Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Po kempu v Luhačovicích směr Balkán. S kým se poměří juniorky?

02/04/2023 | reprezentace, mládež
Důležitá příprava a následný test. Juniorky během dalšího kempu zavítají na území horkého Balkánu, kde se dvakrát střetnou se srbským výběrem. Ještě před cestou absolvují od pondělí 3. dubna tréninkový kemp v Luhačovicích. Nominováno je 21 hráček, mezinárodní utkání odehraje 17 z nich. Kdo se dostal do nominace?
Po kempu v Luhačovicích směr Balkán. S kým se poměří juniorky?

Stejně jako mladší kategorii i juniorky čeká přípravný kemp. Ten se uskuteční od pondělí 3. dubna v Luhačovicích, následně část výběru Dušana Poloze zamíří na Balkán, kde se 7. a 8. dubna od 17:40 utká se srbským reprezentačním výběrem. Konec kempu je naplánován na 9. dubna v Luhačovicích.

Právě tento balkánský soupeř by mohl nabídnout podobný styl házené, který juniorky okusí na blížícím se mistrovství Evropy v Rumunsku. Tam se totiž ve skupině střetnou se Severní Makedonií a Černou Horou.

Nominace hráček na přípravný kemp v Luhačovicích:

Brankářky: Stojarová Kristýna (Handball Club Zlín, z. s.), Wizurová Patricie (TJ Sokol Poruba), Růžková Markéta (DHK Baník Most)
Levá křídla: Panošková Tereza (DHC Plzeň), Doležalová Barbora (DHC Slavia Praha), Kapusniaková Šárka (TJ Sokol Lázně Kynžvart), Kubálková Anna (DHK Zora Olomouc)
Levé spojky: Schreibmeierová Simona (Jiskra Třeboň), Gabrhelová Veronika (Handball club Zlín, z.s)
Střední spojky: Rajová Katolína (TJ Sokol Poruba), Ulmanová Klára (TJ Sokol Poruba), Müllerová Sandra (DHC Slavia Praha), Šimková Daniela (Handball club Zlín, z. s.), Horáková Simona (DHK Zora Olomouc)
Pravé spojky: Řádová Eliška (DHK Baník Most), Vávrová Veronika (TJ Sokol Lázně Kynžvart)
Pravá křídla: Hojerová Sára (DHK Baník Most), Florianová Nikol (DHK Zora Olomouc), Malcová Zuzana (Sokol Písek)
Pivotky: Mrvišová Markéta (HK Spartak Ústí n. L.), Jestříbková Anna (DHC Slavia Praha), Pejšová Karolína (DHC Slavia Praha)

Realizační tým

Trenér: Dušan Poloz
Asistent trenéra: Jan Lajčák
Technický vedoucí: Zdeněk Mičke
Trenér brankářek: Vojtěch Drápela
Fyzioterapeut: Jiří Dejl, Marta Jagodič
VSC: Ilona Hapková
Doktor: Karel Harvránek