Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Matis Miroslav
Mateřský klub
TJ Sokol Lázně Kynžvart
Post
Rok narození
1986 (37 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
42
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
06/04/2024
Liberec Handball
61:25
HC Kolín
10/03/2024
Lovci Lovosice B
44:14
HK Chomutov
25/02/2024
Lovci Lovosice B
47:24
HC Kolín
25/02/2024
HK Chomutov
24:33
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
11/02/2024
Lovci Lovosice B
26:31
TJ Náchod
03/12/2023
HK Chomutov
12:36
TJ Náchod
19/11/2023
Lovci Lovosice B
36:36
Házená Mělník
21/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
12:28
TJ Náchod
08/10/2023
Lovci Lovosice B
48:18
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Starty - 2. liga muži SZČ
04/05/2024
Lokomotiva Louny
0:0
Lokomotiva Česká Lípa A
06/04/2024
Liberec Handball
41:30
Sokol Vršovice B
10/03/2024
Lovci Lovosice B
30:24
SK Slavia Praha
25/02/2024
Lovci Lovosice B
42:28
Sokol Vršovice B
11/02/2024
Lovci Lovosice B
35:32
TJ Náchod
10/02/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
24:30
Liberec Handball
02/12/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
33:30
Házená Mělník
19/11/2023
Lovci Lovosice B
45:33
Házená Mělník
18/11/2023
Lokomotiva Česká Lípa A
24:29
TJ ELP Jablonec n.N.
28/10/2023
Lokomotiva Louny
31:21
TJ ELP Jablonec n.N.
21/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
23:30
TJ Náchod
08/10/2023
Lovci Lovosice B
44:25
Lokomotiva Česká Lípa A
24/09/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
29:29
TJ Náchod
23/09/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
21:35
TJ ELP Jablonec n.N.
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
05/05/2024
HK Spartak Ústí n.L.
0:0
HK Slavia VŠ Plzeň
16/11/2023
DHK Baník Most B
43:33
HBC JVP Strakonice 1921
24/09/2023
HK Spartak Ústí n.L.
41:24
TJ Loko České Budějovice
10/09/2023
HK Spartak Ústí n.L.
32:35
DHC Slavia Praha B
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
04/05/2024
Lokomotiva Louny
0:0
I.HK Dvůr Králové
23/03/2024
Lokomotiva Vršovice
26:21
Jihočeši
28/10/2023
Lokomotiva Louny
36:26
Lokomotiva Vršovice
Starty - Plzeňská liga mladších žaček
04/11/2023
TJ Slavoj Tachov, z.s.
3:18
HC Hvězda Cheb
04/11/2023
HC Plzeň
3:15
DHC Plzeň A
04/11/2023
HC Hvězda Cheb
12:14
Házená Kynžvart
04/11/2023
DHC Plzeň A
12:22
HK Slavia VŠ Plzeň
04/11/2023
HC Plzeň
5:20
Házená Kynžvart
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
21/04/2024
HK Chomutov
0:0
Házená Rokycany
05/11/2023
HK Chomutov
22:31
TJ Náchod
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
23/03/2024
Lokomotiva Vršovice
30:30
Jiskra Třeboň B
Starty - 2. liga muži JVČ
23/03/2024
Lokomotiva Vršovice
25:26
Jiskra Třeboň
Starty - 2. liga ženy - Čechy
05/05/2024
HK Spartak Ústí n.L.
0:0
TJ Sokol Kobylisy II.
28/01/2024
DHC Slavia Praha B
37:23
HK Spartak Ústí n.L.
24/09/2023
HK Spartak Ústí n.L.
25:28
TJ Loko České Budějovice
10/09/2023
HK Spartak Ústí n.L.
33:36
DHC Slavia Praha B
Starty - 1. liga mladší dorostenky
28/01/2024
DHC Slavia Praha A
38:25
DHK Zora Olomouc
Starty - Český pohár mužů
27/08/2023
SK Slavia Praha
30:35
Lokomotiva Louny
Starty - Ústecká liga staršího žactva
08/10/2023
HSK Tygři Ústí n.L.
11:25
Lovci Lovosice B
Starty - 1. liga mladší dorostenci
11/02/2024
Lovci Lovosice
31:32
Jihočeši