Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Dorostenci pokračují v přípravě na beachhandballové EURO

02/06/2021 | beachhandball
Blíží se začátek prázdnin a s ním i EHF Beach handballové EURO dorostenců, kterého se premiérově zúčastní i česká reprezentace. Mladí házenkáři se tak intenzivně chystají na vrchol letošní sezóny. Znovu se sejdou o víkendu v Beachklubu Ládví.
Dorostenci pokračují v přípravě na beachhandballové EURO

 

Mladí reprezentanti trenérům pořádně motají hlavu. Svým nasazením, chutí a odhodláním se hlásí o šanci zabojovat o účast na šampionátu, zlepšují se s každým tréninkem, což předvedli i na krátkém kempu o uplynulém víkendu. Hned na víkend 5. a 6. června 2021 pozval trenérský tým beachhandballové reprezentace do Ládví čtyřiadvacítku házenkářů, z nich vyberou 12, kteří se v termínu 19. a 20. června zúčastní turnaje plážové házené v Mostu. Další dvanáctku reprezentantů čeká o týden později turnaj v Praze a 20 vybraných mladíků pak dostane pozvánku na poslední přípravný kemp v Bělé pod Bezdězem, odkud pak vyrazí finální dvanáctka a čtyřčlenný realizační tým přímo na šampionát do Varny. To se uskuteční v termínu 8. až 11. července v Bulharsku.

 

Nominace pro přípravný kemp 5. – 6. června 2021

Babka Michal (TJJM Chodov), Beneš Adam (Talent Plzeň), Bubák Adam (Dukla Praha), Duda Kristián (Dukla Praha), Erebai Daniel (Dukla Praha), Flajsar David (Nové Veselí), Foral Filip (Kopřivnice), Josef Jonáš (Dukla Praha), Kabatnik Mikuláš (Dukla Praha), Košťálek Václav (Sokol Ostrava), Košťálek Vojtěch (Sokol Ostrava), Kovář Matěj (Talent Plzeň), Lavička Jakub (Lovci Lovosice), Macur Mikuláš (Dukla Praha), Mičke Michael (HBC Jičín), Mikulášek David (TJJM Chodov), Pokorný Tadeáš (Lovci Lovosice), Sanislo Daniel (Dukla Praha), Stoklasa Marek (Sokol Vršovice), Štochl Jakub (Talent Plzeň), Trejbal Josef (TJJM Chodov), Vojíř Pavel (Lovci Lovosice), Zámyslícký Martin (Lovci Lovosice), Zoubek Vojtěch (Dukla Praha)