Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

O víkendu odstartovaly minikempy PKSH. Mladší žákyně trénovaly zábavnou formou

19/09/2022
První minikemp mají mladší žákyně úspěšně za sebou. Sobotní tréninkový cyklus se v nové sezoně uskutečnil v hale 31. ZŠ a zúčastnilo se jej celkem 27 hráček - 17 z domácího DHC Plzeň a 10 z HK Slavia VŠ Plzeň. Pro děvčata byly připraveny tréninky zábavnou formou.
O víkendu odstartovaly minikempy PKSH. Mladší žákyně trénovaly zábavnou formou

Tréninkový program byl velmi bohatý. Na hráčky čekala nejprve rozcvička, po které postupně ve skupinách prošly třemi stanovišti, kde na si vyzkoušely tři průpravné hry (přihrávána o mantinel, vypichovaná s ocásky a pokládaná na žíněnky). Po nich následovalo zábavné posilovací cvičení s koberečky a další čtyři tréninková stanoviště – se Sárou Kantnerovou a Markétou Polankovou se holky věnovaly náběhům a střelbě z prostoru spojek, s Annou Šmrhovou uvolnění a střelbě z křídla, s Davidem Šmrhou střelbě z pivota a pod vedením Radky Kurešové a Jardy Rouba v tělocvičně absolvovaly cvičení s netradičními přihrávkami s míčem a tenisákem. Poslední část minikempu pak tradičně patřila hře, kdy vždy jedna skupina v hale hrála házenou a druhá v tělocvičně házenou o desky basketbalových košů.

Hvězdami minikempu byly vyhlášeny Verča, Elen a Simča z HK Slavia VŠ Plzeň a Niki, Emilka a Marky z DHC Plzeň. Celkově se minikemp vydařil a již teď se organizátoři těší na další, který se uskuteční 22. 10. 2022.