Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Lorenc Jaroslav
Mateřský klub
DHK Baník Most
Post
Rok narození
1964 (59 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
44
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
06/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
Talent Škoda JS Plzeň B
03/12/2023
Talent Škoda JS Plzeň B
58:19
TJ Sparta Kutná Hora
01/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň B
35:30
Spartak MAS Sez.Ústí
24/09/2023
1.HC Pardubice
39:33
TJ Sokol Úvaly
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň B
31:22
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
02/12/2023
Slavoj Děčín
33:36
Házená Mělník
19/11/2023
HK Chomutov
7:62
Liberec Handball
14/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
17:50
TJ JM Chodov
07/10/2023
Liberec Handball
47:22
TJ ELP Jablonec n.N.
30/09/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
36:16
HK Chomutov
Starty - 2. liga ženy - Čechy
25/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
21:28
TJ Astra
24/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
31:29
DHK Pardubice
29/10/2023
Sokol Písek B
21:29
DHC Slavia Praha B
16/09/2023
TJ Loko České Budějovice
35:36
DHK Pardubice
10/09/2023
HC Plzeň
21:24
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - 1. liga mladší dorostenky
29/10/2023
Sokol Písek
21:22
DHC Slavia Praha A
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
25/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
36:16
Házená Mělník
22/10/2023
DHC Slavia Praha B
30:16
DHK Pardubice
16/09/2023
TJ Loko České Budějovice
28:27
DHK Pardubice
Starty - 2. liga muži SZČ
04/05/2024
HK Baník Most
0:0
Sokol Vršovice B
20/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
0:0
TJ Chemička Ústí n. L.
02/12/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
34:38
Liberec Handball
25/11/2023
Lokomotiva Louny
35:26
Sokol Vršovice B
14/10/2023
Lokomotiva Louny
30:21
Házená Mělník
07/10/2023
Liberec Handball
37:22
TJ ELP Jablonec n.N.
Starty - 1. liga mladší dorostenci
04/05/2024
HK Baník Most
0:0
Talent Škoda JS Plzeň A
01/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
26:24
Lovci Lovosice
Starty - 2. liga muži JVČ
06/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
03/12/2023
Talent Škoda JS Plzeň
35:25
TJ Sparta Kutná Hora
24/09/2023
1.HC Pardubice
25:21
TJ Sokol Úvaly
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň
33:22
Jiskra Havl.Brod
Starty - 1.liga starší dorostenky
29/10/2023
Sokol Písek
26:23
DHC Slavia Praha
22/10/2023
DHC Slavia Praha
28:24
Handball club Zlín, z.s.
08/10/2023
Házená Kynžvart
34:20
Sokol Vršovice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
24/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
31:26
TJ Náchod
19/11/2023
HK Chomutov
21:26
Házená Rokycany
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
06/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
Sokol Vršovice
25/11/2023
Lokomotiva Louny
39:32
Sokol Vršovice
14/10/2023
Lokomotiva Louny
32:30
1.HC Pardubice
24/09/2023
1.HC Pardubice
19:27
TJ Sokol Úvaly
Starty - Český pohár mužů
09/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
20:37
Liberec Handball
Starty - 1. liga starší dorostenci
01/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň
21:25
Lovci Lovosice