Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Startují přípravné kempy výběrů Zlínského kraje pro LODM (chlapci)

11/11/2021 | mládež
Přes čtyři desítky talentovaných hráčů se sešly v pátek 5.11.2021 na palubovce v Zubří na prvním přípravném kempu, který měl za úkol prověřit vybrané hráče v kategorii starších žáků z celého Zlínského kraje. Cílem bylo vybrat z takto velkého počtu hráčů tréninkovou skupinu, která se bude připravovat na Letní olympiádu dětí a mládeže v Olomouci v roce 2022.
Startují přípravné kempy výběrů Zlínského kraje pro LODM (chlapci)

 

Trénink, který trval necelé tři hodiny, byl rozdělen do několika bloků, ve kterých jednotliví hráči ukazovali své pohybové a herní dovednosti:

-          atletická abeceda

-          koordinační cvičení za pomocí žebříku

-          cvičení se zaměřením na přihrávky

-          střelecká cvičení

-          útočná činnost jednotlivce

-          brankářské cvičení

 

Během celého tréninkového kempu se účastníkům věnovala čtveřice trenérů ze Zlínského kraje:

Miroslav Bartoň – Krajský trenér ZKSH

Josef Mazáč – trenér výběru pro LODM

Pavel Mancl – asistent trenéra

Josef Malina – asistent trenéra

 

Nominace hráčů z jednotlivých klubů:

 

 

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště:

 

 

1.

Kolář Daniel

2007

2.

Šišák Radim

2007

3.

Sita Samuel Zdeněk 

2008

4.

Navrátil Samuel

2007

5.

Dostálek Kristián

2008

 

 

 

TJ Fatra-Slavia Napajedla:

 

 

6.

Řehůřek Petr

2008

7.

Vacula Adam

2008

8.

Šiška Ondřej

2007

9.

Uhříček Lukáš

2009

10.

Šindler Petr

2008

 

 

 

TJ Holešov:

 

 

11.

Konečný Vojtěch

2008

12.

Doležel František

2007

13.

Baloun Štěpán

2007

14.

Kamenec Vojtěch

2007

 

 

 

HK Bystřice pod Hostýnem

 

 

15.

Navrátil Ondřej

2008

16.

Hefka Dominik

2007

17.

Hofman Vojtěch

2007

18.

Javořík Pavel

2007

19.

Skácel Petr

2007

 

 

 

TJ Rožnov pod Radhoštěm:

 

 

20.

Kroužecký Martin

2007

21.

Komárek Dominik

2008

22.

Opálka Tomáš

2007

23.

Rozsypal Vít

2007

24.

Dvořák Adam

2008

 

 

 

HK Vsetín:

 

 

25.

Pírek Matěj

2007

26.

Eliáš Benjamín

2007

27.

Macháček Martin

2007

28.

Hurtík David

2007

29.

Šmíd Šimon

2008

30.

Havran Martin

2007

31.

Pavlovič Šimon

2008

 

 

 

Handball club Zlín

 

 

32.

Krajča Matěj

2007

33.

Kafka Antonín

2007

34.

Podloucký Filip

2007

35.

Héč Martin

2007

36.

Šenkýř Filip

2007

37.

Mrkvička Štěpán

2007

38.

Němeček Lukáš

2007

39.

Zdráhal Matěj

2008

40.

Salaj Jakub

2007

41.

Šiler Tomáš

2007

 

 

 

HC Zubří:

 

 

42.

Sosnowski Marek

2007

43.

Skýpala Matěj

2007

44.

Gašpar David

2007

45.

Karafiát Denis

2007

46.

Vičan Jakub

2007

47.

Randus Josef

2008

48.

Masařík Radek

2008

49.

Ondruch Vojtěch

2008