Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Live trénink z Nového Veselí – záznam

02/04/2021 | mládež
První společný Live trénink házenkářů s trenérem TCM Nové Veselí Róbertem Bartou a reprezentantem Adamem Ptáčníkem se vydařil skvěle! Děkujeme všem za obrovský zájem a doufáme, že si účastníci tréninku společné trénovaní užili. Nedostalo se ale na všechny, a tak vám přinášíme záznam společného tréninku, podle kterého si můžete zatrénovat doma a zároveň se dozvíte, jak se můžete zapojit do soutěže, která končí v úterý 6. dubna. Při dalším Live tréninku bude kapacita účastníků navýšena!
Live trénink z Nového Veselí – záznam

 

Live trénink z TCM Nové Veselí – záznam zde

V prvních 45 minutách záznamu můžete trénovat s trenérem Róbertem Bartou a reprezentantem Adamem Ptáčníkem tak, abyste je lépe viděli. Ve druhé půlce videa můžete záznam sledovat tak, jak jej viděli ostatní účastníci tréninku a sledovat, jak se trénink dařil vašim kamarádům! Sami si vyberte, podle které verze se vám bude lépe trénovat. A taky se dozvíte, jak se zapojit do soutěže o krásné házenkářské odměny!

Své soutěžní výtvory zasílejte na email Stanovska@handball.cz