Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Paululik Jaroslav
Mateřský klub
HCB Karviná
Post
Rok narození
1971 (52 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
60
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Žákovská liga starších žaček
02/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:17
TJ Sokol Poruba
02/03/2024
HC Háje
21:24
HC Milevsko, z.s.
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:17
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/03/2024
TJ Sokol Poruba
19:26
HC Háje
02/03/2024
HC Milevsko, z.s.
12:21
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
HC Háje
20:28
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/03/2024
TJ Sokol Poruba
10:14
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
26:34
HC Milevsko, z.s.
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:15
HC Háje
02/03/2024
HC Milevsko, z.s.
30:19
TJ Sokol Poruba
Starty - 2. liga ženy - Morava
28/04/2024
Lesana Zubří
0:0
SK Žeravice
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
08/12/2023
HCB Karviná
15:21
KH Kopřivnice
08/12/2023
TJ Sokol Krmelín
13:31
KH Kopřivnice
08/12/2023
HCB Karviná
36:11
TJ Sokol Krmelín
Starty - 2. liga muži SM
04/05/2024
Házená Paskov
0:0
TJ Holešov
28/04/2024
Lesana Zubří
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
20/04/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
TJ Rožnov p.R.
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
0:0
Lesana Zubří
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
36:25
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
09/03/2024
KH Kopřivnice B
32:27
Fatra-Slavia Napajedla
24/02/2024
MHK TAEDA Karviná
21:19
SK Žeravice
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
31:29
MHK TAEDA Karviná
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
28:25
KH Kopřivnice B
11/02/2024
TJ Holešov
28:34
Fatra-Slavia Napajedla
03/02/2024
TJ Holešov
29:29
Házená Paskov
25/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
33:23
Lesana Zubří
18/11/2023
TJ Rožnov p.R.
37:29
Fatra-Slavia Napajedla
11/11/2023
KH Kopřivnice B
38:28
TJ Holešov
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
16:21
SK Žeravice
30/09/2023
TJ Rožnov p.R.
32:23
Lesana Zubří
24/09/2023
TJ Holešov
32:23
Házená Velká Bystřice
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
20/04/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
TJ Rožnov p.R.
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
SKH Polanka n.O.
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
32:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
09/03/2024
KH Kopřivnice
42:26
Fatra-Slavia Napajedla
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
29:24
HC Nový Jičín
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
42:36
KH Kopřivnice
25/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
40:29
SKH Polanka n.O.
18/11/2023
TJ Rožnov p.R.
34:29
Fatra-Slavia Napajedla
12/11/2023
KH Kopřivnice
40:19
TJ Cement Hranice
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
26:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
30/09/2023
TJ Rožnov p.R.
34:18
SKH Polanka n.O.
17/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
53:28
HC Nový Jičín
Starty - MSL Starší žačky
21/04/2024
TJ TŽ Třinec
0:0
Házená Paskov
21/04/2024
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Karviná
Starty - MSL Starší žáci skupina II
16/03/2024
HCB Karviná B
23:13
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
HCB Karviná B
17:16
KH Kopřivnice B
16/03/2024
SKH Polanka n.O. B
13:26
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
HCB Karviná B
27:11
SKH Polanka n.O. B
07/10/2023
KH Kopřivnice B
26:18
SKH Polanka n.O. B
07/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16:23
HCB Karviná B
07/10/2023
KH Kopřivnice B
15:12
HCB Karviná B
07/10/2023
HCB Karviná B
20:7
SKH Polanka n.O. B
Starty - 1. liga starší dorostenci
26/11/2023
HC Zubří
22:26
SKH Polanka n.O.
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
35:33
Pepino SKP Frýdek-Místek
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:21
TJ Dukla Praha
17/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
21:33
Lovci Lovosice
Starty - MSL Starší žáci skupina I
07/04/2024
HCB Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
07/04/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
07/04/2024
HCB Karviná
0:0
SKH Polanka n.O.
Starty - MSL Muži
28/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
31:36
Senice na Hané
22/10/2023
HC Hlučín
30:31
Sokol Trnávka
15/10/2023
Meteor Orlová
36:17
Senice na Hané
10/09/2023
Meteor Orlová
21:32
Sokol Trnávka
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
10/09/2023
TJ Sokol Karviná
31:33
HK Hodonín
Starty - 1. liga mladší dorostenci
26/11/2023
HC Zubří
39:26
TJ Sokol Ostrava
29/10/2023
TJ Sokol Ostrava
26:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:25
TJ Dukla Praha A
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
19/11/2023
Házená Uničov
28:40
SHC Maloměřice Brno
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
09/03/2024
KH Kopřivnice
41:26
Tatran Litovel
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
33:30
SK Kuřim
Starty - Český pohár žen
23/08/2023
Lesana Zubří
31:35
1. SC Bohumín 98