Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Házená pomáhá Ukrajině. Spojme se pro dobrou věc, přispět můžete formou příspěvku i transparentního účtu

03/03/2022 | DŮLEŽITÉ!, zahraničí, svaz, soutěže, trenéři, rozhodčí a delegáti, reprezentace, ostatní/různé, Handball+, beachhandball
Česká republika a celá Evropa se s obavami dívá na válečnou situaci na Ukrajině. Tento smutný stav se dotýká i našich ukrajinských házenkářských přátel. Mnoho z nich nyní vede zcela jiný boj než ten na házenkářských palubovkách. V této vážné situaci se na vás obracíme s prosbou, pojďme společně přispět na dobrou věc.
Házená pomáhá Ukrajině. Spojme se pro dobrou věc, přispět můžete formou příspěvku i transparentního účtu

A je úplně jedno, kolik přispějete. Na členy házenkářského hnutí se obracíme s prosbou o úhradu jednorázového členského příspěvku skrze systém H.net 2.0 ve výši 200 korun. Platba je ovšem ryze dobrovolná a pokud se rozhodnete nepřispět, po měsíci vám zpráva z informačního systému zmizí.

Pokud naopak budete chtít darovat víc, můžete využít i transparentní účet, jehož bilanci si můžete prohlédnout na tomto odkaze. Všechny vybrané prostředky budou alokovány výhradně na humanitární účely, a to po dohodě s Velvyslanectvím Ukrajiny a státními institucemi. O konkrétním využití vás budeme informovat.

Číslo transparentního účtu je: 2702135523/2010. Přispět můžete také formou QR kódu, který naleznete níže.

Věříme, že i malá pomoc může pomoci více, než si dokážeme představit.

Děkujeme.
Český svaz házené