Inter Regionální Liga LKSH - Mladší žactvo

Utkání

Část
Sezóna
Liberecká a Královehradecká liga mladších žáků - podzim Liberecká a Královehradecká liga mladších žáků - jaro
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Všechna kola
Liberecká a Královehradecká liga mladších žáků - podzim, všechna kola
Sat 18 9. 00:00
TJ Náchod B
11:20
TJ Náchod
Sat 18 9. 08:00
HBC Jičín
13:20
TJ Náchod
Sat 18 9. 08:40
Lokomotiva Česká Lípa
1:47
TJ Náchod
Sat 18 9. 09:20
TJ Slavoj Děčín
13:19
TJ Náchod B
Sat 18 9. 10:00
HBC Jičín
37:3
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 18 9. 10:40
TJ Náchod
22:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 18 9. 11:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
8:24
TJ Náchod B
Sat 18 9. 12:00
Lokomotiva Česká Lípa
6:13
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 18 9. 12:40
HBC Jičín
20:17
TJ Náchod B
Sat 18 9. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
3:29
TJ Slavoj Děčín
Sat 18 9. 14:00
TJ Slavoj Děčín
24:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 18 9. 14:40
TJ Náchod B
32:1
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 18 9. 15:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
11:31
HBC Jičín
Sun 26 9. 08:00
Liberec Handball
16:15
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sun 26 9. 08:40
TJ Slavoj Děčín
29:7
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 26 9. 09:20
TJ Náchod B
12:11
Liberec Handball
Sun 26 9. 10:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
14:23
TJ Náchod
Sun 26 9. 10:40
TJ Slavoj Děčín
13:14
TJ Náchod B
Sun 26 9. 11:20
Lokomotiva Česká Lípa
2:29
TJ Náchod
Sun 26 9. 12:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
17:14
TJ Náchod B
Sun 26 9. 12:40
TJ Náchod
25:8
TJ Slavoj Děčín
Sun 26 9. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
6:27
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sun 26 9. 14:00
Liberec Handball
16:14
TJ Slavoj Děčín
Sun 26 9. 14:40
TJ Náchod B
23:4
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 26 9. 15:20
TJ Náchod
27:13
Liberec Handball
Sat 2 10. 08:00
Lokomotiva Česká Lípa
6:18
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 08:40
Liberec Handball
13:19
HBC Jičín
Sat 2 10. 09:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
21:12
I.HK Dvůr Králové
Sat 2 10. 10:00
HBC Jičín
20:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 10:40
Lokomotiva Česká Lípa
3:22
Liberec Handball
Sat 2 10. 11:20
I.HK Dvůr Králové
13:18
HBC Jičín
Sat 2 10. 12:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
19:16
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 12:40
I.HK Dvůr Králové
13:18
Liberec Handball
Sat 2 10. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
3:24
HBC Jičín
Sat 2 10. 14:00
Liberec Handball
14:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 14:40
HBC Jičín
28:14
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 2 10. 15:20
Lokomotiva Česká Lípa
6:25
I.HK Dvůr Králové
Sat 2 10. 16:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
19:12
Liberec Handball
Sun 10 10. 08:30
I.HK Dvůr Králové
7:28
HBC Jičín
Sun 10 10. 09:10
TJ Náchod
20:7
TJ Náchod B
Sun 10 10. 09:50
HBC Jičín
26:12
TJ Slavoj Děčín
Sun 10 10. 10:30
TJ Náchod B
15:13
Liberec Handball
Sun 10 10. 11:10
TJ Náchod
16:14
HBC Jičín
Sun 10 10. 11:50
Liberec Handball
15:17
I.HK Dvůr Králové
Sun 10 10. 12:30
TJ Slavoj Děčín
16:17
TJ Náchod B
Sun 10 10. 13:10
TJ Náchod
17:7
Liberec Handball
Sun 10 10. 13:50
I.HK Dvůr Králové
6:22
TJ Slavoj Děčín
Sun 10 10. 14:30
Liberec Handball
10:23
HBC Jičín
Sun 10 10. 15:10
TJ Náchod B
17:11
I.HK Dvůr Králové
Sun 10 10. 15:50
TJ Slavoj Děčín
14:20
TJ Náchod
Sat 13 11. 08:20
TJ Slavoj Děčín
13:24
Liberec Handball
Sat 13 11. 08:55
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
34:10
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 13 11. 09:30
Liberec Handball
34:6
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 13 11. 10:05
I.HK Dvůr Králové
16:20
TJ Slavoj Děčín
Sat 13 11. 10:40
Lokomotiva Česká Lípa
15:11
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 13 11. 11:15
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
24:27
Liberec Handball
Sat 13 11. 11:50
TJ Slavoj Děčín
21:9
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 13 11. 12:25
I.HK Dvůr Králové
9:26
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 13 11. 13:00
Liberec Handball
23:7
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 13 11. 13:35
I.HK Dvůr Králové
23:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 13 11. 14:10
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
29:16
TJ Slavoj Děčín
Sat 13 11. 14:45
Lokomotiva Česká Lípa
10:28
I.HK Dvůr Králové
Sat 20 11. 00:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
10:24
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 20 11. 09:00
TJ Náchod
26:7
I.HK Dvůr Králové
Sat 20 11. 09:40
Liberec Handball
29:9
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 20 11. 10:20
TJ Náchod
28:13
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 20 11. 11:00
Lokomotiva Česká Lípa
9:30
I.HK Dvůr Králové
Sat 20 11. 11:40
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
17:22
Liberec Handball
Sat 20 11. 12:20
TJ Náchod
33:7
I.HK Dvůr Králové
Sat 20 11. 13:00
Lokomotiva Česká Lípa
2:22
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 20 11. 13:40
Liberec Handball
19:12
I.HK Dvůr Králové
Sat 20 11. 14:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
8:31
TJ Náchod
Sat 27 11. 00:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
26:16
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 27 11. 00:00
TJ Náchod
30:19
TJ Náchod B
Sat 27 11. 08:00
Liberec Handball
5:31
HBC Jičín
Sat 27 11. 08:50
Liberec Handball
25:6
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 27 11. 09:30
TJ Náchod
36:3
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 27 11. 10:10
TJ Náchod B
21:20
HBC Jičín
Sat 27 11. 10:50
Liberec Handball
6:23
TJ Náchod
Sat 27 11. 11:30
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
1:30
HBC Jičín
Sat 27 11. 12:10
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
9:23
TJ Náchod B
Sat 27 11. 12:50
TJ Náchod
36:4
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 27 11. 13:30
TJ Náchod B
14:9
Liberec Handball
Sat 27 11. 14:10
HBC Jičín
27:8
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 11 12. 00:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
23:11
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 11 12. 08:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
17:7
HBC Jičín
Sat 11 12. 09:20
I.HK Dvůr Králové
24:14
TJ Slavoj Děčín
Sat 11 12. 10:00
HBC Jičín
17:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 11 12. 10:40
TJ Slavoj Děčín
15:26
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 11 12. 11:20
TJ Náchod B
0:0
I.HK Dvůr Králové
Sat 11 12. 12:00
HBC Jičín
17:22
TJ Slavoj Děčín
Sat 11 12. 12:40
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
13:26
I.HK Dvůr Králové
Sat 11 12. 14:00
TJ Slavoj Děčín
22:12
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 11 12. 14:40
I.HK Dvůr Králové
24:19
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sun 13 3. 09:00
I.HK Dvůr Králové
13:22
TJ Náchod B
Sun 13 3. 09:35
HBC Jičín
19:20
TJ Náchod
Sun 13 3. 10:10
Lokomotiva Česká Lípa
7:19
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sun 13 3. 10:45
TJ Náchod
26:9
I.HK Dvůr Králové
Sun 13 3. 11:20
TJ Náchod B
19:18
HBC Jičín
Sun 13 3. 11:55
Lokomotiva Česká Lípa
3:36
TJ Náchod
Sun 13 3. 12:30
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
14:23
TJ Náchod B
Sun 13 3. 13:05
HBC Jičín
32:14
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 13 3. 13:40
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
15:18
I.HK Dvůr Králové
Sun 13 3. 14:15
Lokomotiva Česká Lípa
2:24
TJ Náchod B
Sun 13 3. 14:50
TJ Náchod
33:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sun 13 3. 15:25
I.HK Dvůr Králové
18:19
HBC Jičín
Sun 24 4. 11:50
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
22:13
TJ Náchod B
Sun 24 4. 14:30
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
5:22
TJ Náchod B

Tabulka – Inter Regionální Liga LKSH - Mladší žactvo - Divize východ – Turnajová část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže