Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Fiala Tomáš
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1989 (34 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
27
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1. liga mladší dorostenci
05/05/2024
HAOLK
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
07/04/2024
HC Zubří
0:0
TJ Dukla Praha A
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:26
HAOLK
04/02/2024
TJ Sokol Ostrava
27:25
Jihočeši
19/11/2023
SKKP Handball Brno
31:33
HC Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
19/11/2023
SKKP Handball Brno B
38:36
Tatran Litovel
Starty - 1. liga ženy
16/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:23
1. SC Bohumín 98
18/02/2024
SKUP Olomouc
28:31
TJ Sokol Velké Meziříčí
21/01/2024
TJ Jiskra Otrokovice
30:24
SHK Kunovice
Starty - 1. liga starší dorostenci
05/05/2024
HAOLK
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
04/05/2024
Handball club Zlín, z.s.
0:0
SKH Polanka n.O.
07/04/2024
HC Zubří
0:0
TJ Dukla Praha
24/03/2024
SKH Polanka n.O.
33:19
TJ Sokol Nové Veselí
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
30:26
HAOLK
17/12/2023
Handball club Zlín, z.s.
34:44
SKKP Handball Brno
26/11/2023
HAOLK
31:34
Lovci Lovosice
19/11/2023
SKKP Handball Brno
28:24
HC Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
04/05/2024
Handball club Zlín, z.s.
0:0
SKH Polanka n.O.
23/09/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
37:29
Fatra-Slavia Napajedla
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
02/03/2024
Tatran Litovel
27:35
HCB Karviná
11/02/2024
Klub házené Vsetín
32:32
Házená Velká Bystřice
17/09/2023
TJ Sokol Ostrava
29:46
KH Kopřivnice
Starty - 1. liga muži
04/05/2024
Handball club Zlín, z.s.
0:0
SKH Polanka n.O.
14/04/2024
KH BEECH Vsetín
0:0
Sokol Šťáhlavy
24/03/2024
SKH Polanka n.O.
24:19
TJ JM Chodov A
02/03/2024
Tatran Litovel
26:35
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
11/02/2024
KH BEECH Vsetín
30:30
Handball club Zlín, z.s.
26/11/2023
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
26:22
KH BEECH Vsetín
Starty - 2. liga muži SM
09/03/2024
MHK TAEDA Karviná
36:29
Lesana Zubří
23/09/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
38:23
Fatra-Slavia Napajedla
17/09/2023
TJ Sokol Ostrava
18:26
KH Kopřivnice B
Starty - 1. liga mladší dorostenky
28/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
25:40
DHC Plzeň
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
16/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:35
HK Ivančice
21/01/2024
TJ Jiskra Otrokovice
22:38
SKH Velká n. V. B
Starty - 1.liga starší dorostenky
28/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
30:30
DHC Plzeň