Strabag Rail Extraliga / Chance play-off Strabag Rail extraligy

Sun, 30 5. 2021, 13:00, hala STaRS Karviná

HCB Karviná

23:27

Talent tým Plzeňského kraje

Rozhodčí

Baďura Michal, Ondogrecula Jaroslav

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Tabara Jiří

Trenér

Brůna Michal

Další funkcionář (C)

Jaroš Daniel

Další funkcionář (D)

Hála David

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Raizl Stanislav

Trenér

Štochl Petr

Další funkcionář (C)

Hynek Jiří

Další funkcionář (D)

Koranda Zdeněk

1. poločas

01:06
Douda Jakub 7
Nedoma Miroslav 2"
01:06
01:54
Šindelář Jakub 0:1
03:07
Stehlík Jan 0:2
Nedoma Miroslav 1:2
05:07
06:00
Vinkelhöfer Petr 1:3
06:11
Škvařil Milan 2"
Solák Dominik 2:3
06:36
Nedoma Miroslav 3:3
09:13
09:25
Šindelář Jakub 3:4
Nantl Matěj
09:25
10:25
Šindelář Jakub
10:50
Vinkelhöfer Petr
Patzel Vojtěch 4:4 7
11:16
11:40
Škvařil Milan 4:5
13:09
Stehlík Jan 4:6
14:21
Šindelář Jakub 2"
Patzel Vojtěch 7
14:22
Nantl Matěj 2"
15:20
15:23
Tonar Michal 4:7 7
Mlotek Slavomír 5:7
16:00
16:21
Režnický Daniel 2"
19:00
Vinkelhöfer Petr 5:8
Brůna Michal
19:57
Mlotek Slavomír 6:8
20:22
21:15
Škvařil Milan 6:9
22:09
Šindelář Jakub 6:10
Nedoma Miroslav 7:10
23:05
23:35
Šafránek Ondřej 7:11
23:57
Nejdl Tomáš 2"
Mlotek Slavomír 8:11
24:22
24:29
Štochl Petr
25:33
Škvařil Milan 8:12
26:09
Šafránek Ondřej 8:13
26:54
Režnický Daniel 8:14
27:41
Škvařil Milan 8:15
Solák Dominik 2"
27:42
Nedoma Miroslav 9:15
29:08
29:46
Režnický Daniel 9:16

2. poločas

00:52
Škvařil Milan 9:17
00:56
Šindelář Jakub 2"
02:22
Škvařil Milan 9:18
Brůna Michal
02:37
Solák Dominik 10:18 7
03:17
04:51
Stehlík Jan 10:19
Solák Dominik 11:19 7
05:49
06:45
Linhart Petr 11:20
Solák Dominik 12:20
07:54
08:33
Tonar Michal 12:21
Gromyko Yuri 13:21
08:57
Solák Dominik 14:21
09:54
10:29
Štochl Petr
Gromyko Yuri 15:21
11:15
11:48
Škvařil Milan 15:22
Patzel Vojtěch 16:22
12:11
12:59
Tonar Michal 7
Skalický Ondřej 17:22
13:31
Patzel Vojtěch 2"
14:06
14:08
Vinkelhöfer Petr 17:23 7
Růža David 18:23
14:50
Solák Dominik 19:23
16:01
17:54
Štochl Petr
18:23
Škvařil Milan 2"
Užek Jan 20:23
21:06
Nedoma Miroslav 21:23
22:46
23:10
Šindelář Jakub 21:24
Solák Dominik 7
24:12
Užek Jan 22:24
25:32
26:13
Šindelář Jakub 22:25
26:34
Stehlík Jan 2"
Solák Dominik 23:25 7
26:39
27:39
Douda Jakub 23:26
29:30
Šindelář Jakub 23:27