Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Turnaj TCM družstev v kategorii starších dorostenek ovládl Zlín

01/09/2022 | mládež
V termínu 26.-27. 8. 2022 se v hale DHK Zora Olomouc uskutečnil turnaj TCM družstev kategorie starší dorostenky. Turnaje se zúčastnila družstva: domácí DHK Zora Olomouc, TJ Sokol Poruba, Handball PSG Zlín, DHC Plzeň, DHC Slavia Praha. Jednalo se o poslední prověrku družstev před startem nové sezony. Turnaj tak nabídl trenérům zpětnou vazbu v rámci letní přípravy a připravenosti jejich družstev.
Turnaj TCM družstev v kategorii starších dorostenek ovládl Zlín

Týmy se pravidelně potkávají ve společné soutěži, která startuje už 10. 9. 2022. Všechna utkání nabídla fanouškům zajímavou podívanou a hezké házenkářské momenty, všechna děvčata před sebou mají ještě kus práce, ale bylo vidět, že letní přípravu nikdo nepodcenil a hráčky nechaly na hřišti maximum. Hrací doba byla upravena na 2x20 minut a tomu většinou také odpovídalo tempo hry. Pořadatelský klub DHK Zora Olomouc děkuje všem zúčastněným za bezproblémový turnaj a hráčkám za předvedené výkony. 

  1. Handball PSG Zlín

  2. DHC Slavia Praha

  3. DHK Zora Olomouc

  4. DHC Plzeň

  5. TJ Sokol Poruba