Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Krajští pracovníci MSKSH navštívili své partnery projektu Handball V4 CUP

17/06/2021
Dne 2.6.2021 proběhlo setkání zástupců české a slovenské strany s maďarským partnerem na půdě Národní maďarské házenkářské akademie NEKA.
Krajští pracovníci MSKSH navštívili své partnery projektu Handball V4 CUP

 

Cílem setkání bylo navázání užší spolupráce na projektu Handball V4 CUP. Garantem projektu je Moravskoslezský krajský svaz házené pod záštitou Českého svazu házené. Tento pilotní projekt zahrnuje jeden mezinárodní turnaj výběrových družstev chlapců a dívek v kategorii staršího žactva včetně workshopů, seminářů trenérů a rozhodčích s mezinárodní účastí. Termín konání akce je 3.-5.9. 2021 v Ostravě. 

V průběhu schůzky jsme naše partnery seznámili s výchozími kroky, které se podnikly na začátku celého projektu a také s podmínkami, které se musí dodržet za účelem úspěšné realizace. Oba naši partneři jsou do projektu značně zainteresovaní a proto nebyla o otázky a dotazy nouze. Celé setkání se neslo v přátelské atmosféře a vedlo ke konstruktivní diskusi, za což jsme velice vděční.

„Byla by opravdu škoda navštívit házenkářskou akademii NEKA a nevyužít možnost si ji neprohlédnout. Jsme velice rádi, že jsme takovou příležitost dostali a naším průvodcem byl člověk přímo nejkvalifikovanější pán Tamás Mocsai. Dostalo se nám nadstandartní péče a prostoru pro všechny naše dotazy týkajíce se provozu akademie,“ řekl Rastislav Trtík.

 

Dne 4.6.2021 proběhlo další setkání na téma Handball V4 CUP tentokrát v Katowicích.  Schůzky se zúčastnila česká strana jako garant projektu a zástupci polské strany.

Cílem schůzky bylo obeznámit naše polské partnery, které zastupovali pan Marcin Zubek a Dawid Leszczyniak s podmínkami a s průběžným stavem projektu.

 

Další setkání všech partnerů projektu Handball V4 CUP je naplánované v Ostravě  dne 4.8.2021. Účelem této schůzky je finalizace programu jak sportovní, tak vzdělávací části. Dalším cílem je seznámit partnery s místem konání a organizačním průběhem celého projektu.