Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Planka Ladislav
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Post
Rok narození
1960 (63 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
33
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
06/04/2024
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
0:0
Házená Uničov
06/04/2024
Házená Uničov
0:0
TJ Sokol Osek n/B
06/04/2024
TJ Sokol Osek n/B
0:0
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
23/03/2024
TJ Cement Hranice
20:22
Házená Uničov
23/03/2024
TJ Cement Hranice
25:34
Sokol Horka n. M.
12/11/2023
SK HFP Prostějov
8:14
SK Žeravice
12/11/2023
HBC Olomouc 1966
20:21
TJ Sokol Centrum Haná
12/11/2023
SK HFP Prostějov
8:23
HBC Olomouc 1966
Starty - 2. liga muži JM
04/05/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
Házená Legata Hustopeče
20/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
0:0
Sokol Nové Bránice
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
36:25
HK Ivančice
03/03/2024
Sokol Telnice
35:24
Sokol II Prostějov
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
33:38
Sokol Telnice
11/02/2024
Sokol Nové Bránice
31:39
Tatran Litovel junioři
26/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
39:31
Sokol Nové Bránice
19/11/2023
Sokol Telnice
32:37
Tatran Litovel junioři
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
41:34
HK Ivančice
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
41:27
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
04/05/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Házená Legata Hustopeče
20/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Sokol Juliánov
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
32:55
HK Ivančice
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
29:45
SKKP Handball Brno B
26/11/2023
Sokol Újezd u Brna
33:33
Sokol Juliánov
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:48
HK Ivančice
Starty - 2. liga muži SM
29/10/2023
Lesana Zubří
32:32
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
21/10/2023
KH Kopřivnice B
31:24
MHK TAEDA Karviná
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:30
MHK TAEDA Karviná
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
13/04/2024
SK Žeravice/Velká Bystřice
0:0
TJ Sokol Osek n/B
13/04/2024
Handball club Zlín, z.s. B
0:0
SK Žeravice/Velká Bystřice
13/04/2024
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Handball club Zlín, z.s. B
19/11/2023
DHK Zora Olomouc A
13:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
19/11/2023
SHK Veselí n.M.
4:26
DHK Zora Olomouc A
19/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
28:11
SHK Veselí n.M.
Starty - MSL Muži
22/10/2023
Senice na Hané
35:17
Házená Uničov
Starty - Zlínská liga - starší žaci
29/10/2023
SK Žeravice
13:37
HC Zubří A
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
17/09/2023
TJ Holešov
17:17
Házená Velká Bystřice
17/09/2023
Klub házené Vsetín
14:14
TJ Holešov
17/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:19
Klub házené Vsetín
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
14/04/2024
TJ Cement Hranice
0:0
KH Kopřivnice
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
04/11/2023
Sokol Měnín
26:26
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
19/11/2023
Sokol Telnice
34:28
Tatran Litovel
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
39:32
Klub házené Vsetín
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
27/04/2024
SHK Veselí n.M.
0:0
TJ Cement Hranice
27/04/2024
DHK Zora Olomouc B
0:0
SHK Veselí n.M.
27/04/2024
TJ Cement Hranice
0:0
DHK Zora Olomouc B
12/11/2023
SK HFP Prostějov
7:35
SK Žeravice/Velká Bystřice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
28:28
SK Žeravice