Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Malina Josef
Mateřský klub
HC Zubří
Post
Rok narození
1967 (56 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
69
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
11/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HK Bystřice pod Hostýnem
04/05/2024
KH Kopřivnice
0:0
SK Žeravice
28/04/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
10/03/2024
HC Nový Jičín
26:29
SKH Polanka n.O.
02/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
HCB Karviná
17/02/2024
HCB Karviná
37:27
T.J.Sokol Klimkovice
03/12/2023
TJ Rožnov p.R.
33:24
HK Bystřice pod Hostýnem
26/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
37:36
TJ Cement Hranice
19/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
19:37
KH Kopřivnice
11/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
29:40
SK Žeravice
21/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
25:29
TJ Rožnov p.R.
06/10/2023
KH Kopřivnice
41:19
SKH Polanka n.O.
15/09/2023
HCB Karviná
16:32
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
23/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
26:20
TJ Rožnov p.R.
23/03/2024
HC Zubří B
27:26
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
11:29
HC Zubří B
09/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla A
40:9
Fatra-Slavia Napajedla B
09/03/2024
TJ Rožnov p.R.
4:45
Fatra-Slavia Napajedla A
09/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla B
16:18
TJ Rožnov p.R.
26/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
28:23
HC Zubří B
26/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
24:29
TJ Sokol Centrum Haná
26/11/2023
HC Zubří B
25:24
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
18/02/2024
Házená Uničov
29:31
Házená Legata Hustopeče
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
38:34
HBC Olomouc 1966
22/10/2023
Tatran Litovel
48:27
SHC Maloměřice Brno
Starty - 2. liga muži SM
04/05/2024
KH Kopřivnice B
0:0
SK Žeravice
14/04/2024
TJ Holešov
0:0
KH Kopřivnice B
06/04/2024
Házená Paskov
0:0
SK Žeravice
02/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla
38:27
Házená Paskov
03/12/2023
TJ Rožnov p.R.
25:25
HK Bystřice pod Hostýnem
19/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
30:25
KH Kopřivnice B
11/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
31:24
SK Žeravice
21/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
31:39
TJ Rožnov p.R.
07/10/2023
KH Kopřivnice B
26:20
Lesana Zubří
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
27:30
Házená Paskov
Starty - Zlínská liga - starší žaci
23/03/2024
Klub házené Vsetín
19:36
HC Zubří A
23/03/2024
Házená Velká Bystřice
40:36
Klub házené Vsetín
23/03/2024
HC Zubří A
25:29
Házená Velká Bystřice
04/11/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
30:29
Klub házené Vsetín
04/11/2023
Klub házené Vsetín
18:42
TJ Sokol Centrum Haná
08/10/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26:28
HC Zubří B
08/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
19:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
08/10/2023
HC Zubří B
23:30
HK Bystřice pod Hostýnem
24/09/2023
Házená Velká Bystřice
40:30
TJ Holešov
24/09/2023
SK Žeravice
20:45
Házená Velká Bystřice
24/09/2023
TJ Holešov
33:22
SK Žeravice
10/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
29:31
Klub házené Vsetín
10/09/2023
Klub házené Vsetín
24:30
TJ Holešov
10/09/2023
TJ Holešov
28:22
HK Bystřice pod Hostýnem
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
04/05/2024
KH Kopřivnice
0:0
SK Kuřim
17/02/2024
HCB Karviná
34:22
TJ Sokol Ostrava
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
29:39
HCB Karviná
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
24/03/2024
DHK Zora Olomouc A
30:29
Lesana Zubří
04/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
24:15
TJ Holešov
04/11/2023
TJ Holešov
4:24
DHK Zora Olomouc A
14/10/2023
SHK Veselí n.M.
34:44
Handball club Zlín, z.s. B
14/10/2023
DHK Zora Olomouc A
40:33
SHK Veselí n.M.
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s. B
29:31
DHK Zora Olomouc A
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
24/03/2024
Lesana Zubří
16:20
TJ Sokol Osek n/B
24/03/2024
TJ Sokol Osek n/B
10:30
DHK Zora Olomouc A
24/03/2024
DHK Zora Olomouc A
24:5
Lesana Zubří
16/03/2024
Handball club Zlín, z.s. B
25:11
SHK Kunovice
16/03/2024
TJ Holešov
7:21
Handball club Zlín, z.s. B
16/03/2024
SHK Kunovice
6:19
TJ Holešov
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s. A
19:14
HK Bystřice pod Hostýnem
18/11/2023
TJ Holešov
11:25
Handball club Zlín, z.s. A
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s. B
21:24
TJ Sokol Osek n/B
18/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
24:15
Handball club Zlín, z.s. B
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
10/03/2024
HC Nový Jičín
11:16
HCB Karviná
10/03/2024
KH Kopřivnice
30:15
HCB Karviná
10/03/2024
HC Nový Jičín
8:27
KH Kopřivnice
Starty - Házenkářský desetiboj - kvalifikace OLK - mladší žáci
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
17:6
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
HBC Olomouc 1966
19:10
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
22:21
HBC Olomouc 1966
Starty - Český pohár mužů
09/09/2023
Házená Paskov
24:34
SKH Polanka n.O.
27/08/2023
Fatra-Slavia Napajedla
39:26
TJ Holešov
Starty - 2. liga muži JM
22/10/2023
Tatran Litovel junioři
25:22
SHC Maloměřice Brno B
Starty - 1. liga mladší dorostenci
28/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Zubří