Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Jandačová Klára
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Post
Rok narození
2003 (20 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
77
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - MSL Minižactvo 5+1
05/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ TŽ Třinec
05/05/2024
TJ Slovan Havířov
0:0
TJ Sokol Karviná
05/05/2024
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ TŽ Třinec
05/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Slovan Havířov
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
0:0
Sokol Hrabůvka
05/05/2024
TJ Slovan Havířov
0:0
TJ TŽ Třinec
05/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
Sokol Hrabůvka
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
0:0
TJ TŽ Třinec
05/05/2024
TJ Slovan Havířov
0:0
Sokol Hrabůvka
05/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Karviná
Starty - MSL Mladší žačky
11/05/2024
TJ Sokol Poruba
0:0
HC Nový Jičín
11/05/2024
TJ Sokol Poruba
0:0
TJ Sokol Karviná
12/04/2024
TJ Sokol Poruba
19:21
1. SC Bohumín 98
Starty - 1. liga starší dorostenci
15/10/2023
SKH Polanka n.O.
29:28
Lovci Lovosice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
03/03/2024
TJ Sokol Ostrava
41:33
HK Baník Most
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:29
Lovci Lovosice
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
13/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
17:22
HCB Karviná
13/04/2024
SKH Polanka n.O.
22:26
HCB Karviná
13/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
19:28
SKH Polanka n.O.
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
16:30
SKH Polanka n.O.
23/09/2023
SKH Polanka n.O.
31:11
TJ Sokol Krmelín
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
24:20
TJ Sokol Krmelín
Starty - 2. liga muži SM
27/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
TJ Holešov
28:34
Fatra-Slavia Napajedla
28/10/2023
MHK TAEDA Karviná
31:27
TJ Holešov
17/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
38:26
Lesana Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
27/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
Handball club Zlín, z.s.
20/04/2024
HCB Karviná
36:24
SKH Polanka n.O.
07/04/2024
TJ Cement Hranice
27:30
HC Nový Jičín
24/03/2024
HC Nový Jičín
15:40
KH Kopřivnice
03/03/2024
SKH Polanka n.O.
25:41
KH Kopřivnice
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:17
HC Nový Jičín
15/10/2023
SKH Polanka n.O.
31:26
HC Nový Jičín
17/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
26:26
SKH Polanka n.O.
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
07/04/2024
TJ Cement Hranice
33:37
Tatran Litovel
17/09/2023
TJ Cement Hranice
30:35
Tatran Litovel
Starty - MSL Muži
17/09/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
27:30
HC Hlučín