Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Papežová Martina
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Post
Rok narození
1972 (51 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
58
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Přebor Prahy starších žákyň
24/03/2024
DHC Slavia Praha A
20:2
TJ Sokol Kobylisy II.
24/03/2024
TJ Turnov
8:22
DHC Slavia Praha A
24/03/2024
TJ Astra
1:26
DHC Slavia Praha A
24/02/2024
HC Háje
10:30
DHC Slavia Praha A
24/02/2024
DHC Slavia Praha A
22:8
DHK Baník Most
24/02/2024
DHC Slavia Praha A
29:10
HK Spartak Ústí n.L.
24/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
6:21
DHC Slavia Praha A
14/10/2023
DHC Slavia Praha A
25:6
HK Spartak Ústí n.L.
14/10/2023
HC Háje
13:24
DHC Slavia Praha A
14/10/2023
DHK Baník Most
6:24
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
TJ Turnov
8:24
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
TJ Astra
4:25
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
DHC Slavia Praha A
22:10
HC Háje
17/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
3:28
DHC Slavia Praha A
Starty - Žákovská liga starších žaček
02/03/2024
DHC Slavia Praha
23:11
Sokol Písek
02/03/2024
DHC Plzeň
11:10
DHC Slavia Praha
02/03/2024
SK Žeravice
13:21
DHC Slavia Praha
02/03/2024
DHC Slavia Praha
24:8
SHK Kunovice
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
9:24
DHC Slavia Praha
10/02/2024
DHC Slavia Praha
33:15
Házená Kynžvart
10/02/2024
TJ Sokol Poruba
6:27
DHC Slavia Praha
10/02/2024
DHC Slavia Praha
28:4
TJ Sokol Kobylisy II.
13/01/2024
Sokol Měnín
10:33
DHC Slavia Praha
13/01/2024
DHC Slavia Praha
30:8
SHK Veselí n.M.
13/01/2024
HC Háje
6:30
DHC Slavia Praha
13/01/2024
DHC Slavia Praha
13:15
HC Zlín A
02/12/2023
SK Kuřim
7:19
DHC Slavia Praha
02/12/2023
DHC Slavia Praha
27:12
HC Zlín B
02/12/2023
DHC Slavia Praha
22:12
Tatran Bohunice
02/12/2023
HC Milevsko, z.s.
14:20
DHC Slavia Praha
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
17/03/2024
DHC Slavia Praha B
41:19
HBC JVP Strakonice 1921
09/03/2024
DHK Pardubice
26:34
DHC Slavia Praha B
25/02/2024
DHC Slavia Praha B
23:30
DHC Plzeň B
28/01/2024
DHC Slavia Praha B
30:30
HK Spartak Ústí n.L.
28/09/2023
DHC Slavia Praha B
19:20
HC Hvězda Cheb
Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žákyně
28/09/2023
DHC Slavia Praha
26:8
TJ Astra
28/09/2023
HC Háje
10:10
DHC Slavia Praha
28/09/2023
DHC Slavia Praha
19:3
TJ Sokol Kobylisy II.