Pražák Martin

Fotografie hráče Pražák Martin

Mateřský klub

Jiskra Třeboň

Post

Rok narození

1987 (35 let)

Výška

188 cm

Váha

103 kg

Startů

72

Starty - Český pohár mužů

10/11/2021
Sokol Šťáhlavy
21:34
HC Dukla Praha
20/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
22:39
TJ Sokol Nové Veselí

Starty - 2. liga muži JVČ

10/04/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
23:26
TJ Dolní Cerekev
02/04/2022
TJ Loko České Budějovice
34:26
SK Slavia Praha
06/03/2022
Jiskra Havl.Brod
38:27
TJ Sparta Kutná Hora
26/02/2022
TJ Loko České Budějovice
39:22
TJ Dolní Cerekev
20/02/2022
SK Slavia Praha
24:31
TJ Sokol Nové Veselí B
12/02/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
42:39
Jiskra Havl.Brod
20/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
35:26
TJ Dolní Cerekev
30/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
36:25
TJ Sparta Kutná Hora
17/10/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
17:34
TJ Sokol Nové Veselí B
03/10/2021
Jiskra Havl.Brod
24:34
TJ Sokol Nové Veselí B

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

02/04/2022
TJ Loko České Budějovice
26:26
Házená Mělník
20/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
37:14
TJ Dolní Cerekev
30/10/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
34:28
Lokomotiva Louny
09/10/2021
Sokol Vršovice
28:23
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 1. liga muži

07/05/2022
Házená Hustopeče
27:35
Handball PSG Zlín
12/03/2022
TJ Náchod
24:16
I.HK Dvůr Králové
27/02/2022
TJ JM Chodov A
32:26
HBC Ronal Jičín "B"
29/01/2022
Házená Hustopeče
22:43
Tatran Litovel
30/10/2021
HBC JVP Strakonice 1921 A
30:21
Sokol Vršovice A
09/10/2021
Sokol Vršovice A
28:32
Handball PSG Zlín
26/09/2021
Házená Hustopeče
24:24
HBC Ronal Jičín "B"

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

07/05/2022
Házená Hustopeče
20:42
TJ Rožnov p.R.
29/01/2022
Házená Hustopeče
25:35
Tatran Litovel

Starty - 2. liga mladší dorostenci Čechy

10/04/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
33:41
Lovci Lovosice B
26/03/2022
TJ Loko České Budějovice
34:41
LIONS Hostivice
12/03/2022
TJ Náchod
28:38
Sokol Vršovice
05/12/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
35:25
Lokomotiva Vršovice
17/10/2021
Spartak MAS Sez.Ústí
36:43
Jiskra Třeboň
09/10/2021
Sokol Vršovice
16:43
TJ Dukla Praha B

Starty - 2. liga starší dorostenky

30/04/2022
DHK Slavoj Žirovnice
29:33
1. SC Bohumín 98’
19/03/2022
DHK Slavoj Žirovnice
40:36
Sokol Vršovice
13/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
24:35
Jiskra Třeboň

Starty - 1. liga mladší dorostenky

12/02/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
27:23
FK Hvězda Cheb
07/11/2021
Sokol Písek A
23:30
Házená Jindřichův Hradec
11/09/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
14:25
SHK Kunovice
05/09/2021
Házená Jindřichův Hradec
30:19
SHK Kunovice

Starty - Jihočeská liga starších žákyň

16/10/2021
Jiskra Třeboň
18:21
Sokol Písek B
16/10/2021
Jiskra Třeboň
22:28
Sokol Písek A

Starty - 2. liga ženy - západ

02/04/2022
TJ Loko České Budějovice A
27:29
HC Háje
27/02/2022
HC Háje
29:44
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
26/02/2022
TJ Loko České Budějovice A
23:23
TJ Turnov
12/02/2022
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
37:19
FK Hvězda Cheb
20/11/2021
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
33:20
TJ Astra A
07/11/2021
Sokol Písek B
34:33
DHK Pardubice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

13/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
30:14
HK Hodonín
24/10/2021
HK Ivančice
34:24
SK Kuřim

Starty - Jihočeská liga mladších žáků

03/04/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
21:31
TJ Loko České Budějovice
03/04/2022
Jiskra Třeboň
26:17
Spartak MAS Sez.Ústí
03/04/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
16:24
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
03/04/2022
Jiskra Třeboň
18:24
TJ Loko České Budějovice

Starty - Extraliga mužů

05/03/2022
HBC Ronal Jičín
26:22
KH ISMM Kopřivnice
09/02/2022
Talent tým Plzeňského kraje
29:25
HC Dukla Praha
05/02/2022
HC ROBE Zubří
31:24
TJ Sokol Nové Veselí
01/12/2021
HC Dukla Praha
21:28
HCB Karviná
23/10/2021
SHC Maloměřice Brno
29:34
HC ROBE Zubří
19/09/2021
Talent tým Plzeňského kraje
48:18
SHC Maloměřice Brno

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

07/05/2022
Házená Hustopeče
30:24
Sokol Sokolnice

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

04/12/2021
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41:29
Sokol Újezd u Brna

Starty - 1. liga ženy

13/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
23:30
LIONS Hostivice
24/10/2021
HK Ivančice
26:29
SK UP Olomouc, z.s.
10/10/2021
TJ Sokol Kobylisy II.
25:30
TJ Jiskra Otrokovice
03/10/2021
Jiskra Havl.Brod
32:24
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/09/2021
Házená Jindřichův Hradec A
27:29
SHK Kunovice

Starty - MOL Liga

25/09/2021
Házená Kynžvart
30:28
Sokol Písek
04/09/2021
DHC Plzeň
28:18
DHK Zora Olomouc

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

20/02/2022
DHC Slavia Praha B
28:22
DHK Pardubice
07/11/2021
Sokol Písek B
27:29
DHK Pardubice
03/10/2021
Jiskra Havl.Brod
15:27
DHC Slavia Praha B

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

07/05/2022
Házená Hustopeče
19:27
Sokol Sokolnice

Starty - 2. liga muži SZČ

10/10/2021
Sokol Vršovice B
26:30
TJ Sokol Libčice n.Vlt.