Inter Regionální Liga LKSH - Mladší žactvo

Utkání

Část
Sezóna
Liberecká a Královehradecká liga mladších žáků - podzim
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Všechna kola
Liberecká a Královehradecká liga mladších žáků - podzim, všechna kola
Sat 18 9. 00:00
TJ Náchod B
11:20
TJ Náchod
Sat 18 9. 08:00
HBC Jičín
13:20
TJ Náchod
Sat 18 9. 08:40
Lokomotiva Česká Lípa
1:47
TJ Náchod
Sat 18 9. 09:20
TJ Slavoj Děčín
13:19
TJ Náchod B
Sat 18 9. 10:00
HBC Jičín
37:3
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 18 9. 10:40
TJ Náchod
22:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 18 9. 11:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
8:24
TJ Náchod B
Sat 18 9. 12:00
Lokomotiva Česká Lípa
6:13
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 18 9. 12:40
HBC Jičín
20:17
TJ Náchod B
Sat 18 9. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
3:29
TJ Slavoj Děčín
Sat 18 9. 14:00
TJ Slavoj Děčín
24:7
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
Sat 18 9. 14:40
TJ Náchod B
32:1
Lokomotiva Česká Lípa
Sat 18 9. 15:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. B B
11:31
HBC Jičín
Sun 26 9. 08:00
Liberec Handball
16:15
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sun 26 9. 08:40
TJ Slavoj Děčín
29:7
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 26 9. 09:20
TJ Náchod B
12:11
Liberec Handball
Sun 26 9. 10:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
14:23
TJ Náchod
Sun 26 9. 10:40
TJ Slavoj Děčín
13:14
TJ Náchod B
Sun 26 9. 11:20
Lokomotiva Česká Lípa
2:29
TJ Náchod
Sun 26 9. 12:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
17:14
TJ Náchod B
Sun 26 9. 12:40
TJ Náchod
25:8
TJ Slavoj Děčín
Sun 26 9. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
6:27
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sun 26 9. 14:00
Liberec Handball
16:14
TJ Slavoj Děčín
Sun 26 9. 14:40
TJ Náchod B
23:4
Lokomotiva Česká Lípa
Sun 26 9. 15:20
TJ Náchod
27:13
Liberec Handball
Sat 2 10. 08:00
Lokomotiva Česká Lípa
6:18
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 08:40
Liberec Handball
13:19
HBC Jičín
Sat 2 10. 09:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
21:12
I.HK Dvůr Králové
Sat 2 10. 10:00
HBC Jičín
20:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 10:40
Lokomotiva Česká Lípa
3:22
Liberec Handball
Sat 2 10. 11:20
I.HK Dvůr Králové
13:18
HBC Jičín
Sat 2 10. 12:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
19:16
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 12:40
I.HK Dvůr Králové
13:18
Liberec Handball
Sat 2 10. 13:20
Lokomotiva Česká Lípa
3:24
HBC Jičín
Sat 2 10. 14:00
Liberec Handball
14:13
TJ Slavoj Děčín
Sat 2 10. 14:40
HBC Jičín
28:14
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
Sat 2 10. 15:20
Lokomotiva Česká Lípa
6:25
I.HK Dvůr Králové
Sat 2 10. 16:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N. A
19:12
Liberec Handball
Sun 10 10. 08:30
I.HK Dvůr Králové
7:28
HBC Jičín
Sun 10 10. 09:10
TJ Náchod
20:7
TJ Náchod B
Sun 10 10. 09:50
HBC Jičín
26:12
TJ Slavoj Děčín
Sun 10 10. 10:30
TJ Náchod B
15:13
Liberec Handball
Sun 10 10. 11:10
TJ Náchod
16:14
HBC Jičín
Sun 10 10. 11:50
Liberec Handball
15:17
I.HK Dvůr Králové
Sun 10 10. 12:30
TJ Slavoj Děčín
16:17
TJ Náchod B
Sun 10 10. 13:10
TJ Náchod
17:7
Liberec Handball
Sun 10 10. 13:50
I.HK Dvůr Králové
6:22
TJ Slavoj Děčín
Sun 10 10. 14:30
Liberec Handball
10:23
HBC Jičín
Sun 10 10. 15:10
TJ Náchod B
17:11
I.HK Dvůr Králové
Sun 10 10. 15:50
TJ Slavoj Děčín
14:20
TJ Náchod

Tabulka – Inter Regionální Liga LKSH - Mladší žactvo - Divize východ – Turnajová část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže