Jihočeská liga minižactva 6+1

Utkání

Část
Sezóna
Podzim 2022 Jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Všechna kola
Podzim 2022, všechna kola
st 7. 9. 17:30
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
9:3
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
čt 8. 9. 16:00
TJ Loko České Budějovice A
12:24
TJ Loko České Budějovice B
čt 8. 9. 16:30
Sokol Písek A
39:1
Sokol Písek B
so 10. 9. 9:00
HC Milevsko, z.s.
12:20
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
so 10. 9. 9:00
TJ Loko České Budějovice A
10:24
Sokol Písek A
so 10. 9. 9:30
Spartak MAS Sez.Ústí
4:13
Jiskra Třeboň
so 10. 9. 10:00
TJ Loko České Budějovice B
30:3
Sokol Písek B
so 10. 9. 11:00
HC Milevsko, z.s.
14:2
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
so 10. 9. 13:00
TJ Loko České Budějovice A
27:8
Sokol Písek B
so 10. 9. 14:00
TJ Loko České Budějovice B
14:29
Sokol Písek A
so 17. 9. 9:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
17:2
Házená Jindřichův Hradec
so 17. 9. 11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
6:13
Házená Jindřichův Hradec
so 24. 9. 9:00
Házená Jindřichův Hradec
3:22
Jiskra Třeboň
so 8. 10. 9:00
Sokol Písek A
27:5
Házená Jindřichův Hradec
so 8. 10. 10:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
18:13
Jiskra Třeboň
so 8. 10. 11:00
Sokol Písek B
6:16
Házená Jindřichův Hradec
so 8. 10. 12:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
2:16
Jiskra Třeboň
ne 9. 10. 8:30
HC Milevsko, z.s.
14:11
TJ Loko České Budějovice A
ne 9. 10. 10:30
HC Milevsko, z.s.
10:9
TJ Loko České Budějovice B
so 15. 10. 9:00
Spartak MAS Sez.Ústí
12:6
HC Milevsko, z.s.
ne 16. 10. 11:30
Jiskra Třeboň
18:15
Sokol Písek A
ne 16. 10. 12:30
Jiskra Třeboň
17:3
Sokol Písek B
po 17. 10. 15:30
Házená Jindřichův Hradec
6:16
HC Milevsko, z.s.
ne 23. 10. 9:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
18:15
Sokol Písek A
ne 23. 10. 11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
3:34
Sokol Písek A
ne 23. 10. 13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
19:4
Sokol Písek B
ne 23. 10. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
15:6
Sokol Písek B
ne 6. 11. 12:00
Spartak MAS Sez.Ústí
10:22
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
ne 6. 11. 13:00
Spartak MAS Sez.Ústí
10:9
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
so 12. 11. 8:00
TJ Loko České Budějovice A
12:15
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
so 12. 11. 9:00
TJ Loko České Budějovice B
14:10
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
so 12. 11. 11:00
TJ Loko České Budějovice A
12:17
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B
so 12. 11. 12:00
TJ Loko České Budějovice B
14:19
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 A
so 19. 11. 9:00
TJ Loko České Budějovice A
11:10
Spartak MAS Sez.Ústí
so 19. 11. 10:00
TJ Loko České Budějovice B
25:12
Spartak MAS Sez.Ústí
čt 24. 11. 17:00
HC Milevsko, z.s.
13:20
Jiskra Třeboň
so 26. 11. 9:00
Sokol Písek A
16:12
HC Milevsko, z.s.
so 26. 11. 10:00
Sokol Písek B
9:13
HC Milevsko, z.s.
so 26. 11. 11:00
Sokol Písek A
24:15
Spartak MAS Sez.Ústí
so 26. 11. 12:00
Sokol Písek B
5:22
Spartak MAS Sez.Ústí
so 3. 12. 9:00
TJ Loko České Budějovice A
20:14
Házená Jindřichův Hradec
so 3. 12. 11:00
TJ Loko České Budějovice B
25:15
Házená Jindřichův Hradec
pá 9. 12. 15:30
Házená Jindřichův Hradec
12:20
Spartak MAS Sez.Ústí
ne 11. 12. 13:00
Jiskra Třeboň
0:0
TJ Loko České Budějovice A
ne 11. 12. 14:00
Jiskra Třeboň
0:0
TJ Loko České Budějovice B

Tabulka – Jihočeská liga minižactva 6+1 – Základní část 2022 - 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže