Moravec Lukáš

Fotografie hráče Moravec Lukáš

Post

Rok narození

1976 (45 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

93

Starty - 1. liga muži

10/04/2022
TJ JM Chodov A
36:23
HK Bystřice pod Hostýnem
13/03/2022
Sokol Vršovice A
28:24
HBC Ronal Jičín "B"
19/02/2022
I.HK Dvůr Králové
18:28
Sokol Vršovice A
13/11/2021
I.HK Dvůr Králové
20:36
Klub házené Vsetín
23/10/2021
TJ Náchod
29:34
Klub házené Vsetín

Starty - 1. liga starší dorostenci

09/10/2021
TJ Dukla Praha
36:18
C.S.Cargo HBC Jičín
19/09/2021
Talent Škoda JS Plzeň
22:27
TJ Dukla Praha

Starty - 2. liga starší dorostenky

06/11/2021
Jiskra Třeboň
39:22
SK Žeravice
16/10/2021
DHK Slavoj Žirovnice
21:32
Jiskra Třeboň
10/10/2021
Jiskra Třeboň
25:26
TJ Jiskra Otrokovice

Starty - 2. liga ženy - západ

10/04/2022
HC Háje
23:20
DHK Pardubice
20/11/2021
TJ Loko České Budějovice A
34:39
DHK Pardubice
12/09/2021
Sokol Písek B
25:25
TJ Astra A

Starty - 1.liga starší dorostenky

08/05/2022
Sokol Písek
22:45
DHC Slavia Praha
01/05/2022
Házená Jindřichův Hradec
30:20
Sokol Písek
10/04/2022
HC Háje
18:32
Házená Jindřichův Hradec
26/03/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
26:37
Házená Jindřichův Hradec
27/02/2022
Házená Jindřichův Hradec
41:30
TJ Sokol Poruba
10/12/2021
Házená Jindřichův Hradec
33:29
HC Háje
02/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
20:37
DHC Plzeň

Starty - Jihočeská liga mladších žáků

30/01/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
8:7
Jiskra Třeboň
30/01/2022
Jiskra Třeboň
15:22
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
30/01/2022
TJ Loko České Budějovice
24:18
Spartak MAS Sez.Ústí
30/01/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
11:25
TJ Loko České Budějovice
30/01/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
24:22
Jiskra Třeboň
30/01/2022
TJ Loko České Budějovice
20:12
Jiskra Třeboň
30/01/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
22:20
Spartak MAS Sez.Ústí
12/09/2021
Jiskra Třeboň
19:17
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
12/09/2021
TJ Loko České Budějovice
25:10
Spartak MAS Sez.Ústí
12/09/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
9:21
TJ Loko České Budějovice
12/09/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
15:16
Jiskra Třeboň
12/09/2021
TJ Loko České Budějovice
18:4
Jiskra Třeboň
12/09/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
13:8
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - Jihočeská liga starších žákyň

12/05/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
22:31
Sokol Písek A
23/04/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
28:17
Jiskra Třeboň
22/03/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
31:20
Sokol Písek B
25/09/2021
Sokol Písek B
21:10
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
25/09/2021
Sokol Písek A
27:12
TJ ČZ HBC Strakonice 1921

Starty - Extraliga mužů

29/04/2022
HBC Ronal Jičín
30:31
Pepino SKP Frýdek-Místek
12/03/2022
HC Dukla Praha
32:20
HBC Ronal Jičín
26/02/2022
SHC Maloměřice Brno
27:38
HCB Karviná
04/12/2021
Lovci Lovosice
31:22
SHC Maloměřice Brno

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

08/05/2022
Sokol Písek B
21:26
DHC Slavia Praha B
26/03/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
15:36
DHK Pardubice
12/09/2021
Sokol Písek B
29:19
DHK Baník Most B

Starty - 1. liga mladší dorostenky

08/05/2022
Sokol Písek A
27:41
DHC Slavia Praha A
01/05/2022
Házená Jindřichův Hradec
33:27
Sokol Písek A
27/02/2022
Házená Jindřichův Hradec
17:20
TJ Sokol Poruba
17/11/2021
Sokol Písek A
31:23
DHK Zora Olomouc
31/10/2021
Házená Jindřichův Hradec
42:30
HC Háje

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků

27/11/2021
Talent Plzeň B
32:11
TJ Sparta Kutná Hora
27/11/2021
Sokol Vršovice
12:27
Lokomotiva Louny
27/11/2021
TJ Sparta Kutná Hora
11:23
Sokol Vršovice
27/11/2021
Lokomotiva Louny
19:14
Talent Plzeň B
27/11/2021
Lokomotiva Louny
22:11
TJ Sparta Kutná Hora
27/11/2021
Talent Plzeň B
28:13
Sokol Vršovice

Starty - 1. liga ženy

01/05/2022
Házená Jindřichův Hradec A
33:28
LIONS Hostivice
26/03/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
28:34
Házená Jindřichův Hradec A
27/02/2022
Házená Jindřichův Hradec A
30:30
Sokol Vršovice A
31/10/2021
Házená Jindřichův Hradec A
36:32
HK Ivančice
02/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
29:31
SK UP Olomouc, z.s.

Starty - Český pohár mužů

13/10/2021
TJ Chemička Ústí n. L.
25:46
Lovci Lovosice
11/09/2021
Sokol Šťáhlavy
27:24
Sokol Vršovice

Starty - 2. liga muži SZČ

09/10/2021
TJ Dukla Praha B
27:27
Sokol Šťáhlavy

Starty - Jihočeská liga minižactva 6+1

23/04/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
14:9
Jiskra Třeboň
23/04/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
14:15
Jiskra Třeboň
21/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
13:7
HC Milevsko, z.s.
21/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
7:7
HC Milevsko, z.s.
13/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
2:18
Spartak MAS Sez.Ústí
13/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
5:21
Spartak MAS Sez.Ústí
23/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
17:9
Házená Jindřichův Hradec
16/09/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
7:9
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B

Starty - MOL Liga

14/05/2022
Sokol Písek
33:28
DHC Sokol Poruba
23/03/2022
DHC Plzeň
30:20
AHT HC Tatran Stupava
16/02/2022
DHC Slavia Praha
26:27
MŠK Iuventa Michalovce
22/01/2022
HK Hodonín
22:36
HC DAC Dunajská Streda
14/11/2021
Házená Kynžvart
36:29
KPR RUCH Chorzów
03/11/2021
Sokol Písek
32:32
Handball PSG Zlín

Starty - Jihočeská liga mladších žákyň

21/05/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
21:7
TJ Loko České Budějovice
25/09/2021
Sokol Písek B
10:12
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
15/09/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
12:12
HC Milevsko, z.s.

Starty - Jihočeská liga starších žáků

23/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
27:20
Spartak MAS Sez.Ústí A

Starty - 2. liga mladší dorostenci Čechy

05/03/2022
Jiskra Třeboň
28:40
HK Baník Most
19/02/2022
I.HK Dvůr Králové
19:30
1.HC Pardubice
21/11/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
26:20
TJ Loko České Budějovice
23/10/2021
TJ Náchod
18:44
Spartak MAS Sez.Ústí
19/09/2021
Talent Škoda JS Plzeň B
36:19
Lokomotiva Louny

Starty - 1. liga mladší dorostenci

09/10/2021
TJ Dukla Praha A
28:30
C.S.Cargo HBC Jičín
19/09/2021
Talent Škoda JS Plzeň A
35:23
TJ Dukla Praha A

Starty - 2. liga muži JVČ

02/04/2022
Jiskra Třeboň
32:15
Spartak MAS Sez.Ústí
06/03/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
35:28
Lokomotiva Vršovice
21/11/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
24:30
1.HC Pardubice

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

13/03/2022
Sokol Vršovice
25:25
Sokol Šťáhlavy