Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Kräuter Jiří
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Post
Rok narození
1999 (24 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
46
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1. liga ženy
27/04/2024
Jiskra Havl.Brod
0:0
Házená Jindřichův Hradec
16/03/2024
Házená Jindřichův Hradec
25:24
SHK Kunovice
18/02/2024
DHK Baník Most B
30:26
Tatran Bohunice
27/01/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:45
DHK Baník Most B
18/11/2023
Tatran Bohunice
21:28
1. SC Bohumín 98
04/11/2023
Házená Jindřichův Hradec
37:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
08/10/2023
HC Hvězda Cheb
24:27
Sokol Vršovice A
09/09/2023
Tatran Bohunice
24:28
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
28/10/2023
Jiskra Havl.Brod
30:38
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
07/04/2024
TJ JM Chodov
0:0
Lovci Lovosice B
10/03/2024
Házená Mělník
31:38
TJ Dukla Praha B
02/03/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22:43
Lovci Lovosice B
02/12/2023
Slavoj Děčín
33:36
Házená Mělník
25/11/2023
Liberec Handball
44:28
Lovci Lovosice B
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
10/03/2024
Házená Mělník
13:48
DHK Baník Most B
09/03/2024
DHK Pardubice
26:34
DHC Slavia Praha B
09/12/2023
HC Háje
0:0
DHK Baník Most B
08/10/2023
HC Hvězda Cheb
22:18
Sokol Vršovice A
17/09/2023
DHC Slavia Praha B
25:26
DHK Baník Most B
Starty - 1. liga muži
20/04/2024
Sokol Šťáhlavy
0:0
TJ JM Chodov A
07/04/2024
TJ JM Chodov A
0:0
KH BEECH Vsetín
24/02/2024
Sokol Šťáhlavy
38:34
Handball club Zlín, z.s.
17/02/2024
I.HK Dvůr Králové
24:27
Tatran Bohunice
21/10/2023
Tatran Bohunice
31:38
KH BEECH Vsetín
14/10/2023
I.HK Dvůr Králové
30:25
TJ JM Chodov A
24/09/2023
Sokol Šťáhlavy
21:31
Tatran Litovel
Starty - Český pohár mužů
18/10/2023
Jiskra Havl.Brod
34:23
HBC JVP Strakonice 1921
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
14/04/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
0:0
TJ Dolní Cerekev
12/11/2023
1.HC Pardubice
30:34
LIONS Hostivice
14/10/2023
I.HK Dvůr Králové
31:29
Házená Rokycany
Starty - 1.liga starší dorostenky
16/03/2024
Házená Jindřichův Hradec
32:19
SHK Kunovice
18/02/2024
DHK Baník Most
38:30
DHK Zora Olomouc
04/11/2023
Házená Jindřichův Hradec
34:27
TJ Sokol Poruba
17/09/2023
DHC Slavia Praha
30:29
DHK Baník Most
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
12/11/2023
1.HC Pardubice
26:28
LIONS Hostivice
28/10/2023
Jiskra Havl.Brod
28:32
1.HC Pardubice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
16/03/2024
Házená Jindřichův Hradec
32:32
SKH Velká n. V.
04/11/2023
Házená Jindřichův Hradec
28:24
TJ Sokol Poruba
Starty - 2. liga ženy - Čechy
07/04/2024
HC Háje A
0:0
HC Plzeň
09/03/2024
DHK Pardubice
27:27
DHC Slavia Praha B
Starty - MSL Muži
22/10/2023
Senice na Hané
35:17
Házená Uničov
Starty - Jihomoravská liga mužů
22/10/2023
Sokol Juliánov
32:34
Sokol Sokolnice MUŽI
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
16/09/2023
HK Chomutov
16:42
HBC JVP Strakonice 1921
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
27/04/2024
Jiskra Havl.Brod
0:0
HK Hodonín
18/11/2023
Tatran Bohunice
21:33
HK Ivančice
09/09/2023
Tatran Bohunice
28:19
Jiskra Havl.Brod
Starty - 1. liga starší dorostenci
10/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí
18:24
HC Zubří
Starty - 2. liga muži SZČ
10/03/2024
Házená Mělník
25:38
Lokomotiva Louny
02/12/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
34:38
Liberec Handball
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
17/09/2023
Sokol Vršovice B
21:24
DHK Slavoj Žirovnice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
10/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí
27:31
HC Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
22/10/2023
Sokol Juliánov
40:31
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga muži JVČ
12/11/2023
1.HC Pardubice
28:28
TJ Loko České Budějovice
28/10/2023
Jiskra Havl.Brod
23:21
1.HC Pardubice