Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Knytlová Jana
Mateřský klub
Post
Rok narození
2000 (24 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
77
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Přebor Prahy žen
15/05/2024
Tatran Střešovice A
0:0
Sokol Vršovice B
19/04/2024
Tatran Střešovice S
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24/11/2023
Tatran Střešovice A
37:33
SK Praha 4
26/10/2023
SK Praha 4
30:35
HK Slavia VŠ Plzeň
16/10/2023
Tatran Střešovice S
30:18
Sokol Vršovice B
09/10/2023
TJ Radlice
24:25
Tatran Střešovice A
24/09/2023
Sokol Vršovice B
30:35
HK Slavia VŠ Plzeň
18/09/2023
Tatran Střešovice A
21:25
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci
14/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
19:21
TJ Sokol Úvaly A
14/04/2024
LIONS Hostivice
29:5
TJ Sparta Kutná Hora
14/04/2024
Házená Poděbrady
15:20
TJ Sokol Úvaly B
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
14/04/2024
LIONS Hostivice
30:35
1.HC Pardubice
07/04/2024
Lokomotiva Vršovice
28:42
Lokomotiva Louny
25/11/2023
TJ Sokol Úvaly
29:22
Spartak MAS Sez.Ústí
19/11/2023
Spartak MAS Sez.Ústí
26:25
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
23/03/2024
DHC Plzeň B
29:23
DHK Baník Most B
25/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
36:16
Házená Mělník
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
20:37
DHK Baník Most B
11/11/2023
HC Háje
23:28
Sokol Vršovice A
04/11/2023
TJ Loko České Budějovice
14:28
HK Slavia VŠ Plzeň
28/10/2023
DHK Pardubice
22:33
Sokol Vršovice A
21/10/2023
TJ Loko České Budějovice
19:40
HC Háje
08/10/2023
DHK Baník Most B
44:17
TJ Loko České Budějovice
07/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:30
HC Háje
Starty - 2. liga ženy - Čechy
25/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
21:28
TJ Astra
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
32:23
HC Plzeň
21/01/2024
Sokol Písek B
29:23
TJ Astra
11/11/2023
HC Háje A
37:24
DHK Slavoj Žirovnice
05/11/2023
TJ Astra
19:16
TJ Turnov
04/11/2023
TJ Loko České Budějovice
24:18
TJ Sokol Kobylisy II.
28/10/2023
DHK Pardubice
34:31
DHK Slavoj Žirovnice
21/10/2023
TJ Loko České Budějovice
24:31
HC Háje A
24/09/2023
TJ Astra
17:37
DHC Slavia Praha B
16/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
29:24
TJ Astra
Starty - Přebor Prahy mužů
12/06/2024
TJ Kobylisy
0:0
HC Čambavamba
27/05/2024
SK Slavia Praha B
0:0
SK Praha 4
25/09/2023
SK Slavia Praha B
25:28
Lokomotiva Vršovice B
Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žáci
22/10/2023
Sokol Vršovice
13:22
TJ Dukla Praha B
22/10/2023
TJ Dukla Praha B
30:12
Lokomotiva Vršovice
22/10/2023
TJ Dukla Praha A
22:8
Sokol Vršovice
22/10/2023
Lokomotiva Vršovice
11:23
TJ Dukla Praha A
22/10/2023
TJ Dukla Praha A
43:1
TJ Kobylisy
22/10/2023
Sokol Vršovice
24:12
Lokomotiva Vršovice
22/10/2023
TJ Kobylisy
13:21
Sokol Vršovice
22/10/2023
TJ JM Chodov
20:12
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
04/05/2024
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
Jiskra Havl.Brod
21/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
0:0
Jiskra Třeboň B
14/04/2024
LIONS Hostivice
35:29
1.HC Pardubice
25/11/2023
TJ Sokol Úvaly
30:25
Spartak MAS Sez.Ústí
19/11/2023
Spartak MAS Sez.Ústí
31:34
1.HC Pardubice
15/10/2023
Lokomotiva Vršovice
28:13
TJ Sparta Kutná Hora
14/10/2023
Jiskra Třeboň B
19:28
TJ Sokol Úvaly
Starty - 1.liga starší dorostenky
28/04/2024
DHK Baník Most
0:0
Sokol Písek
04/02/2024
Sokol Písek
30:25
DHC Plzeň
21/01/2024
Sokol Písek
41:25
SHK Kunovice
17/11/2023
Sokol Písek
28:22
DHK Baník Most
08/10/2023
DHK Baník Most
41:34
Házená Jindřichův Hradec
17/09/2023
DHC Plzeň
32:29
Sokol Písek
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
20/04/2024
Spartak Příbram
0:0
TJ Náchod
09/03/2024
TJ Náchod
28:21
Házená Rokycany
Starty - 1. liga mladší dorostenci
21/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
Jihočeši
10/03/2024
HK Baník Most
24:32
HC Zubří
17/02/2024
TJ Dukla Praha A
32:21
Lovci Lovosice
16/09/2023
TJ Dukla Praha A
35:30
TJ Sokol Ostrava
Starty - Český pohár žen
03/09/2023
TJ Astra
27:31
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga muži JVČ
04/05/2024
HBC JVP Strakonice 1921 B
0:0
Jiskra Havl.Brod
21/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
Jiskra Třeboň
07/04/2024
Lokomotiva Vršovice
30:32
HBC JVP Strakonice 1921 B
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921 B
35:31
TJ Dolní Cerekev
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
21:23
Jiskra Havl.Brod
15/10/2023
Lokomotiva Vršovice
34:24
TJ Sparta Kutná Hora
Starty - 1. liga mladší dorostenky
28/04/2024
DHK Baník Most A
0:0
Sokol Písek
23/03/2024
DHC Plzeň
30:29
DHK Baník Most A
04/02/2024
Sokol Písek
20:25
DHC Plzeň
17/11/2023
Sokol Písek
19:32
DHK Baník Most A
17/09/2023
DHC Plzeň
34:21
Sokol Písek
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
17/02/2024
TJ Dukla Praha B
34:27
Lovci Lovosice B
28/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
19:37
Házená Mělník
30/09/2023
TJ Náchod
36:24
Slavoj Děčín
23/09/2023
Slavoj Děčín
34:31
TJ ELP Jablonec n.N.
Starty - Přebor Prahy mladších žáků
04/11/2023
TJ Kobylisy B
8:16
Lokomotiva Vršovice B
04/11/2023
Sokol Vršovice A
19:22
TJ Sokol Úvaly
04/11/2023
TJ Sokol Úvaly
22:16
Lokomotiva Vršovice B
04/11/2023
Sokol Vršovice A
35:3
TJ Kobylisy B
04/11/2023
TJ Kobylisy B
7:28
TJ Sokol Úvaly
04/11/2023
Lokomotiva Vršovice B
3:22
Sokol Vršovice A
Starty - 2. liga muži SZČ
27/04/2024
Lokomotiva Česká Lípa A
0:0
TJ Náchod
10/03/2024
HK Baník Most
25:22
TJ ELP Jablonec n.N.
03/03/2024
SK Slavia Praha
28:29
HK Baník Most
30/09/2023
TJ Náchod
40:16
TJ Sokol Bělá p. B.