Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Procházka Filip
Mateřský klub
Házená Tišnov
Post
Rok narození
1984 (39 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
51
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1. liga muži
10/03/2024
KH BEECH Vsetín
38:20
SKH Polanka n.O.
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
31:39
TJ Dukla Praha
Starty - Žákovská liga starších žaček
03/12/2023
TJ Sokol Poruba
0:10
HK Ivančice
03/12/2023
HC Zlín A
25:11
SK Žeravice
03/12/2023
DHK Zora Olomouc
10:0
TJ Sokol Poruba
03/12/2023
HK Ivančice
17:21
HC Zlín A
03/12/2023
SK Žeravice
21:23
DHK Zora Olomouc
03/12/2023
HC Zlín A
10:0
TJ Sokol Poruba
03/12/2023
HK Ivančice
24:20
DHK Zora Olomouc
03/12/2023
TJ Sokol Poruba
0:10
SK Žeravice
03/12/2023
DHK Zora Olomouc
20:27
HC Zlín A
03/12/2023
SK Žeravice
9:23
HK Ivančice
Starty - Chance Extraliga mužů
20/03/2024
O2xyworld HBC Jičín
32:32
SHC Maloměřice Brno
02/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:33
HCB Karviná
28/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
30:29
KH ISMM Kopřivnice
11/02/2024
Talent tým Plzeňského kraje
26:23
HC ROBE Zubří
16/12/2023
HCB Karviná
35:19
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
KH ISMM Kopřivnice
21:27
HCB Karviná
15/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:39
HK FCC Město Lovosice
28/10/2023
HC ROBE Zubří
28:23
TJ Cement Hranice
21/10/2023
Talent tým Plzeňského kraje
41:15
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
34:34
HK FCC Město Lovosice
09/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
27:30
Talent tým Plzeňského kraje
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
16/03/2024
SK Kuřim B
4:13
Sokol Měnín
16/03/2024
HK Ivančice
15:6
Tatran Bohunice B
16/03/2024
SK Kuřim A
6:6
Sokol Měnín
16/03/2024
SK Kuřim A
14:3
Tatran Bohunice B
16/03/2024
SK Kuřim B
7:8
HK Ivančice
15/03/2024
SK Kuřim A
16:12
SK Kuřim B
14/10/2023
SKH Velká n. V.
11:11
Tatran Bohunice A
14/10/2023
HK Hodonín
14:6
DDM Strážnice
14/10/2023
SKH Velká n. V.
6:12
HK Hodonín
14/10/2023
DDM Strážnice
10:14
Tatran Bohunice A
14/10/2023
HK Hodonín
7:6
Tatran Bohunice A
14/10/2023
SKH Velká n. V.
18:10
DDM Strážnice
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
23/03/2024
Sokol Juliánov
10:11
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno
19:13
Sokol Nové Bránice
23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
7:19
SKKP Handball Brno B
23/03/2024
Sokol Juliánov
18:13
Sokol Nové Bránice
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno
16:12
SKKP Handball Brno B
Starty - MOL Liga
24/02/2024
HK Hodonín
32:39
Sokol Písek
27/01/2024
DHC Slavia Praha
20:20
Házená Kynžvart
04/11/2023
DHK Baník Most
42:25
Handball club Zlín, z.s.
23/09/2023
DHC Plzeň
41:37
DHK Zora Olomouc
02/09/2023
Sokol Písek
27:27
Házená Kynžvart
Starty - Český pohár mužů
25/10/2023
SKKP Handball Brno
27:24
KH ISMM Kopřivnice
07/09/2023
SK Kuřim
36:32
Sokol Telnice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
27/04/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
DHK Zora Olomouc
03/02/2024
Házená Kynžvart
45:29
1. SC Bohumín 98
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
13/03/2024
HK Hodonín
38:42
SKH Velká n. V. B
Starty - Český pohár žen
31/10/2023
Sokol Písek
32:34
Házená Kynžvart
Starty - 1.liga starší dorostenky
27/04/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
DHK Zora Olomouc
Starty - 1. liga starší dorostenci
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:38
TJ Dukla Praha
Starty - 1. liga ženy
27/04/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
Tatran Bohunice