Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Dívčí Výběr Prahy absolvoval testování výkonnosti

06/10/2020 | mládež
V úterý dne 29. 9. 2020 se v odpoledních hodinách v pražské hale DHC Slavia Praha sešly poprvé hráčky širšího Výběru Prahy, dívky ročníku narození 2006 a 2007. Cílem celé tří a půl hodinové akce bylo všechny hráčky otestovat, resp. získat jejich výstupy týkající se předpokladů herního výkonu.
Dívčí Výběr Prahy absolvoval testování výkonnosti

Celkem se na palubovce představilo 34 dívek z pěti pražských klubů: DHC Slavia Praha, Sokol Kobylisy II, HC Háje, Astra Praha, TJ Sokol Praha Vršovice.

Hráčky byly rozděleny do dvou skupin, jednu tvořily hráčky ročníku 2006 (22 dívek) a druhou skupinu tvořily jejich mladší kolegyně a spoluhráčky ročníku 2007 (12 dívek).

Testovou baterii tvořilo těchto pět jednotlivých motorických testů:

  • Agility T-test

  • Driblink po „osmičce“

  • Rychlost střelby

  • Skok daleký z místa

  • Beep test

 

 

Výsledky jednotlivých testů se nyní vyhodnocují a následně s nimi budou seznámeny jak hráčky samotné, tak i jejich kluboví trenéři. Přestože akce trvala více než tři hodiny a byla pro dívky náročná na koncentraci, tak všechny dívky se snažily v jednotlivých testech podat co nejlepší výkony. Za velmi podstatné a ocenění hodné považujeme i skutečnost, že se hráčky navzájem a napříč jednotlivými kluby podporovaly a povzbuzovaly. Důležitým faktem také je, že žádná z dívek se v průběhu testování nezranila.

Trenérsky celou akci zastřešili a rozhodčími na jednotlivých stanovištích byli Martina Papežová, Monika Jurčíková a Jiří Tkadlec.

 

Abecední seznam účastnic:
Baborovská Natálie, Baroňová Eliška, Beroušková Tereza, Bláhová Barbora, Dejmková Michaela, Dobšová Michaela, Doubravová Denisa, Ešnerová Markéta, Galiaskarova Denisa, Halamová Kristýna, Havlinová Anežka, Chaloupková Tereza, Chodounská Anna, Jandová Klára, Jiříková Nikola, Knytlová Michaela, Kollárová Veronika, Kozmíková Julie, Kropelnická Lucie, Krybusová Adéla, Matějková Regina, Molnárová Veronika, Nováková Natálie, Nováková Monika, Preclíková Anna, Řežábková Julie, Starostová Natálie, Strádová Vendula, Tomková Patrície, Válová Adéla, Vanišová Natálie, Vrbková Viktorie, Zastávková Veronika, Žebrová Karolína.