Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Pešek Jan
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Post
Rok narození
1978 (46 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
65
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
23/03/2024
SK Kuřim
23:28
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
39:29
SK Polička
18/02/2024
Sokol Vršovice B
34:24
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/12/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40:20
SK Kuřim
02/12/2023
SK Polička
25:35
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31:16
Sokol Vršovice B
04/11/2023
Sokol Měnín
26:26
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
01/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27:33
DHK Slavoj Žirovnice
23/09/2023
TJ Sokol Chrudim
16:33
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Liga Vysočiny starších žákyň
17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:18
TJ Sokol Chrudim
17/03/2024
DHK Pardubice
16:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
17/03/2024
Jiskra Havl.Brod
9:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29/10/2023
DHK Pardubice
13:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
7:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
29/10/2023
TJ Sokol Chrudim
10:25
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:3
Jiskra Havl.Brod
22/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:9
DHK Pardubice
22/10/2023
Jiskra Havl.Brod
5:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
11:11
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28:9
TJ Sokol Chrudim
15/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19:11
TJ Sokol Chrudim
15/10/2023
Jiskra Havl.Brod
11:16
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:9
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11:13
DHK Pardubice
24/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
20:8
TJ Sokol Chrudim
24/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17:7
DHK Pardubice
24/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
24/09/2023
Jiskra Havl.Brod
10:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
09/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:15
DHK Pardubice
09/09/2023
TJ Sokol Chrudim
6:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
09/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
09/09/2023
Jiskra Havl.Brod
9:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Liga Vysočiny mladších žákyň
10/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí B
3:16
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14:2
DHK Pardubice B
10/03/2024
DHK Pardubice
8:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11:11
DHK Pardubice
02/03/2024
SK Polička
7:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
DHK Pardubice B
3:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:10
TJ Sokol Chrudim
25/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18:11
TJ Sokol Chrudim
25/11/2023
SK Polička
11:19
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
25/11/2023
Jiskra Havl.Brod
20:8
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
25/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:12
DHK Pardubice
11/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:8
SK Polička
11/11/2023
Jiskra Havl.Brod
5:16
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
11:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:5
TJ Sokol Chrudim
05/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:9
TJ Sokol Chrudim
05/11/2023
DHK Pardubice
12:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/11/2023
SK Polička
12:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14/10/2023
DHK Pardubice
5:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
12:11
TJ Sokol Velké Meziříčí
14/10/2023
SK Polička
7:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:9
Jiskra Havl.Brod
16/09/2023
TJ Sokol Chrudim
5:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:11
DHK Pardubice
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13:9
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/09/2023
Jiskra Havl.Brod
9:11
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Přebor Prahy žen
05/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21:36
Tatran Střešovice S
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
18/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19:19
SK Kuřim
18/11/2023
SHK Veselí n.M.
23:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18/11/2023
Jiskra Havl.Brod
13:18
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.