Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Léto s házenou se uzavřelo na Olomouckých Poděbradech

26/08/2021 | mládež
V sobotu 21. 8. 2021 dorazilo LÉTO S HÁZENOU také do Olomouckého kraje. Sportovní akce se konala po delším hledání místa nakonec na Olomouckých Poděbradech, které nabídly této události skvělé zázemí. Počasí bylo jako dělané k venkovnímu sportování a to hrálo organizátorům do karet. Týmu krajského trenéra pomohly nejvíce hráčky Velké Bystřice a klubu DHK Zora Olomouc.
Léto s házenou se uzavřelo na Olomouckých Poděbradech

 

Pro děti pořadatelé připravili sportovní házenkářské disciplíny - například střelbu na přesnost, překážkovou dráhu, rychlost střelby, manipulaci s míčem a mnoho dalšího. Zasoutěžit si malí sportovci mohli o ceny od Olomouckého krajského svazu házené, klubů DHK Zora Olomouc i Velké Bystřice a v neposlední řadě o míče a mnoho dalšího od Českého svazu házené. Nechyběly podpisové karty a plakáty nejen české reprezentace.

První kolo soutěží bylo trochu ostýchavé, ale do druhého se zapojila už většina dětí, které si v areálu Olomouckých Poděbrad užívaly předposlední prázdninový víkend. Po splnění disciplín nikdo neodcházel s prázdnou a my věříme, že mezi dětmi se určitě najde nový nadějný házenkář či házenkářka. Pro zájemce byly připraveny samozřejmě společné informační letáčky Olomouckého krajského svazu s kontakty na všechny klubu v kraji. S novým školním rokem tak mohou děti začít s našim skvělým sportem, který najdou určitě všichni ve svém okolí.

Poděkování patří všem organizátorům, jak z řad týmu KT, tak klubů Velká Bystřice či DHK Zora Olomouc a samozřejmě Českému svazu házené za zajištění celé toto prázdninové sportovní akce LÉTO S HÁZENOU.