Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Juniorky v úvodním zápase přípravy prohrály s Polskem 21:28

27/11/2020
První zápas po dlouhé koronavirové pauze sehrál v Polsku na přípravném kempu tým juniorek. Svěřenkyně Dušana Poloze prohrály s týmem Polska 21:28, trenéra mrzelo hlavně velké množství technických chyb a nedostatek nasazení na české straně.
Juniorky v úvodním zápase přípravy prohrály s Polskem 21:28

 

„Zápas jsme výsledkově nezvládli, i když některé periody byly takové, jak jsme si představovali. Většina fází hry se nám však nedařila, hra byla kostrbatá, neurovnaná. Chybí nám trochu herní pohody, což je ale v dnešní době přirozené vyústění současného stavu. Chtěli jsme uhrát lepší výsledek, udělali jsme ale velmi mnoho technických chyb a i střelecká úspěšnost byl velmi slabá. S takovými parametry se zápas nedá vyhrát. Ani nasazení nebylo na úrovni Polek a to opravdu u hráček vidím nerad,“ hodnotil výkon po utkání trenér Dušan Poloz.

Odveta čeká hráčky již zítra, tedy v sobotu od 17 hodin. „Máme před sebou odvetu, doufám, že budeme hrát lépe, že to bude opravdu revanš. Závěrem ale ještě musím podotknout, že je to začátek sezóny, zkoušíme další hráčky, všechny dostávají prostor. Nic méně to není omluva proto, že nasazení nebylo na patřičné úrovni,“ dodal Poloz.

 

Česká republika – Polsko 21:28 (12:15) – statistiky zde

 

Druhé vzájemné utkání České republiky a Polska sledujte v přímém přenosu zde.