Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Užijte si trojnásobnou porci házenkářských zápasů! Vstupenky na utkání Česko - Rakousko v předprodeji!

25/10/2021
Na jaře si čeští házenkáři s obrovským odhodláním vybojovali EHF EURO 2022. Než se ale v lednu vydají do Bratislavy, poměří se v přípravě s týmem Rakouska. Buďte 7. listopadu v Brně u toho a podpořte český výběr v přípravě na nejdůležitější turnaj roku!
Užijte si trojnásobnou porci házenkářských zápasů! Vstupenky na utkání Česko - Rakousko v předprodeji!


A užijete si hned trojnásobnou dávku házenkářských zápasů. Bezprostředně po utkání českých mužů proti Rakušanům nastoupí také výběry juniorů a dorostenců a to od 14.30 a 17 hodin. Fanděte i českým nadějím a seznamte se s nejvýraznějšími mladými talenty české mužské házené. 7.listopadu v brněnské hale Vodova.

Vstupenka v ceně 150 Kč platí na všechna tři utkání hracího dne.

 

Program utkání:

7.listopadu 2021 ve 12.00 Česká republika - Rakousko, Brno, Hala Vodova

7.listopadu 2021 ve 14.30 Česká republika - Rakousko - junioři, Brno Hala Vodova

7.listopadu 2021 v 17.00 Česká republika - Rakousko - dorostenci, Brno Hala Vodova

 

Vstupenky kupujte on-line ZDE nebo v síti Ticketstream.

 

Upozornění

Zakoupením vstupenky návštěvník potvrzuje, že přebírá zodpovědnost za dodržování pokynů vyhlášených vládou ČR v rámci mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru a bude se řídit pokyny pořadatele akce.

Děti do 14 let (včetně) zdarma, bez nároku na sedadlo. Děti od 15 let platí plné vstupné.

Držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P a doprovod mají vstup zdarma a jejich vstupenky jsou pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.