Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Hájek Milan
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Post
Rok narození
1969 (55 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
71
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Kvalifikace o žákovskou ligu
07/10/2023
Sokol Šťáhlavy
20:13
Házená Rokycany
07/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
19:35
Talent Plzeň
07/10/2023
Házená Rokycany
16:24
HK Slavia VŠ Plzeň
07/10/2023
Talent Plzeň
25:15
Sokol Šťáhlavy
07/10/2023
Talent Plzeň
28:11
Házená Rokycany
07/10/2023
Sokol Šťáhlavy
18:20
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - Český pohár mužů
06/03/2024
HCB Karviná
27:17
HC ROBE Zubří
25/10/2023
HK FCC Město Lovosice
38:35
Pepino SKP Frýdek-Místek
10/09/2023
TJ Sokol Úvaly
22:21
Jiskra Třeboň
Starty - Plzeňská liga mladších žaček
24/09/2023
Házená Kynžvart
10:6
TJ Slavoj Tachov, z.s.
24/09/2023
HC Plzeň
6:20
HC Hvězda Cheb
24/09/2023
HC Plzeň
4:17
HK Slavia VŠ Plzeň
24/09/2023
DHC Plzeň A
19:8
HC Hvězda Cheb
24/09/2023
TJ Slavoj Tachov, z.s.
3:21
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
09/03/2024
TJ Sokol Úvaly
28:21
Jihočeši
Starty - Chance Extraliga mužů
29/03/2024
HC Dukla Praha
0:0
KH ISMM Kopřivnice
23/03/2024
HK FCC Město Lovosice
34:29
HC ROBE Zubří
20/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
31:22
TJ Cement Hranice
24/02/2024
HK FCC Město Lovosice
29:29
HCB Karviná
28/01/2024
HC Dukla Praha
38:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí
31:23
SHC Maloměřice Brno
15/11/2023
O2xyworld HBC Jičín
23:30
KH ISMM Kopřivnice
11/11/2023
HK FCC Město Lovosice
38:31
HC ROBE Zubří
05/10/2023
HC Dukla Praha
36:30
HC ROBE Zubří
30/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
25:27
SKKP Handball Brno
27/09/2023
SHC Maloměřice Brno
27:36
HCB Karviná
09/09/2023
HK FCC Město Lovosice
24:25
SKKP Handball Brno
Starty - Plzeňská liga mužů
04/04/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
Házená Rokycany
24/03/2024
TJ Lokomotiva Plzeň
31:31
HK Slavia VŠ Plzeň
24/03/2024
Bohemia Sekt St.Plzenec
18:21
Sokol Šťáhlavy B
03/03/2024
Házená Rokycany
34:34
HK Slavia VŠ Plzeň
15/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
23:27
TJ Lokomotiva Plzeň
08/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
36:22
Sokol Šťáhlavy B
03/12/2023
TJ Lokomotiva Plzeň
43:26
Sokol Šťáhlavy B
02/11/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
42:30
Bohemia Sekt St.Plzenec
Starty - 1. liga ženy
04/02/2024
LIONS Hostivice
26:36
Házená Jindřichův Hradec
19/11/2023
HC Hvězda Cheb
35:38
SKUP Olomouc
08/10/2023
LIONS Hostivice
32:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Žákovská liga starších žáků
10/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19:21
HK Slavia VŠ Plzeň
10/03/2024
Liberec Handball
17:17
HCB Karviná
10/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
23:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
21:25
Liberec Handball
10/03/2024
HCB Karviná
12:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/03/2024
Liberec Handball
20:27
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
19:28
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:22
HCB Karviná
10/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:23
Liberec Handball
10/03/2024
HCB Karviná
11:16
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - 1.liga starší dorostenky
21/03/2024
DHC Plzeň
31:29
DHK Baník Most
03/02/2024
DHK Baník Most
28:29
DHC Slavia Praha
Starty - 2. liga muži SZČ
27/01/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
35:17
Lokomotiva Česká Lípa A
12/11/2023
HK Baník Most
37:24
TJ Chemička Ústí n. L.
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
24/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
33:18
TJ Loko České Budějovice
03/02/2024
DHK Baník Most B
26:19
DHC Slavia Praha B
19/11/2023
HC Hvězda Cheb
20:39
DHC Plzeň B
Starty - MOL Liga
17/02/2024
Házená Kynžvart
24:24
DHK Zora Olomouc
13/01/2024
Sokol Písek
33:26
Handball club Zlín, z.s.
06/01/2024
DHK Baník Most
31:25
TJ Sokol Poruba
04/11/2023
DHC Slavia Praha
39:29
DHC Plzeň
28/10/2023
Házená Kynžvart
28:27
DHK Baník Most
24/09/2023
DHK Baník Most
37:19
HK Hodonín
02/09/2023
DHC Slavia Praha
25:25
DHK Zora Olomouc
Starty - Plzeňská liga starších žáků
13/02/2024
Talent Škoda JS Plzeň
33:18
HK Slavia VŠ Plzeň B
Starty - 1. liga mladší dorostenci
12/11/2023
HK Baník Most
25:33
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - 2. liga muži JVČ
24/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň
45:22
1.HC Pardubice
09/03/2024
TJ Sokol Úvaly
24:24
Jiskra Třeboň
30/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
22:36
TJ Sokol Nové Veselí B
Starty - 2. liga ženy - Čechy
30/09/2023
DHK Slavoj Žirovnice
28:25
TJ Astra
Starty - 1. liga muži
25/02/2024
TJ JM Chodov A
32:32
TJ Dukla Praha
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
25/02/2024
TJ JM Chodov
34:31
TJ Dukla Praha B
27/01/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
37:28
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
24/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
31:28
1.HC Pardubice
09/03/2024
TJ Sokol Úvaly
34:25
Jiskra Třeboň B