Liga olomouckého kraje - mladší žáci

Utkání

Část
liga olomouckého kraje - mladší žáci
Sezóna
podzim jaro
Kolo
1
2
3
4
5
6
Všechna kola
podzim, všechna kola
Sat 19 9. 09:00
Senice na Hané
21:18
SK Žeravice
Sat 19 9. 10:15
SK Žeravice
21:7
TJ Cement Hranice B
Sat 19 9. 11:30
Senice na Hané
21:7
TJ Cement Hranice B
Sun 20 9. 08:30
SK HFP Prostějov z.s.
8:27
Házená Velká Bystřice
Sun 20 9. 09:00
TJ Sokol Horka n. M.
21:12
TJ Sokol Centrum Haná B
Sun 20 9. 10:15
TJ Sokol Centrum Haná B
21:11
Házená Uničov
Sun 20 9. 11:30
TJ Sokol Horka n. M.
31:7
Házená Uničov
Sun 27 9. 09:00
TJ Sokol Horka n. M.
35:5
TJ Cement Hranice B
Sun 27 9. 10:15
TJ Cement Hranice B
6:23
HBC Olomouc 1966 B
Sun 27 9. 11:30
TJ Sokol Horka n. M.
28:13
HBC Olomouc 1966 B
Sat 3 10. 09:00
Házená Velká Bystřice
27:2
Házená Uničov
Sat 3 10. 10:15
Házená Uničov
13:22
SK Žeravice
Sat 3 10. 11:30
Házená Velká Bystřice
37:16
SK Žeravice
Sun 4 10. 09:00
HBC Olomouc 1966 B
17:9
TJ Cement Hranice B
Sun 4 10. 10:15
TJ Cement Hranice B
3:27
TJ Sokol Horka n. M.
Sun 4 10. 11:30
HBC Olomouc 1966 B
5:29
TJ Sokol Horka n. M.
Sun 4 10. 14:30
TJ Sokol Centrum Haná B
19:14
SK HFP Prostějov z.s.
Sun 4 10. 15:45
SK HFP Prostějov z.s.
9:20
Senice na Hané
Sun 4 10. 17:00
TJ Sokol Centrum Haná B
16:16
Senice na Hané
Sun 18 10. 18:00
TJ Cement Hranice B
0:0
TJ Sokol Centrum Haná B
Sat 7 11. 09:00
Senice na Hané
0:0
Házená Velká Bystřice
Sat 7 11. 10:15
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Sokol Horka n. M.
Sat 7 11. 11:30
Senice na Hané
0:0
TJ Sokol Horka n. M.
Sun 8 11. 09:00
Házená Uničov
0:0
TJ Cement Hranice B
Sun 8 11. 10:15
TJ Cement Hranice B
0:0
SK HFP Prostějov z.s.
Sun 8 11. 11:00
Házená Uničov
0:0
SK HFP Prostějov z.s.
Sun 8 11. 16:00
HBC Olomouc 1966 B
0:0
SK Žeravice
Sun 8 11. 17:15
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná B
Sun 8 11. 18:30
HBC Olomouc 1966 B
0:0
TJ Sokol Centrum Haná B
Sat 21 11. 09:00
Házená Velká Bystřice
0:0
SK HFP Prostějov z.s.
Sat 21 11. 10:15
SK HFP Prostějov z.s.
0:0
HBC Olomouc 1966 B
Sat 21 11. 11:30
Házená Velká Bystřice
0:0
HBC Olomouc 1966 B
Sat 21 11. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná B
0:0
TJ Sokol Horka n. M.
Sat 21 11. 14:15
TJ Sokol Horka n. M.
0:0
Házená Uničov
Sat 21 11. 15:30
TJ Sokol Centrum Haná B
0:0
Házená Uničov
Sun 22 11. 15:00
TJ Cement Hranice B
0:0
SK Žeravice
Sun 22 11. 16:30
SK Žeravice
0:0
Senice na Hané
Sun 22 11. 18:00
TJ Cement Hranice B
0:0
Senice na Hané
Sat 5 12. 08:30
SK HFP Prostějov z.s.
0:0
TJ Sokol Centrum Haná B
Sat 5 12. 09:30
SK Žeravice
0:0
Házená Uničov
Sat 5 12. 09:45
TJ Sokol Centrum Haná B
0:0
Senice na Hané
Sat 5 12. 10:45
Házená Uničov
0:0
Házená Velká Bystřice
Sat 5 12. 11:00
SK HFP Prostějov z.s.
0:0
Senice na Hané
Sat 5 12. 12:00
SK Žeravice
0:0
Házená Velká Bystřice
Thu 31 12. 00:00
SK HFP Prostějov z.s.
0:0
HBC Olomouc 1966 B
Thu 31 12. 00:00
SK HFP Prostějov z.s.
0:0
TJ Sokol Horka n. M.
Thu 31 12. 00:00
Házená Uničov
0:0
HBC Olomouc 1966 B
Thu 31 12. 00:00
Házená Uničov
0:0
Senice na Hané
Thu 31 12. 00:00
HBC Olomouc 1966 B
0:0
Senice na Hané
Thu 31 12. 00:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná B
Thu 31 12. 00:00
Házená Velká Bystřice
0:0
HBC Olomouc 1966 B
Thu 31 12. 00:00
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Horka n. M.
Thu 31 12. 00:00
SK Žeravice
0:0
SK HFP Prostějov z.s.
Thu 31 12. 00:00
TJ Cement Hranice B
0:0
Házená Velká Bystřice

Tabulka

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B
6 6 0 0 171:45 12
4 3 1 0 78:50 7
3 3 0 0 91:26 6
4 2 1 1 68:62 5
4 2 0 2 77:78 4
4 2 0 2 58:72 4
3 0 0 3 31:66 0
4 0 0 4 33:101 0
6 0 0 6 37:144 0

Statistiky