Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

V reprezentační pauze play out vítězství Nového Veselí

02/05/2021
Ve vedlejší hale vrcholily přípravy na reprezentační souboj, za dveřmi se měřili extraligoví házenkáři. I přes reprezentační přestávku proti sobě v neděli nastoupily k utkání play out hráči Králova Pole a Nového Veselí. A výhru v souboji vybojovali házenkáři z Vysočiny.
V reprezentační pauze play out vítězství Nového Veselí

 

Play out STRABAG Rail extraligy

SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí 25:27 (14:12)

Hráči SKKP Handball Brno šli do jejich posledního domácího utkání této nelehké sezóny s jedním jasným cílem, a to odčinit nepovedené utkání na Majlontě a dojít si pro dva body. Nové Veselí ale hned ze startu ukázalo svoji kvalitu a to, že domácím rozhodně nedají nic zadarmo. Úvod klání byl z obou stran hodně vyrovnaný. První poločas se začal lámat v 10. minutě, když Královopolští začali postupně zvyšovat svůj brankový náskok. Ve 21. minutě už to bylo o šest branek, když na 13:7 zvyšoval Jakub Bosák. Hosté ale ještě do konce první půle zabrali a i po zásluze výborně hrajícího Kocicha snížili na rozdíl dvou gólů.

Do druhého dějství nastoupili hosté jako noví. Do domácí svatyně, kterou hájil Jirka Bavlnka, nasázeli během jedenácti minut osm branek, přičemž pouze tři branky inkasovali. Rázem tak na světelné tabuli svítilo skóre 17:20. Domácí chtěli ještě o výhru zabojovat, dobře organizovaná obrana Veselí jim to ale výrazně komplikovala. I přesto se svěřencům kouče Hladíka podařilo hru opticky vyrovnat, na výhru to ale nestačilo a Nové Veselí si tak odvezlo z moravské metropole cenné dva body za výhru 25:27.