Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Krobothová Michaela
Mateřský klub
SK UP Olomouc, z.s.
Post
Rok narození
1990 (34 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
75
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
14/04/2024
SHK Kunovice
10:35
TJ Jiskra Otrokovice
14/04/2024
DHK Zora Olomouc B
18:6
SHK Kunovice
14/04/2024
TJ Jiskra Otrokovice
24:22
DHK Zora Olomouc B
Starty - 1. liga mladší dorostenky
25/11/2023
SKH Velká n. V.
32:26
Házená Jindřichův Hradec
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
14/10/2023
SK HFP Prostějov
7:27
TJ Holešov
14/10/2023
TJ Holešov
9:24
Handball club Zlín, z.s. A
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s. A
54:0
SK HFP Prostějov
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
20/04/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HC Nový Jičín
13/04/2024
SK Žeravice
35:26
Fatra-Slavia Napajedla
23/03/2024
SK Žeravice
33:18
T.J.Sokol Klimkovice
02/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
40:22
T.J.Sokol Klimkovice
02/12/2023
SK Žeravice
32:31
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Cement Hranice
27:33
Pepino SKP Frýdek-Místek B
08/10/2023
TJ Cement Hranice
22:42
SK Žeravice
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
32:27
T.J.Sokol Klimkovice
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
21/04/2024
Sokol Horka n. M.
0:0
HBC Olomouc 1966
21/04/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
Tatran Litovel
21/04/2024
Tatran Litovel
0:0
Sokol Horka n. M.
06/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
19:26
Senice na Hané
06/04/2024
Tatran Litovel
30:23
TJ Sokol Centrum Haná
06/04/2024
Senice na Hané
24:17
Tatran Litovel
10/03/2024
SK Žeravice
17:17
Tatran Litovel
10/03/2024
TJ Cement Hranice
15:23
SK Žeravice
10/03/2024
Tatran Litovel
31:17
TJ Sokol Osek n/B
18/11/2023
SK Aktiv Olomouc
12:31
TJ Sokol Osek n/B
18/11/2023
SK Žeravice
28:9
SK Aktiv Olomouc
18/11/2023
TJ Sokol Osek n/B
18:30
SK Žeravice
17/09/2023
Sokol Horka n. M.
18:3
SK HFP Prostějov
17/09/2023
SK HFP Prostějov
16:3
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
17/09/2023
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
2:24
Tatran Litovel
Starty - 2. liga muži JM
07/04/2024
Sokol Nové Bránice
22:24
Sokol II Prostějov
10/03/2024
Sokol Nové Bránice
28:22
Sokol Telnice
17/02/2024
HK Ivančice
33:23
Sokol II Prostějov
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
24:28
SHC Maloměřice Brno B
12/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
35:21
Házená Legata Hustopeče
04/11/2023
HK Ivančice
32:29
Sokol Nové Bránice
28/10/2023
HK Ivančice
37:29
Tatran Litovel junioři
22/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
23:20
Sokol Telnice
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
21:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
16/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
31:25
Sokol II Prostějov
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
23/03/2024
SK Žeravice
31:32
Tatran Bohunice
27/01/2024
HK Hodonín
32:26
TJ Sokol Karviná
13/12/2023
SKH Velká n. V. B
39:31
HK Hodonín
Starty - 2. liga muži SM
13/04/2024
SK Žeravice
27:24
Fatra-Slavia Napajedla
24/03/2024
SK Žeravice
25:25
TJ Sokol Ostrava
02/12/2023
SK Žeravice
31:25
KH Kopřivnice B
21/10/2023
Házená Paskov
27:37
HK Bystřice pod Hostýnem
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
41:36
TJ Sokol Ostrava
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
21/04/2024
SK Kuřim
0:0
HK Ivančice
17/04/2024
Sokol Újezd u Brna
41:40
SKKP Handball Brno B
14/04/2024
Házená Uničov
16:39
Tatran Litovel
24/02/2024
Sokol Juliánov
26:31
HK Ivančice
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
38:34
HBC Olomouc 1966
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
37:46
SHC Maloměřice Brno
12/11/2023
Sokol Újezd u Brna
35:30
Házená Legata Hustopeče
04/11/2023
HK Ivančice
43:25
Sokol Juliánov
28/10/2023
HK Ivančice
39:24
Tatran Litovel
21/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
41:31
SKKP Handball Brno B
15/10/2023
Házená Uničov
25:44
TJ Sokol Centrum Haná
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno
35:49
TJ Sokol Centrum Haná
Starty - MSL Muži
27/04/2024
SK Droždín
0:0
TJ Sokol Osek n/B
14/04/2024
Házená Uničov
23:18
Meteor Orlová
06/04/2024
Senice na Hané
31:22
SK Droždín
15/10/2023
Házená Uničov
18:29
SK Droždín
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
27/04/2024
Sokol Horka n. M.
0:0
Tatran Litovel
27/04/2024
Házená Velká Bystřice
0:0
Sokol Horka n. M.
27/04/2024
Tatran Litovel
0:0
Házená Velká Bystřice
23/03/2024
SK Žeravice
22:44
Házená Velká Bystřice
15/10/2023
Házená Uničov
11:33
Sokol Horka n. M.
Starty - Zlínská liga - starší žaci
11/10/2023
Házená Velká Bystřice
29:44
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
36:36
Házená Velká Bystřice
07/10/2023
Klub házené Vsetín
21:39
Handball club Zlín, z.s.
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
45:31
Klub házené Vsetín
Starty - 2. liga ženy - Morava
17/02/2024
HK Ivančice
33:19
Házená Velká Bystřice
28/10/2023
HK Ivančice
27:21
SK Žeravice
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
23:36
SK Žeravice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
13/04/2024
SK Žeravice
40:30
Jiskra Havl.Brod
29/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
25:39
SK Žeravice
Starty - Házenkářský desetiboj - kvalifikace OLK - mladší žáci
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
17:6
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
HBC Olomouc 1966
19:10
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
22:21
HBC Olomouc 1966
13/01/2024
Tatran Litovel
11:10
SK Žeravice
13/01/2024
HBC Olomouc 1966
16:15
Tatran Litovel
13/01/2024
SK Žeravice
13:13
HBC Olomouc 1966