Sovová Marta

Fotografie hráče Sovová Marta

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1986 (36 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

119

Starty - Středočeská liga mladšího žactva - jaro

14/05/2022
Sokol Vršovice B
0:0
Házená Mělník A
14/05/2022
Sokol Vršovice A
0:0
TJ Turnov
14/05/2022
Házená Mělník B
0:0
Sokol Vršovice B
14/05/2022
Házená Mělník A
0:0
Sokol Vršovice A
14/05/2022
TJ Turnov
0:0
Házená Mělník B

Starty - Žákovská liga starších žaček

13/02/2022
Sokol Písek
18:16
TJ Astra
13/02/2022
SK Žeravice
14:17
Sokol Vršovice
13/02/2022
SKH Velká n. V.
14:19
Sokol Písek
13/02/2022
TJ Astra
20:14
SK Žeravice
13/02/2022
Sokol Vršovice
15:13
SKH Velká n. V.
13/02/2022
SK Žeravice
12:22
Sokol Písek
13/02/2022
TJ Astra
23:25
SKH Velká n. V.
13/02/2022
Sokol Písek
15:12
Sokol Vršovice
13/02/2022
SKH Velká n. V.
23:12
SK Žeravice
13/02/2022
Sokol Vršovice
17:17
TJ Astra
04/12/2021
FK Hvězda Cheb
20:7
Házená Mělník
04/12/2021
Házená Jindřichův Hradec
19:10
1. SC Bohumín 98’
04/12/2021
Sokol Vršovice
15:15
FK Hvězda Cheb
04/12/2021
Házená Mělník
9:39
Házená Jindřichův Hradec
04/12/2021
1. SC Bohumín 98’
10:27
Sokol Vršovice
04/12/2021
Házená Jindřichův Hradec
14:9
FK Hvězda Cheb
04/12/2021
Házená Mělník
13:30
Sokol Vršovice
04/12/2021
FK Hvězda Cheb
15:10
1. SC Bohumín 98’
04/12/2021
Sokol Vršovice
15:17
Házená Jindřichův Hradec
04/12/2021
1. SC Bohumín 98’
20:9
Házená Mělník

Starty - MOL Liga

15/05/2022
DHC Plzeň
16:27
DHK Baník Most
07/05/2022
DHK Baník Most
27:22
DHK Zora Olomouc
10/04/2022
Házená Kynžvart
23:33
DHK Baník Most
09/04/2022
DHC Plzeň
28:24
Sokol Písek
23/02/2022
DHC Sokol Poruba
27:25
DHC Plzeň
12/02/2022
DHK Baník Most
38:18
DHC Slavia Praha
05/02/2022
Sokol Písek
27:26
Házená Kynžvart
22/01/2022
DHC Slavia Praha
39:16
AHT HC Tatran Stupava
17/11/2021
Sokol Písek
29:21
DHC Plzeň
30/10/2021
HK Hodonín
27:29
HK Slovan Duslo Šaľa

Starty - 1. liga mladší dorostenci

06/02/2022
C.S.Cargo HBC Jičín
35:28
Talent Škoda JS Plzeň A
15/12/2021
Lovci Lovosice A
26:29
Talent Škoda JS Plzeň A
01/12/2021
C.S.Cargo HBC Jičín
27:24
TJ Sokol Úvaly

Starty - 2. liga mladší dorostenci Čechy

30/04/2022
TJ Dukla Praha B
41:42
TJ JM Chodov
24/03/2022
TJ JM Chodov
39:30
TJ Dukla Praha B
05/03/2022
Lokomotiva Vršovice
27:29
Liberec Handball
12/12/2021
LIONS Hostivice
22:29
HK Baník Most
09/12/2021
TJ JM Chodov
41:20
Spartak MAS Sez.Ústí
20/11/2021
I.HK Dvůr Králové
26:38
TJ JM Chodov
03/10/2021
1.HC Pardubice
23:33
Jiskra Třeboň

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

06/03/2022
Klub házené Vsetín
27:42
Tatran Litovel
09/10/2021
Tatran Litovel
44:32
Klub házené Vsetín

Starty - 1.liga starší dorostenky

08/04/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
22:33
TJ Sokol Poruba
25/02/2022
HC Háje
21:32
DHC Slavia Praha

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

02/04/2022
Tatran Bohunice
36:36
TJ Holešov
26/02/2022
Tatran Bohunice
20:43
TJ Sokol Velké Meziříčí
07/11/2021
HK Ivančice
29:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
24/10/2021
TJ Jiskra Otrokovice
30:22
TJ Sokol Újezd u Brna

Starty - Přebor Prahy mladších žáků

18/09/2021
TJ JM Chodov A
11:21
LIONS Hostivice
18/09/2021
TJ Dukla Praha A
27:3
Sokol Vršovice
18/09/2021
Sokol Vršovice
7:15
TJ JM Chodov A
18/09/2021
LIONS Hostivice
11:14
TJ Dukla Praha A
18/09/2021
LIONS Hostivice
20:9
Sokol Vršovice
18/09/2021
TJ Dukla Praha A
27:8
TJ JM Chodov A

Starty - Žákovská liga starších žáků

20/02/2022
Handball club Zlín, z.s.
17:14
SKKP Handball Brno
20/02/2022
HBC Jičín
28:11
Jiskra Havl.Brod
20/02/2022
Jiskra Třeboň
8:17
Handball club Zlín, z.s.
20/02/2022
SKKP Handball Brno
15:24
HBC Jičín
20/02/2022
Jiskra Havl.Brod
20:15
Jiskra Třeboň
20/02/2022
HBC Jičín
23:20
Handball club Zlín, z.s.
20/02/2022
SKKP Handball Brno
10:12
Jiskra Třeboň
20/02/2022
Handball club Zlín, z.s.
16:19
Jiskra Havl.Brod
20/02/2022
Jiskra Třeboň
13:29
HBC Jičín
20/02/2022
Jiskra Havl.Brod
26:15
SKKP Handball Brno

Starty - 2. liga starší dorostenky

24/10/2021
TJ Jiskra Otrokovice
22:19
SK Žeravice

Starty - Přebor Prahy mužů

09/05/2022
HC Čambavamba
30:23
SK Slavia Praha B
03/05/2022
Lokomotiva Vršovice C
19:24
AC Sparta Praha Handball

Starty - 1. liga starší dorostenci

30/04/2022
TJ Dukla Praha
29:33
HC Zubří
27/10/2021
C.S.Cargo HBC Jičín
30:22
Liberec Handball

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

06/11/2021
Házená Mělník
33:19
TJ Dolní Cerekev
10/10/2021
TJ Sokol Chrudim
13:36
Házená Mělník

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

19/03/2022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
23:31
SKH Polanka n.O.
19/03/2022
SKH Polanka n.O.
27:32
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/03/2022
Klub házené Vsetín
39:37
TJ Sokol Centrum Haná
02/10/2021
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
51:18
HK Ivančice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

01/05/2022
Sokol Vršovice
19:44
Házená Kynžvart
03/04/2022
DHK Pardubice
26:31
Házená Kynžvart
23/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
13:25
DHC Slavia Praha B

Starty - 1. liga ženy

02/04/2022
Tatran Bohunice
27:24
LIONS Hostivice
20/03/2022
SK UP Olomouc, z.s.
24:31
TJ Sokol Kobylisy II.
26/02/2022
Tatran Bohunice
27:21
1. SC Bohumín 98’
19/02/2022
Jiskra Havl.Brod
18:19
Tatran Bohunice
13/11/2021
1. SC Bohumín 98’
26:31
TJ Sokol Kobylisy II.
07/11/2021
HK Ivančice
33:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
31/10/2021
SK UP Olomouc, z.s.
23:38
LIONS Hostivice
24/10/2021
TJ Jiskra Otrokovice
28:26
Házená Jindřichův Hradec A
23/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
25:21
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Středočeská liga mladších dorostenek

14/11/2021
TJ Náchod
34:17
HK Chomutov

Starty - 2. liga muži SZČ

30/04/2022
TJ Dukla Praha B
23:34
HK Slavia VŠ Plzeň
27/03/2022
TJ Dukla Praha B
43:27
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
27/02/2022
Sokol Vršovice B
21:23
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
13/02/2022
Sokol Vršovice B
31:28
TJ Košutka Plzeň
21/11/2021
Liberec Handball
31:15
HK Slavia VŠ Plzeň

Starty - Středočeská liga staršího žactva

03/10/2021
Spartak Příbram
21:20
HC Kolín
03/10/2021
TJ Sokol Úvaly A
26:14
Spartak Příbram
03/10/2021
HC Kolín
15:29
TJ Sokol Úvaly A

Starty - 2. liga muži JVČ

08/05/2022
1.HC Pardubice
22:28
Lokomotiva Vršovice
03/04/2022
1.HC Pardubice
33:29
Jiskra Havl.Brod
19/02/2022
Jiskra Havl.Brod
27:27
Lokomotiva Vršovice
16/01/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
28:22
Jiskra Havl.Brod
03/10/2021
1.HC Pardubice
27:29
Jiskra Třeboň
02/10/2021
SK Slavia Praha
31:27
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - 1. liga muži

01/05/2022
Sokol Vršovice A
26:27
HK Bystřice pod Hostýnem
06/03/2022
Klub házené Vsetín
22:37
Tatran Litovel
14/11/2021
TJ Náchod
32:36
HBC Ronal Jičín "B"
09/10/2021
Tatran Litovel
39:33
Klub házené Vsetín

Starty - Přebor Prahy žen

22/10/2021
Tatran Střešovice S
27:21
Sokol Vršovice B

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

09/10/2021
TJ Sokol Centrum Haná
33:9
TJ Cement Hranice

Starty - Středočeská společná regionální liga mužů

07/05/2022
HC Kolín
22:21
HK Chomutov
19/03/2022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40:16
HK Chomutov
28/11/2021
Házená Mělník
29:19
TJ Sokol Chrudim

Starty - Jihomoravská liga mužů

02/04/2022
Tatran Bohunice B
35:19
Sokol Nové Bránice A

Starty - 2. liga ženy - západ

03/04/2022
DHK Pardubice
32:30
TJ ČZ HBC Strakonice 1921

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

07/11/2021
HK Ivančice
42:8
Sokol Měnín

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

09/10/2021
TJ Sokol Centrum Haná B
11:17
SK HFP Prostějov