Tůma Ondřej

Fotografie hráče Tůma Ondřej

Mateřský klub

SK Slavia Praha

Post

střední spojka

Rok narození

1980 (42 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

124

Starty - Přebor Prahy mužů

17/05/2022
Lokomotiva Vršovice C
31:33
TJ JM Chodov B
05/10/2021
Lokomotiva Vršovice C
32:26
HC Všenory

Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žákyně

18/09/2021
Sokol Vršovice
11:17
TJ Astra
18/09/2021
HC Háje Praha
13:14
TJ Sokol Kobylisy II.
18/09/2021
TJ Astra
10:15
HC Háje Praha
18/09/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
15:10
Sokol Vršovice
18/09/2021
TJ Astra
8:20
TJ Sokol Kobylisy II.
18/09/2021
Sokol Vršovice
8:12
HC Háje Praha

Starty - 2. liga muži SZČ

10/04/2022
Liberec Handball
33:29
HK Baník Most
13/03/2022
HK Baník Most
31:21
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
28/11/2021
HK Slavia VŠ Plzeň
17:20
TJ Dukla Praha B
21/11/2021
Sokol Vršovice B
24:23
Lokomotiva Louny

Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žáci

16/10/2021
Sokol Vršovice
16:13
Lokomotiva Vršovice
16/10/2021
TJ Dukla Praha A
15:11
TJ JM Chodov
16/10/2021
Sokol Vršovice
4:13
TJ Dukla Praha A
16/10/2021
TJ JM Chodov
20:10
Lokomotiva Vršovice
16/10/2021
TJ Dukla Praha B
21:6
Sokol Vršovice

Starty - 2. liga muži JVČ

30/04/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
43:26
1.HC Pardubice
16/01/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
28:22
Jiskra Havl.Brod
14/11/2021
TJ Sparta Kutná Hora
36:25
Lokomotiva Vršovice
17/10/2021
Jiskra Havl.Brod
30:31
Jiskra Třeboň

Starty - Žákovská liga starších žáků

24/04/2022
Jiskra Třeboň
21:22
LIONS Hostivice
24/04/2022
Lovci Lovosice
20:15
TJ Dukla Praha
24/04/2022
HBC Olomouc 1966
15:20
Jiskra Třeboň
24/04/2022
LIONS Hostivice
10:32
Lovci Lovosice
24/04/2022
TJ Dukla Praha
24:10
HBC Olomouc 1966
24/04/2022
Lovci Lovosice
27:4
Jiskra Třeboň
24/04/2022
LIONS Hostivice
16:12
HBC Olomouc 1966
24/04/2022
Jiskra Třeboň
10:26
TJ Dukla Praha
24/04/2022
HBC Olomouc 1966
12:28
Lovci Lovosice
24/04/2022
TJ Dukla Praha
29:11
LIONS Hostivice
23/01/2022
Talent Škoda JS Plzeň
24:14
Lovci Lovosice
23/01/2022
TJ Sokol Úvaly
15:19
Handball club Zlín, z.s.
23/01/2022
TJ Sokol Centrum Haná
10:24
Talent Škoda JS Plzeň
23/01/2022
Lovci Lovosice
28:12
TJ Sokol Úvaly
23/01/2022
Handball club Zlín, z.s.
15:19
TJ Sokol Centrum Haná
23/01/2022
TJ Sokol Úvaly
13:25
Talent Škoda JS Plzeň
23/01/2022
Lovci Lovosice
25:16
TJ Sokol Centrum Haná
23/01/2022
Talent Škoda JS Plzeň
18:13
Handball club Zlín, z.s.
23/01/2022
TJ Sokol Centrum Haná
29:16
TJ Sokol Úvaly
23/01/2022
Handball club Zlín, z.s.
12:23
Lovci Lovosice

Starty - 1.liga starší dorostenky

13/03/2022
DHK Baník Most
26:26
DHC Plzeň
19/02/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
22:25
HC Háje
06/11/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
20:50
Handball PSG Zlín
12/09/2021
Házená Jindřichův Hradec
27:26
DHC Slavia Praha

Starty - 2. liga ženy - západ

15/05/2022
DHK Pardubice
34:28
TJ Loko České Budějovice A
27/02/2022
DHK Pardubice
30:31
HK Spartak Ústí n.L.
23/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
45:37
DHK Pardubice
03/10/2021
TJ Astra A
28:13
DHK Pardubice
04/09/2021
DHK Pardubice
29:30
HC Plzeň

Starty - Český pohár mužů

13/10/2021
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
17:36
HBC Ronal Jičín

Starty - 2. liga mladší dorostenci Čechy

10/04/2022
Liberec Handball
43:36
Lokomotiva Vršovice
03/04/2022
Lovci Lovosice B
35:29
Jiskra Třeboň
27/02/2022
1.HC Pardubice
26:19
Spartak MAS Sez.Ústí
26/02/2022
Sokol Vršovice
20:60
Lovci Lovosice B
25/09/2021
TJ Loko České Budějovice
14:31
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - 1. liga starší dorostenci

10/04/2022
Liberec Handball
39:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
03/04/2022
Lovci Lovosice
39:25
HCB Karviná
20/02/2022
C.S.Cargo HBC Jičín
25:25
Talent Škoda JS Plzeň
17/12/2021
C.S.Cargo HBC Jičín
26:31
TJ Dukla Praha
21/11/2021
Talent Škoda JS Plzeň
28:24
SKKP Handball Brno

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků

27/11/2021
TJ Jiskra Zruč n.S.
30:24
Slavoj Děčín
27/11/2021
TJ Dukla Praha A
10:0
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
27/11/2021
Slavoj Děčín
14:28
TJ Dukla Praha A
27/11/2021
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:10
TJ Jiskra Zruč n.S.
27/11/2021
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:10
Slavoj Děčín
27/11/2021
TJ Jiskra Zruč n.S.
17:27
TJ Dukla Praha A

Starty - 1. liga muži

30/04/2022
HBC JVP Strakonice 1921 A
39:25
TJ Náchod
02/04/2022
TJ Náchod
22:30
Handball PSG Zlín
26/02/2022
Sokol Vršovice A
28:23
Klub házené Vsetín
20/02/2022
HBC Ronal Jičín "B"
37:25
Házená Hustopeče
05/02/2022
Sokol Vršovice A
24:29
Tatran Litovel
30/01/2022
HBC Ronal Jičín "B"
27:30
Klub házené Vsetín
09/10/2021
HBC JVP Strakonice 1921 A
25:25
HBC Ronal Jičín "B"

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

08/05/2022
Házená Mělník
21:24
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
26/02/2022
Sokol Vršovice
20:21
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
20/11/2021
Sokol Vršovice
30:33
Lokomotiva Louny
25/09/2021
TJ Loko České Budějovice
20:22
Sokol Šťáhlavy

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

24/03/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
32:29
TJ Slavoj Tachov, z.s.
27/02/2022
DHK Pardubice
27:23
Sokol Vršovice
06/11/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
18:30
Jiskra Havl.Brod
03/10/2021
Jiskra Havl.Brod
15:27
DHC Slavia Praha B

Starty - 1. liga ženy

08/05/2022
LIONS Hostivice
28:25
TJ Sokol Velké Meziříčí
20/03/2022
LIONS Hostivice
28:26
HK Ivančice
06/11/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
29:32
Jiskra Havl.Brod
24/10/2021
Jiskra Havl.Brod
26:27
SHK Kunovice
26/09/2021
LIONS Hostivice
20:18
TJ Jiskra Otrokovice
12/09/2021
Házená Jindřichův Hradec A
29:26
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Středočeská liga mladších dorostenek

02/04/2022
TJ Náchod
31:11
Spartak Příbram
17/11/2021
Házená Mělník
21:23
HC Kolín

Starty - 1. liga mladší dorostenky

13/03/2022
DHK Baník Most
38:27
DHC Plzeň
23/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
16:34
Házená Jindřichův Hradec
12/09/2021
Házená Jindřichův Hradec
23:24
DHC Slavia Praha A

Starty - Přebor Prahy starších žáků

11/09/2021
Házená Rokycany
19:10
Sokol Vršovice
11/09/2021
TJ JM Chodov
17:19
Házená Rokycany
11/09/2021
Sokol Vršovice
9:23
TJ JM Chodov
11/09/2021
Sokol Vršovice
19:23
Házená Rokycany
11/09/2021
Házená Rokycany
20:14
TJ JM Chodov
11/09/2021
TJ JM Chodov
15:13
Sokol Vršovice

Starty - 2. liga starší dorostenky

17/11/2021
Házená Mělník
28:40
TJ Jiskra Otrokovice
24/10/2021
Jiskra Havl.Brod
22:28
DHK Slavoj Žirovnice
03/10/2021
Jiskra Havl.Brod
23:22
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 1. liga mladší dorostenci

03/04/2022
Lovci Lovosice A
41:22
HCB Karviná
05/12/2021
C.S.Cargo HBC Jičín
23:35
TJ Dukla Praha A
21/11/2021
Talent Škoda JS Plzeň A
29:24
SKKP Handball Brno

Starty - Přebor Prahy starších žákyň

16/10/2021
HC Háje Praha
9:14
DHC Slavia Praha

Starty - Český pohár žen

06/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
20:24
LIONS Hostivice

Starty - Přebor Prahy žen

21/10/2021
SK Praha 4
21:23
TJ Radlice