Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Ve Strakonicích si užili Léto s házenou i mezi dešťovými kapkami, v Jihlavě chystají náhradní termín

19/07/2021 | mládež
Přestože předpověď počasí letním radostem o víkendu příliš nepřála, i tak se házenkáři a házenkářky v sobotu ve Strakonicích sešli a užili si skvělé házenkářské odpoledne. Nedělní program v Jihlavě však musel být kvůli počasí odložen na jindy.
Ve Strakonicích si užili Léto s házenou i mezi dešťovými kapkami, v Jihlavě chystají náhradní termín

 

Do Strakonic se i přes dešťové mraky sjeli házenkáři a házenkářky nejen z jižních Čech, ale i z Plzně a hostitelé uvítali také řadu házenkářských osobností – například Ivetu Korešovou, Markétu Jeřábkovou, Alenu Stellnerovou, Ondřeje Šafránka či Tomáš Nejdla. Ale nerozdávali jen podpisy, ale také zkušenosti těm nejmenším a předvedli se i v házenkářské exhibici. Nechyběla házenkářská klání, soutěže a dovednostní disciplíny.

Došlo i na koupání, slunce sice příliš nepřálo a někdy házenkáři bojovali kromě soupeře i s dešťovými kapkami, bylo teplo, a tak si užili i dovádění ve vodě. Nakonec vykouklo i sluníčko a všichni si tak odpoledne užili naplno.

 

 

O den později si měli házenkářský den užít i návštěvníci Vodního světa v Jihlavě, počasí ale bylo proti, a tak musela být akce z důvodu uzavření areálu odložena. Náhradní termín je v jednání a budeme o něm informovat.

Tento týden si už v pondělí 19. července mohou užít Léto s házenou návštěvníci v Aquaparku Uherské Hradiště, o víkendu pak můžete vyrazit na koupaliště Zelené ve Zlíně (sobota 24. 7. 2021) a v neděli na Štěrkoviště v Otrokovicích.