Krobothová Michaela

Fotografie hráče Krobothová Michaela

Mateřský klub

SK UP Olomouc, z.s.

Post

Rok narození

1990 (32 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

89

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

31/10/2021
TJ Sokol Centrum Haná B
28:3
SK Žeravice/Velká Bystřice B
23/10/2021
DHK Zora Olomouc B
1:22
TJ Sokol Centrum Haná B
02/10/2021
Házená Uničov
11:24
TJ Sokol Centrum Haná B
02/10/2021
Senice na Hané
24:5
SK Žeravice/Velká Bystřice B

Starty - 2. liga muži JM

08/05/2022
Sokol Juliánov
22:35
HK Ivančice
24/04/2022
HBC Olomouc 1966
21:24
Sokol Telnice
10/04/2022
Sokol II Prostějov
30:34
TJ Holešov
03/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
23:28
Tatran Bohunice
03/04/2022
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
29:23
Sokol Telnice
13/03/2022
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
26:25
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/12/2021
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
41:25
TJ Sokol Újezd u Brna
27/11/2021
SHC Maloměřice Brno B
21:28
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
20/11/2021
HK Ivančice
42:32
TJ Sokol Újezd u Brna
14/11/2021
TJ Sokol Újezd u Brna
22:28
Sokol Telnice
10/10/2021
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
31:26
Sokol II Prostějov

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
40:23
TJ Cement Hranice B
24/10/2021
SK PEMA Opava
24:31
TJ Rožnov p.R.

Starty - Liga Vysočiny - starší žáci

17/10/2021
TJ Sokol Nové Veselí červení
14:15
SK Kuřim
17/10/2021
Jiskra Havl.Brod
11:21
TJ Sokol Velké Meziříčí A
17/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí A
14:10
TJ Sokol Nové Veselí červení
17/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí A
19:19
SK Kuřim

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

19/03/2022
HK Hodonín
12:30
SK Kuřim
17/10/2021
SK Kuřim
15:22
SHK Veselí n.M.

Starty - Žákovská liga starších žaček

04/12/2021
TJ Sokol Karviná
24:19
Handball club Zlín, z.s. A
04/12/2021
DHK Zora Olomouc
18:21
SKH Velká n. V.
04/12/2021
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
27:21
TJ Sokol Karviná
04/12/2021
Handball club Zlín, z.s. A
16:25
DHK Zora Olomouc
04/12/2021
SKH Velká n. V.
26:28
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
04/12/2021
DHK Zora Olomouc
27:16
TJ Sokol Karviná
04/12/2021
Handball club Zlín, z.s. A
19:28
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
04/12/2021
TJ Sokol Karviná
14:32
SKH Velká n. V.
04/12/2021
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
14:22
DHK Zora Olomouc
04/12/2021
SKH Velká n. V.
30:18
Handball club Zlín, z.s. A

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

29/05/2022
Házená Velká Bystřice
32:8
SK Žeravice
29/05/2022
SK HFP Prostějov
23:12
SK Žeravice
29/05/2022
Házená Velká Bystřice
35:16
SK HFP Prostějov
22/05/2022
Sokol Horka n. M.
21:30
Házená Velká Bystřice
22/05/2022
Tatran Litovel
14:22
Házená Velká Bystřice
22/05/2022
Sokol Horka n. M.
20:14
Tatran Litovel
23/04/2022
Házená Velká Bystřice
35:16
SK Žeravice/Velká Bystřice A
27/03/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice A
18:22
HBC Olomouc 1966
27/03/2022
SK HFP Prostějov
15:33
HBC Olomouc 1966
27/03/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice A
21:13
SK HFP Prostějov
31/10/2021
TJ Sokol Centrum Haná
32:15
SK Žeravice/Velká Bystřice A
23/10/2021
DHK Zora Olomouc A
4:30
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žačky

16/05/2022
DHK Zora Olomouc B
5:30
DHK Zora Olomouc A
15/05/2022
DHK Zora Olomouc B
20:17
TJ Cement Hranice
15/05/2022
DHK Zora Olomouc A
40:20
TJ Sokol Osek nad Bečvou
11/05/2022
TJ Cement Hranice
13:25
SK Žeravice/Velká Bystřice
25/10/2021
DHK Zora Olomouc A
31:15
DHK Zora Olomouc B
23/10/2021
DHK Zora Olomouc B
37:10
TJ Sokol Osek nad Bečvou

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

03/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
29:23
TJ Cement Hranice
09/10/2021
Tatran Litovel
36:9
TJ Cement Hranice
02/10/2021
Házená Uničov
15:29
Tatran Litovel

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

14/05/2022
Sokol Juliánov
32:16
Tatran Bohunice
20/11/2021
HK Ivančice
33:30
TJ Sokol Újezd u Brna
14/11/2021
TJ Sokol Újezd u Brna
29:42
Sokol Telnice

Starty - 1. liga mladší dorostenci

02/04/2022
SKKP Handball Brno
42:41
Pepino SKP Frýdek-Místek
26/03/2022
HCB Karviná
24:26
Talent Škoda JS Plzeň A
06/03/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
39:41
SKKP Handball Brno
17/11/2021
HC Zubří
33:19
KH Kopřivnice
10/10/2021
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
37:23
TJ Sokol Žďár n.S.

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

14/05/2022
Sokol Juliánov
42:29
TJ Sokol Centrum Haná
08/05/2022
Sokol Juliánov
38:30
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
01/05/2022
Sokol Újezd u Brna
26:27
HC Zubří B
10/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
40:28
Sokol Juliánov
09/04/2022
Sokol Újezd u Brna
51:27
T.J.Sokol Klimkovice
13/03/2022
Sokol Juliánov
37:33
Klub házené Vsetín
13/11/2021
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
29:28
Sokol Juliánov
10/10/2021
TJ Sokol Centrum Haná
28:20
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
09/10/2021
Tatran Litovel
34:23
T.J.Sokol Klimkovice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

01/05/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
23:32
SK Kuřim
03/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
28:36
TJ Jiskra Otrokovice
19/03/2022
HK Hodonín
26:26
SK Kuřim
21/11/2021
TJ Jiskra Otrokovice
34:23
SK Kuřim

Starty - 2. liga muži SM

30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
30:25
SK Žeravice
16/10/2021
MHK TAEDA Karviná
24:32
Pepino SKP Frýdek-Místek B

Starty - 1. liga starší dorostenci

02/04/2022
SKKP Handball Brno
29:26
Pepino SKP Frýdek-Místek
26/03/2022
HCB Karviná
33:24
Talent Škoda JS Plzeň
06/03/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:35
SKKP Handball Brno
17/11/2021
HC Zubří
48:24
KH Kopřivnice

Starty - MSL Muži

29/05/2022
Sokol Dřevohostice/SK Žeravice
23:24
HC Hlučín
11/09/2021
TJ Sokol Osek nad Bečvou
10:0
Sokol Horka n. M.

Starty - Jihomoravská liga mužů

30/04/2022
Sokol Měnín
29:22
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov

Starty - 2. liga ženy - východ

20/03/2022
Házená Velká Bystřice
29:27
TJ Jiskra Otrokovice B

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

19/03/2022
HK Hodonín
28:18
SK Kuřim

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

14/05/2022
Sokol Juliánov
22:22
Tatran Bohunice
09/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
31:25
SK Kuřim
02/04/2022
SKKP Handball Brno
18:17
Sokol Telnice B
20/11/2021
HK Ivančice
30:15
TJ Sokol Újezd u Brna

Starty - Zlínská liga - mladší žactvo

30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
12:29
Handball PSG Zlín B