Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Levíček Zdeněk
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1978 (45 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
81
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
10/03/2024
Tatran Bohunice
12:11
SK Kuřim
10/03/2024
Sokol Měnín
11:18
SK Kuřim
10/03/2024
SK Kuřim
24:16
HK Hodonín
10/03/2024
HK Ivančice
22:20
SK Kuřim
10/03/2024
Sokol Měnín
12:17
Tatran Bohunice
21/10/2023
Sokol Měnín
8:20
HK Ivančice
21/10/2023
SK Kuřim
24:18
Tatran Bohunice
21/10/2023
Sokol Měnín
12:14
Tatran Bohunice
21/10/2023
HK Ivančice
21:11
SK Kuřim
21/10/2023
SK Kuřim
14:14
Sokol Měnín
21/10/2023
Tatran Bohunice
13:25
HK Ivančice
08/10/2023
Tatran Bohunice
13:26
HK Ivančice
08/10/2023
SK Kuřim
14:8
HK Hodonín
08/10/2023
HK Hodonín
14:15
Tatran Bohunice
08/10/2023
HK Ivančice
20:14
SK Kuřim
08/10/2023
Sokol Měnín
9:12
Tatran Bohunice
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
16/09/2023
SHC Maloměřice Brno
19:15
Tatran Bohunice
16/09/2023
SKKP Handball Brno
11:9
Tatran Bohunice
16/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
24:17
SHC Maloměřice Brno
16/09/2023
SKKP Handball Brno
17:15
SHC Maloměřice Brno
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
04/11/2023
DDM Strážnice
15:14
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
12:8
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
04/11/2023
DDM Strážnice
13:4
Tatran Bohunice B
04/11/2023
DDM Strážnice
9:16
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
04/11/2023
HK Ivančice
8:15
SKH Velká n. V.
04/11/2023
DDM Strážnice
7:15
SKH Velká n. V.
30/09/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
6:17
Tatran Bohunice A
30/09/2023
Tatran Bohunice A
14:4
SK Kuřim A
30/09/2023
HK Ivančice
3:9
Tatran Bohunice A
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
12:18
HK Ivančice
03/12/2023
HK Ivančice
15:6
Sokol Telnice
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
23:25
SHC Maloměřice Brno
03/12/2023
SHC Maloměřice Brno
11:19
HK Ivančice
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
18:24
Sokol Telnice
03/12/2023
Sokol Telnice
18:9
SHC Maloměřice Brno
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
13:20
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
05/05/2024
SK Kuřim
0:0
Házená Uničov
25/02/2024
Sokol Újezd u Brna
32:30
Tatran Litovel
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
29:45
SKKP Handball Brno B
02/12/2023
Házená Uničov
26:30
SK Kuřim
26/11/2023
SK Kuřim
38:44
TJ Sokol Centrum Haná
25/11/2023
SHC Maloměřice Brno
34:53
SKKP Handball Brno B
12/11/2023
Sokol Újezd u Brna
35:30
Házená Legata Hustopeče
08/10/2023
Sokol Juliánov
39:32
Házená Uničov
17/09/2023
Tatran Litovel
38:14
Sokol Juliánov
16/09/2023
HK Ivančice
45:25
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
28/04/2024
Sokol Telnice
0:0
Házená Velká Bystřice
14/04/2024
SK Kuřim
0:0
Tatran Litovel
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
35:33
Sokol Telnice
Starty - 2. liga muži JM
28/04/2024
Sokol Telnice
0:0
SHC Maloměřice Brno B
14/04/2024
SK Kuřim
0:0
Tatran Litovel junioři
10/03/2024
Sokol Nové Bránice
28:22
Sokol Telnice
25/02/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
45:31
Tatran Litovel junioři
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
33:38
Sokol Telnice
11/02/2024
Sokol II Prostějov
23:24
SHC Maloměřice Brno B
03/12/2023
Sokol Telnice
33:31
HK Ivančice
25/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
31:19
Sokol Telnice
12/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
35:21
Házená Legata Hustopeče
17/09/2023
Tatran Litovel junioři
34:18
Sokol Nové Bránice
16/09/2023
HK Ivančice
26:18
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
03/03/2024
SK Žeravice
35:24
TJ Cement Hranice
17/02/2024
SK Žeravice
38:20
SKH Polanka n.O.
Starty - Jihomoravská liga mužů
19/11/2023
Sokol Měnín
27:34
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Starty - Krajská kvalifikace HD chlapců JmKSH
18/02/2024
Tatran Bohunice
13:33
Sokol Telnice
18/02/2024
Sokol Telnice
33:17
SK Kuřim
18/02/2024
SK Kuřim
22:23
Tatran Bohunice
Starty - Liga Vysočiny mladších žáků
18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
5:17
HK Ivančice
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
16:26
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
HK Ivančice
25:7
TJ Dolní Cerekev
18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
11:21
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - modří
12:19
HK Ivančice
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
13:24
TJ Sokol Velké Meziříčí C
Starty - Krajská kvalifikace HD dívek JmKSH
26/11/2023
Sokol Měnín
9:9
SK Kuřim
26/11/2023
Tatran Bohunice
19:4
SK Kuřim
26/11/2023
Sokol Měnín
11:22
Tatran Bohunice
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
02/03/2024
Sokol Měnín
33:28
DHK Slavoj Žirovnice
02/03/2024
SK Kuřim
34:36
DHK Slavoj Žirovnice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
22/10/2023
HK Hodonín
27:37
HK Ivančice
30/09/2023
HK Ivančice
48:27
SK Žeravice
Starty - 2. liga muži JVČ
10/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
39:23
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga muži SM
03/03/2024
SK Žeravice
33:30
TJ Holešov
17/02/2024
SK Žeravice
33:29
Lesana Zubří
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
23:28
TJ Rožnov p.R.
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
11/11/2023
TJ Holešov
3:33
SHK Veselí n.M.
11/11/2023
SHK Kunovice
32:2
TJ Holešov
11/11/2023
SHK Veselí n.M.
29:25
SHK Kunovice
Starty - Český pohár mužů
26/08/2023
SK Droždín
29:34
Házená Velká Bystřice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
21/01/2024
SK Kuřim
24:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Český pohár žen
27/08/2023
Házená Velká Bystřice
19:24
SK UP Olomouc, z.s.