Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Hlavinka Martin
Mateřský klub
Tatran Litovel
Post
Rok narození
1995 (28 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
76
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
22/10/2023
KH Kopřivnice
44:12
Klub házené Vsetín
Starty - Házenkářský desetiboj - kvalifikace OLK - mladší žáci
14/01/2024
TJ Cement Hranice
5:17
Házená Uničov
14/01/2024
TJ Sokol Centrum Haná
19:7
TJ Cement Hranice
14/01/2024
Házená Uničov
8:16
TJ Sokol Centrum Haná
Starty - Zlínská liga - starší žaci
07/04/2024
Házená Velká Bystřice
0:0
SK Žeravice
07/04/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
Házená Velká Bystřice
07/04/2024
SK Žeravice
0:0
HK Bystřice pod Hostýnem
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:37
TJ Sokol Centrum Haná
18/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
49:23
HC Zubří B
08/10/2023
TJ Holešov
22:61
TJ Sokol Centrum Haná
08/10/2023
HBC Olomouc 1966
27:29
TJ Holešov
08/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
44:16
HBC Olomouc 1966
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
21/04/2024
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
21/04/2024
Házená Uničov
0:0
SK Žeravice
07/04/2024
SK HFP Prostějov
0:0
SK Žeravice
07/04/2024
Sokol Horka n. M.
0:0
SK HFP Prostějov
07/04/2024
SK Žeravice
0:0
Sokol Horka n. M.
03/04/2024
Sokol Horka n. M.
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
04/02/2024
TJ Cement Hranice
10:19
SK Žeravice
04/02/2024
HBC Olomouc 1966
23:11
TJ Cement Hranice
30/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
27:30
Házená Velká Bystřice
19/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
28:10
TJ Cement Hranice
19/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
30:27
Sokol Horka n. M.
11/11/2023
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
5:31
Házená Uničov
04/11/2023
Sokol Horka n. M.
23:19
Házená Velká Bystřice
04/11/2023
Tatran Litovel
21:24
Sokol Horka n. M.
04/11/2023
Házená Velká Bystřice
22:22
Tatran Litovel
21/10/2023
SK Žeravice
17:17
Tatran Litovel
21/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
19:25
SK Žeravice
21/10/2023
Tatran Litovel
27:26
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
Senice na Hané
23:25
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
9:34
Senice na Hané
07/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
33:7
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
16/09/2023
TJ Sokol Osek n/B
17:20
TJ Sokol Centrum Haná
16/09/2023
TJ Sokol Osek n/B
10:26
HBC Olomouc 1966
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
13/04/2024
Handball club Zlín, z.s. A
0:0
Lesana Zubří
13/04/2024
Lesana Zubří
0:0
DHK Zora Olomouc B
13/04/2024
DHK Zora Olomouc B
0:0
Handball club Zlín, z.s. A
09/10/2023
DHK Zora Olomouc B
46:11
TJ Cement Hranice
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
16/09/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
33:8
TJ Sokol Osek n/B
16/09/2023
Handball club Zlín, z.s. A
10:31
SK Žeravice/Velká Bystřice
16/09/2023
TJ Sokol Osek n/B
4:26
Handball club Zlín, z.s. A
Starty - 2. liga muži JM
04/05/2024
HK Ivančice
0:0
Sokol Telnice
20/04/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
SK Kuřim
06/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
0:0
Házená Legata Hustopeče
25/02/2024
Sokol Nové Bránice
29:35
HK Ivančice
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
32:21
Sokol II Prostějov
08/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
28:26
HK Ivančice
01/10/2023
Sokol Telnice
46:26
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
43:27
HBC Olomouc 1966
Starty - 1. liga mladší dorostenci
10/02/2024
SKKP Handball Brno
23:42
Talent Škoda JS Plzeň A
12/11/2023
HC Zubří
25:24
Talent Škoda JS Plzeň A
30/09/2023
SKKP Handball Brno
35:34
TJ Sokol Ostrava
23/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
30:28
Jihočeši
Starty - 1. liga starší dorostenci
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/02/2024
SKKP Handball Brno
28:25
Talent Škoda JS Plzeň
12/11/2023
HC Zubří
26:20
Talent Škoda JS Plzeň
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:36
Lovci Lovosice
30/09/2023
SKKP Handball Brno
34:45
SKH Polanka n.O.
23/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
31:22
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 1. liga mladší dorostenky
05/05/2024
SKH Velká n. V.
0:0
Sokol Písek
24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
38:22
DHK Zora Olomouc
19/11/2023
SKH Velká n. V.
31:29
Handball club Zlín, z.s.
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
23/03/2024
Házená Uničov
17:38
Tatran Litovel
23/03/2024
HBC Olomouc 1966
32:23
Házená Uničov
23/03/2024
Tatran Litovel
34:21
HBC Olomouc 1966
13/03/2024
Házená Velká Bystřice
32:27
HBC Olomouc 1966
02/03/2024
Sokol Horka n. M.
37:22
Házená Uničov
04/11/2023
Sokol Horka n. M.
38:21
SK Žeravice
04/11/2023
HBC Olomouc 1966
24:24
Sokol Horka n. M.
04/11/2023
SK Žeravice
22:31
HBC Olomouc 1966
15/10/2023
TJ Cement Hranice
28:30
HBC Olomouc 1966
15/10/2023
Házená Velká Bystřice
42:34
TJ Cement Hranice
15/10/2023
HBC Olomouc 1966
18:36
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
55:22
Tatran Litovel
14/10/2023
SK Žeravice
20:59
TJ Sokol Centrum Haná
14/10/2023
Tatran Litovel
35:33
SK Žeravice
11/10/2023
SK Žeravice
30:28
Házená Uničov
Starty - Český pohár mužů
04/10/2023
TJ Rožnov p.R.
33:41
KH BEECH Vsetín
27/08/2023
TJ Sokol Osek nad Bečvou
23:40
TJ Rožnov p.R.
Starty - 1.liga starší dorostenky
24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
29:24
DHK Zora Olomouc
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
24/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
27:45
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
04/05/2024
HK Ivančice
0:0
SKKP Handball Brno B
20/04/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Házená Uničov
10/02/2024
SKKP Handball Brno B
62:25
Házená Uničov
30/09/2023
SKKP Handball Brno B
49:31
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Újezd u Brna
38:32
HBC Olomouc 1966
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
05/05/2024
SKH Velká n. V. B
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
19/11/2023
SKH Velká n. V. B
25:31
SK Žeravice
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
09/03/2024
HC Zubří A
36:23
TJ Sokol Centrum Haná
09/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
22:31
HC Zubří A
09/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
33:29
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga muži SM
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
0:0
KH Kopřivnice B
13/04/2024
MHK TAEDA Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
03/03/2024
TJ Rožnov p.R.
32:31
MHK TAEDA Karviná
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
03/03/2024
TJ Rožnov p.R.
38:15
HC Nový Jičín
22/10/2023
KH Kopřivnice
41:10
HC Nový Jičín
Starty - MSL Muži
21/04/2024
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
SK Droždín
09/09/2023
SK Droždín
37:26
Senice na Hané
Starty - 2. liga ženy - Morava
04/05/2024
HK Ivančice
0:0
Lesana Zubří