MSL Mladší žáci

Utkání

Část
Sezóna
Turnajový systém
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
Turnajový systém, všechna kola
Sat 19 9. 08:30
SKH Polanka n.O. B
20:10
T.J. Sokol Klimkovice
Sat 19 9. 09:45
T.J. Sokol Klimkovice
12:23
TJ Sokol Ostrava
Sat 19 9. 11:00
SKH Polanka n.O. B
20:11
TJ Sokol Ostrava
Sun 20 9. 09:00
TJ Slovan Havířov
15:10
TJ Sokol Krmelín
Sun 20 9. 10:00
TJ Sokol Krmelín
9:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sun 20 9. 11:00
TJ Slovan Havířov
18:22
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 3 10. 08:30
KH Kopřivnice B
16:18
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 3 10. 08:30
TJ Sokol Ostrava
5:28
HC Hlučín
Sat 3 10. 09:45
HC Hlučín
13:9
TJ Slovan Havířov
Sat 3 10. 09:45
Pepino SKP Frýdek-Místek B
29:11
T.J. Sokol Klimkovice
Sat 3 10. 11:00
KH Kopřivnice B
35:4
T.J. Sokol Klimkovice
Sat 3 10. 11:00
TJ Sokol Ostrava
3:26
TJ Slovan Havířov
Sun 4 10. 08:00
HC Nový Jičín
15:12
TJ Sokol Krmelín
Sun 4 10. 09:30
TJ Sokol Krmelín
13:19
SKH Polanka n.O. B
Sun 4 10. 11:00
HC Nový Jičín
17:22
SKH Polanka n.O. B
Sat 17 10. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
SKH Polanka n.O. B
Sat 17 10. 10:15
SKH Polanka n.O. B
0:0
HC Hlučín
Sat 17 10. 11:00
T.J. Sokol Klimkovice
0:0
HC Nový Jičín
Sat 17 10. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
HC Hlučín
Sat 17 10. 12:15
HC Nový Jičín
0:0
TJ Slovan Havířov
Sat 17 10. 13:30
T.J. Sokol Klimkovice
0:0
TJ Slovan Havířov
Sun 18 10. 14:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sun 18 10. 15:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
KH Kopřivnice B
Sun 18 10. 16:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
KH Kopřivnice B
Sat 24 10. 09:00
T.J. Sokol Klimkovice
0:0
HC Hlučín
Sat 24 10. 10:15
HC Hlučín
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sat 24 10. 11:30
T.J. Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 25 10. 09:00
TJ Slovan Havířov
0:0
SKH Polanka n.O. B
Sun 25 10. 10:00
SKH Polanka n.O. B
0:0
KH Kopřivnice B
Sun 25 10. 11:00
TJ Slovan Havířov
0:0
KH Kopřivnice B
Sun 25 10. 13:00
HC Nový Jičín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sun 25 10. 14:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sun 25 10. 16:00
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sat 14 11. 08:30
TJ Sokol Ostrava
0:0
SKH Polanka n.O. B
Sat 14 11. 09:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 14 11. 09:45
SKH Polanka n.O. B
0:0
T.J. Sokol Klimkovice
Sat 14 11. 10:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
TJ Slovan Havířov
Sat 14 11. 11:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
TJ Slovan Havířov
Sat 14 11. 11:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
T.J. Sokol Klimkovice
Sat 14 11. 13:00
KH Kopřivnice B
0:0
HC Nový Jičín
Sat 14 11. 14:15
HC Nový Jičín
0:0
HC Hlučín
Sat 14 11. 15:30
KH Kopřivnice B
0:0
HC Hlučín
Sat 21 11. 10:00
HC Hlučín
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sat 21 11. 11:15
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ Slovan Havířov
Sat 21 11. 12:30
HC Hlučín
0:0
TJ Slovan Havířov
Sun 22 11. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
KH Kopřivnice B
Sun 22 11. 10:15
KH Kopřivnice B
0:0
T.J. Sokol Klimkovice
Sun 22 11. 10:30
SKH Polanka n.O. B
0:0
TJ Sokol Krmelín
Sun 22 11. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
T.J. Sokol Klimkovice
Sun 22 11. 11:45
TJ Sokol Krmelín
0:0
HC Nový Jičín
Sun 22 11. 13:00
SKH Polanka n.O. B
0:0
HC Nový Jičín
Sat 12 12. 10:00
HC Hlučín
0:0
KH Kopřivnice B
Sat 12 12. 11:30
KH Kopřivnice B
0:0
HC Nový Jičín
Sat 12 12. 13:00
HC Hlučín
0:0
HC Nový Jičín

Tabulka – MSL Mladší žáci – MSL MLADŠÍ ŽÁCI

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže