Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Veselý Lukáš
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Post
Rok narození
1991 (32 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
136
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Přebor Prahy mladších žákyň
17/03/2024
DHC Slavia Praha A
19:9
TJ Sokol Kobylisy II.
17/03/2024
DHC Slavia Praha B
7:12
HC Háje
17/03/2024
HK Spartak Ústí n.L.
20:8
TJ Astra XII
17/03/2024
DHC Slavia Praha B
3:13
DHC Slavia Praha A
17/03/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
24:17
HK Spartak Ústí n.L.
17/03/2024
HC Háje
10:4
TJ Astra XII
17/03/2024
HK Spartak Ústí n.L.
19:12
DHC Slavia Praha B
17/03/2024
DHC Slavia Praha A
23:7
HC Háje
17/03/2024
TJ Astra XII
8:21
TJ Sokol Kobylisy II.
17/03/2024
DHC Slavia Praha A
23:10
HK Spartak Ústí n.L.
17/03/2024
DHC Slavia Praha B
16:7
TJ Astra XII
17/03/2024
HC Háje
8:13
TJ Sokol Kobylisy II.
14/01/2024
HK Spartak Ústí n.L.
19:11
HC Háje
14/01/2024
TJ Astra XI
19:12
TJ Astra XII
14/01/2024
DHC Slavia Praha A
18:9
DHC Slavia Praha B
14/01/2024
TJ Astra XI
11:18
HK Spartak Ústí n.L.
14/01/2024
HC Háje
1:22
DHC Slavia Praha A
14/01/2024
TJ Astra XII
10:13
DHC Slavia Praha B
14/01/2024
DHC Slavia Praha A
22:7
TJ Astra XI
14/01/2024
HK Spartak Ústí n.L.
21:6
TJ Astra XII
14/01/2024
DHC Slavia Praha B
12:8
HC Háje
14/01/2024
HK Spartak Ústí n.L.
13:24
DHC Slavia Praha A
14/01/2024
TJ Astra XI
14:10
DHC Slavia Praha B
14/01/2024
TJ Astra XII
9:17
HC Háje
Starty - 1. liga mladší dorostenci
04/05/2024
TJ Dukla Praha A
0:0
SKKP Handball Brno
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
TJ Dukla Praha A
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
HC Zubří
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
Lovci Lovosice
25/02/2024
Lovci Lovosice
25:37
Talent Škoda JS Plzeň A
04/02/2024
Lovci Lovosice
22:24
HC Zubří
28/10/2023
TJ Dukla Praha A
21:27
HC Zubří
24/09/2023
Lovci Lovosice
24:23
TJ Dukla Praha A
Starty - Žákovská liga starších žaček
10/02/2024
TJ Sokol Poruba
20:16
TJ Sokol Kobylisy II.
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
9:24
DHC Slavia Praha
10/02/2024
Házená Kynžvart
18:25
TJ Sokol Poruba
10/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
14:13
Házená Jindřichův Hradec
10/02/2024
DHC Slavia Praha
33:15
Házená Kynžvart
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
21:18
TJ Sokol Poruba
10/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
15:14
Házená Kynžvart
10/02/2024
TJ Sokol Poruba
6:27
DHC Slavia Praha
10/02/2024
Házená Kynžvart
15:21
Házená Jindřichův Hradec
10/02/2024
DHC Slavia Praha
28:4
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - 1. liga mladší dorostenky
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Házená Kynžvart
08/10/2023
DHC Plzeň
24:21
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
DHC Slavia Praha A
23:23
DHK Baník Most A
09/09/2023
Házená Kynžvart
28:27
Sokol Písek
Starty - MOL Liga
24/02/2024
DHC Slavia Praha
27:24
TJ Sokol Poruba
03/02/2024
DHC Plzeň
27:31
HC DAC Dunajská Streda
15/11/2023
Házená Kynžvart
26:23
Handball club Zlín, z.s.
22/10/2023
HK Hodonín
21:16
Handball club Zlín, z.s.
23/09/2023
Házená Kynžvart
28:31
DHC Slavia Praha
Starty - Žákovská liga starších žáků
10/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
24:23
Jiskra Třeboň
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
19:28
HC Zlín
10/03/2024
LIONS Hostivice
24:29
TJ Sokol Centrum Haná
10/03/2024
Jiskra Třeboň
20:21
Sokol Újezd u Brna
10/03/2024
HC Zlín
27:20
LIONS Hostivice
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
23:31
TJ Sokol Centrum Haná
10/03/2024
Jiskra Třeboň
16:25
LIONS Hostivice
10/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
17:21
HC Zlín
10/03/2024
LIONS Hostivice
30:26
Sokol Újezd u Brna
10/03/2024
HC Zlín
33:17
Jiskra Třeboň
17/02/2024
TJ Loko České Budějovice
23:30
LIONS Hostivice
17/02/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:34
Házená Velká Bystřice
17/02/2024
TJ Sokol Úvaly
13:25
TJ Loko České Budějovice
17/02/2024
LIONS Hostivice
29:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17/02/2024
Házená Velká Bystřice
19:21
TJ Sokol Úvaly
17/02/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17:31
TJ Loko České Budějovice
17/02/2024
LIONS Hostivice
29:24
TJ Sokol Úvaly
17/02/2024
TJ Loko České Budějovice
25:21
Házená Velká Bystřice
17/02/2024
TJ Sokol Úvaly
25:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17/02/2024
Házená Velká Bystřice
20:25
LIONS Hostivice
21/01/2024
TJ Sokol Úvaly
22:36
Lovci Lovosice
21/01/2024
HBC JVP Strakonice 1921
15:22
HC Zlín
21/01/2024
HCB Karviná
17:17
TJ Sokol Úvaly
21/01/2024
Lovci Lovosice
29:21
HBC JVP Strakonice 1921
21/01/2024
HC Zlín
22:10
HCB Karviná
21/01/2024
HBC JVP Strakonice 1921
22:30
TJ Sokol Úvaly
21/01/2024
Lovci Lovosice
11:13
HCB Karviná
21/01/2024
TJ Sokol Úvaly
14:24
HC Zlín
21/01/2024
HCB Karviná
18:21
HBC JVP Strakonice 1921
21/01/2024
HC Zlín
20:23
Lovci Lovosice
Starty - 1.liga starší dorostenky
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Házená Kynžvart
16/03/2024
Sokol Vršovice
25:28
Handball club Zlín, z.s.
05/11/2023
Sokol Vršovice
21:31
Sokol Písek
08/10/2023
DHC Plzeň
19:36
DHC Slavia Praha
09/09/2023
Házená Kynžvart
26:30
Sokol Písek
Starty - 1. liga starší dorostenci
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
TJ Dukla Praha
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
HC Zubří
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
Lovci Lovosice
23/03/2024
TJ Dukla Praha
43:31
HAOLK
03/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň
25:24
TJ Sokol Nové Veselí
25/02/2024
Lovci Lovosice
24:27
Talent Škoda JS Plzeň
04/02/2024
Lovci Lovosice
31:27
HC Zubří
30/09/2023
TJ Dukla Praha
23:24
TJ Sokol Nové Veselí
24/09/2023
Lovci Lovosice
22:31
TJ Dukla Praha
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
11/05/2024
HC Háje
0:0
TJ Loko České Budějovice
16/03/2024
Sokol Vršovice A
35:21
DHK Pardubice
18/02/2024
HC Hvězda Cheb
19:24
DHC Slavia Praha B
05/11/2023
Sokol Vršovice A
31:34
HBC JVP Strakonice 1921
08/10/2023
DHC Plzeň B
17:17
DHC Slavia Praha B
16/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
35:15
Házená Mělník
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
18/11/2023
Sokol Vršovice
31:29
Jihočeši
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
29:29
Sokol Vršovice
07/10/2023
TJ Dolní Cerekev
22:36
Lokomotiva Louny
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
26:33
1.HC Pardubice
Starty - Přebor Prahy mladších žáků
27/01/2024
TJ Kobylisy B
4:19
Lokomotiva Vršovice A
27/01/2024
Sokol Vršovice A
33:5
TJ JM Chodov
27/01/2024
TJ JM Chodov
12:33
Lokomotiva Vršovice A
27/01/2024
Sokol Vršovice A
44:0
TJ Kobylisy B
27/01/2024
TJ JM Chodov
13:14
TJ Kobylisy B
27/01/2024
Lokomotiva Vršovice A
24:18
Sokol Vršovice A
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
03/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
38:20
Házená Rokycany
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
19:35
Talent Škoda JS Plzeň B
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
27:33
1.HC Pardubice
Starty - 1. liga muži
23/03/2024
TJ Dukla Praha
24:24
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
11/02/2024
Sokol Šťáhlavy
28:24
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
02/12/2023
Sokol Vršovice A
22:24
Tatran Bohunice
18/11/2023
Sokol Vršovice A
33:29
Handball club Zlín, z.s.
21/10/2023
Sokol Šťáhlavy
33:24
I.HK Dvůr Králové
30/09/2023
TJ Dukla Praha
27:19
TJ JM Chodov A
Starty - 2. liga muži SZČ
24/03/2024
SK Slavia Praha
34:30
TJ Chemička Ústí n. L.
02/12/2023
Sokol Vršovice B
19:20
HK Baník Most
18/11/2023
Sokol Vršovice B
21:23
TJ Náchod
24/09/2023
Lovci Lovosice B
34:31
Lokomotiva Louny
Starty - Chance Extraliga mužů
27/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
29:24
TJ Sokol Nové Veselí
02/03/2024
HK FCC Město Lovosice
36:30
SHC Maloměřice Brno
31/01/2024
Talent tým Plzeňského kraje
36:34
O2xyworld HBC Jičín
13/12/2023
HC Dukla Praha
40:39
HBC JVP Strakonice 1921 A
19/11/2023
Talent tým Plzeňského kraje
29:21
TJ Cement Hranice
28/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
23:42
Talent tým Plzeňského kraje
Starty - 2. liga muži JVČ
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
25:33
Talent Škoda JS Plzeň
07/10/2023
TJ Dolní Cerekev
30:37
HBC JVP Strakonice 1921 B
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
29:22
1.HC Pardubice
Starty - Přebor Prahy mužů
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice B
29:20
HC Všenory
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice B
30:31
TJ Kobylisy
Starty - 1. liga ženy
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
HC Hvězda Cheb
13/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Tatran Bohunice
16/03/2024
Sokol Vršovice A
29:23
LIONS Hostivice
18/02/2024
HC Hvězda Cheb
28:20
Jiskra Havl.Brod
05/11/2023
Sokol Vršovice A
32:26
TJ Jiskra Otrokovice
Starty - Český pohár mužů
04/10/2023
Sokol Šťáhlavy
18:32
TJ Sokol Nové Veselí
10/09/2023
Lokomotiva Louny
31:22
HK Baník Most
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
04/05/2024
TJ Dukla Praha B
0:0
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23/03/2024
TJ Dukla Praha B
36:35
Liberec Handball
28/10/2023
TJ Dukla Praha B
28:20
TJ ELP Jablonec n.N.
Starty - Český pohár žen
18/10/2023
DHK Baník Most
37:27
TJ Sokol Poruba
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
13/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Tatran Bohunice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
28/01/2024
Házená Rokycany
28:30
TJ Náchod
Starty - 2. liga ženy - Čechy
24/02/2024
DHK Slavoj Žirovnice
27:30
TJ Turnov
17/09/2023
DHC Slavia Praha B
36:26
HC Plzeň