Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Blanár Pavel
Mateřský klub
Meteor Orlová
Post
Rok narození
1991 (32 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
50
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Chance Extraliga mužů
29/03/2024
O2xyworld HBC Jičín
0:0
HBC JVP Strakonice 1921 A
24/03/2024
HCB Karviná
25:22
SKKP Handball Brno
02/03/2024
TJ Sokol Nové Veselí
25:29
HC ROBE Zubří
28/02/2024
HC Dukla Praha
35:26
SKKP Handball Brno
25/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
34:33
HBC JVP Strakonice 1921 A
04/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
25:28
TJ Sokol Nové Veselí
03/02/2024
KH ISMM Kopřivnice
26:27
HK FCC Město Lovosice
31/01/2024
SHC Maloměřice Brno
25:30
HC ROBE Zubří
26/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
41:23
SHC Maloměřice Brno
22/11/2023
HC ROBE Zubří
30:25
O2xyworld HBC Jičín
17/10/2023
TJ Cement Hranice
20:32
HCB Karviná
14/10/2023
KH ISMM Kopřivnice
31:27
TJ Sokol Nové Veselí
23/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
23:35
HC Dukla Praha
09/09/2023
O2xyworld HBC Jičín
26:30
HCB Karviná
Starty - MSL Starší žáci skupina I
21/11/2023
HCB Karviná
25:15
HC Hlučín
Starty - 1.liga starší dorostenky
04/11/2023
1. SC Bohumín 98
26:53
DHC Slavia Praha
30/09/2023
1. SC Bohumín 98
27:40
Handball club Zlín, z.s.
Starty - MOL Liga
10/02/2024
DHK Baník Most
38:31
DHC Plzeň
27/01/2024
HK Hodonín
26:40
DHK Baník Most
28/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
26:23
DHK Zora Olomouc
07/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
27:27
HK Slovan Duslo Šaľa
01/10/2023
TJ Sokol Poruba
24:27
Sokol Písek
02/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
26:23
DHC Plzeň
Starty - 1. liga mladší dorostenky
04/11/2023
1. SC Bohumín 98
30:34
DHC Slavia Praha A
30/09/2023
1. SC Bohumín 98
27:29
Handball club Zlín, z.s.
Starty - Žákovská liga starších žaček
14/01/2024
HC Zlín B
22:16
T.J.Sokol Klimkovice
14/01/2024
HBC JVP Strakonice 1921
19:16
TJ Sokol Poruba
14/01/2024
DHC Plzeň
24:18
HC Zlín B
14/01/2024
T.J.Sokol Klimkovice
16:26
HBC JVP Strakonice 1921
14/01/2024
TJ Sokol Poruba
9:29
DHC Plzeň
14/01/2024
HBC JVP Strakonice 1921
18:22
HC Zlín B
14/01/2024
T.J.Sokol Klimkovice
8:35
DHC Plzeň
14/01/2024
HC Zlín B
19:15
TJ Sokol Poruba
14/01/2024
DHC Plzeň
23:15
HBC JVP Strakonice 1921
14/01/2024
TJ Sokol Poruba
16:19
T.J.Sokol Klimkovice
Starty - Český pohár mužů
19/12/2023
SKKP Handball Brno
23:31
HCB Karviná
08/11/2023
KH BEECH Vsetín
27:36
HC ROBE Zubří
25/10/2023
SHC Maloměřice Brno
20:36
TJ Sokol Nové Veselí
27/09/2023
Tatran Litovel
28:37
HC ROBE Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
18/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
34:34
HK Hodonín
Starty - 1. liga ženy
18/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
28:21
Házená Jindřichův Hradec
28/01/2024
TJ Jiskra Otrokovice
22:29
HC Hvězda Cheb
04/11/2023
1. SC Bohumín 98
36:35
Jiskra Havl.Brod
30/09/2023
1. SC Bohumín 98
30:24
LIONS Hostivice
Starty - MSL Muži
29/10/2023
Meteor Orlová
25:22
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
Starty - 1. liga starší dorostenci
24/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
47:32
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
24/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
32:28
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga muži SM
05/03/2024
Házená Paskov
18:27
TJ Sokol Ostrava