Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Tureček Filip
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Post
Rok narození
1976 (48 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
83
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Žákovská liga starších žaček
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:17
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/03/2024
HC Milevsko, z.s.
12:21
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
TJ Sokol Poruba
10:14
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:15
HC Háje
02/12/2023
Sokol Měnín
6:29
HK Slavia VŠ Plzeň
02/12/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
25:14
Házená Kynžvart
02/12/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
19:6
DHK Baník Most
02/12/2023
DHC Plzeň
17:12
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - 1. liga mladší dorostenky
16/03/2024
DHK Zora Olomouc
29:40
DHC Plzeň
25/02/2024
DHC Slavia Praha A
32:35
DHC Plzeň
17/02/2024
DHC Plzeň
30:21
TJ Sokol Poruba
10/02/2024
1. SC Bohumín 98
19:37
DHC Plzeň
04/02/2024
Sokol Písek
20:25
DHC Plzeň
21/01/2024
DHC Plzeň
30:21
Házená Jindřichův Hradec
19/11/2023
Házená Kynžvart
27:33
DHC Plzeň
11/11/2023
DHC Plzeň
31:22
SKH Velká n. V.
04/11/2023
DHK Baník Most A
31:33
DHC Plzeň
30/09/2023
TJ Sokol Poruba
23:28
DHC Plzeň
Starty - 1.liga starší dorostenky
21/03/2024
DHC Plzeň
31:29
DHK Baník Most
16/03/2024
DHK Zora Olomouc
25:25
DHC Plzeň
09/03/2024
DHC Plzeň
28:23
Sokol Vršovice
25/02/2024
DHC Slavia Praha
34:17
DHC Plzeň
17/02/2024
DHC Plzeň
30:24
TJ Sokol Poruba
10/02/2024
1. SC Bohumín 98
24:33
DHC Plzeň
04/02/2024
Sokol Písek
30:25
DHC Plzeň
28/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
30:30
DHC Plzeň
21/01/2024
DHC Plzeň
35:30
Házená Jindřichův Hradec
19/11/2023
Házená Kynžvart
28:29
DHC Plzeň
11/11/2023
DHC Plzeň
30:17
SHK Kunovice
04/11/2023
DHK Baník Most
28:28
DHC Plzeň
28/10/2023
DHC Plzeň
39:34
DHK Zora Olomouc
22/10/2023
Sokol Vršovice
19:32
DHC Plzeň
08/10/2023
DHC Plzeň
19:36
DHC Slavia Praha
30/09/2023
TJ Sokol Poruba
27:37
DHC Plzeň
24/09/2023
DHC Plzeň
43:25
1. SC Bohumín 98
17/09/2023
DHC Plzeň
32:29
Sokol Písek
09/09/2023
DHC Plzeň
26:34
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
17/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
35:18
HC Háje
09/03/2024
DHC Plzeň B
51:20
Sokol Vršovice A
25/02/2024
DHC Slavia Praha B
23:30
DHC Plzeň B
12/11/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
26:18
DHC Slavia Praha B
04/11/2023
DHK Baník Most B
29:29
DHC Plzeň B
29/10/2023
HC Háje
22:35
HK Slavia VŠ Plzeň
22/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
38:20
HBC JVP Strakonice 1921
01/10/2023
DHC Plzeň B
26:26
HK Slavia VŠ Plzeň
24/09/2023
HC Hvězda Cheb
18:23
HK Slavia VŠ Plzeň
16/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
35:15
Házená Mělník
10/09/2023
DHK Baník Most B
22:22
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
18/11/2023
HC Milevsko
20:17
HK Slavia VŠ Plzeň
18/11/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
22:3
Lokomotiva Louny
18/11/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
27:8
TJ Sokol Kobylisy II.
18/11/2023
Spartak Příbram
3:31
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - Plzeňská liga starších žaček
24/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň A
10:21
DHC Plzeň B
24/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň B
28:14
Házená Kynžvart
24/03/2024
Házená Kynžvart
19:36
HK Slavia VŠ Plzeň B
24/03/2024
HC Hvězda Cheb
6:18
HK Slavia VŠ Plzeň A
24/03/2024
Házená Rokycany
7:35
HK Slavia VŠ Plzeň B
24/03/2024
DHC Plzeň A
19:19
HK Slavia VŠ Plzeň B
21/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň B
33:8
Házená Rokycany
21/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň B
22:10
HK Slavia VŠ Plzeň A
07/10/2023
Házená Kynžvart
13:29
HK Slavia VŠ Plzeň B