Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 9:00
Tatran Litovel
19:17
Senice na Hané
so 17. 9. 15:30
Házená Velká Bystřice B
15:26
TJ Cement Hranice
ne 18. 9. 9:00
SK HFP Prostějov
4:37
SK Žeravice
ne 18. 9. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná
18:17
HBC Olomouc 1966
ne 18. 9. 16:00
Sokol Horka n. M.
18:18
Házená Uničov
so 24. 9. 9:00
SK HFP Prostějov
1:12
Sokol Horka n. M.
so 24. 9. 10:00
Házená Uničov
21:3
TJ Sokol Osek nad Bečvou
ne 25. 9. 9:00
HBC Olomouc 1966
17:18
Tatran Litovel
ne 25. 9. 10:00
Senice na Hané
17:23
Házená Velká Bystřice B
so 1. 10. 11:30
TJ Cement Hranice
13:16
Tatran Litovel
so 1. 10. 11:30
Házená Velká Bystřice B
13:17
HBC Olomouc 1966
so 1. 10. 13:00
TJ Cement Hranice
23:16
Senice na Hané
ne 2. 10. 13:00
TJ Sokol Osek nad Bečvou
7:7
SK HFP Prostějov
ne 2. 10. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná
17:15
Házená Uničov
ne 2. 10. 13:00
Sokol Horka n. M.
12:19
SK Žeravice
so 8. 10. 11:00
HBC Olomouc 1966
10:11
TJ Cement Hranice
so 8. 10. 14:00
Házená Uničov
9:22
Tatran Litovel
ne 9. 10. 9:00
SK HFP Prostějov
9:16
TJ Sokol Centrum Haná
ne 9. 10. 11:30
SK Žeravice
23:14
Senice na Hané
ne 9. 10. 13:00
Sokol Horka n. M.
31:7
TJ Sokol Osek nad Bečvou
ne 16. 10. 16:00
Házená Velká Bystřice B
7:15
Házená Uničov
ne 23. 10. 10:00
Senice na Hané
16:15
HBC Olomouc 1966
ne 23. 10. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná
23:20
Sokol Horka n. M.
ne 23. 10. 14:30
TJ Sokol Osek nad Bečvou
2:34
SK Žeravice
so 5. 11. 11:00
Tatran Litovel
25:14
Sokol Horka n. M.
so 5. 11. 12:00
SK Žeravice
19:13
HBC Olomouc 1966
so 5. 11. 14:30
TJ Sokol Osek nad Bečvou
10:16
TJ Sokol Centrum Haná
so 5. 11. 16:00
Házená Uničov
16:13
TJ Cement Hranice
ne 6. 11. 10:00
Senice na Hané
23:13
TJ Sokol Centrum Haná
ne 6. 11. 16:30
SK HFP Prostějov
8:19
Házená Velká Bystřice B
so 12. 11. 9:00
Házená Velká Bystřice B
14:23
Sokol Horka n. M.
so 12. 11. 9:00
Tatran Litovel
31:1
TJ Sokol Osek nad Bečvou
so 12. 11. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
8:27
SK Žeravice
so 12. 11. 11:30
TJ Cement Hranice
18:7
SK HFP Prostějov
ne 13. 11. 10:00
Senice na Hané
12:9
Házená Uničov
so 19. 11. 13:00
SK Žeravice
23:17
TJ Cement Hranice
so 19. 11. 14:00
Házená Uničov
14:24
HBC Olomouc 1966
so 19. 11. 16:00
TJ Sokol Centrum Haná
23:28
Tatran Litovel
so 19. 11. 17:00
TJ Sokol Osek nad Bečvou
13:22
Házená Velká Bystřice B
ne 20. 11. 9:00
SK HFP Prostějov
5:21
Senice na Hané
ne 20. 11. 13:00
Sokol Horka n. M.
15:15
TJ Cement Hranice
so 26. 11. 10:00
Senice na Hané
16:22
Sokol Horka n. M.
so 26. 11. 11:30
TJ Cement Hranice
24:6
TJ Sokol Osek nad Bečvou
ne 27. 11. 9:00
Tatran Litovel
16:18
SK Žeravice
ne 27. 11. 10:30
Tatran Litovel
16:10
SK HFP Prostějov
ne 27. 11. 13:00
HBC Olomouc 1966
20:4
SK HFP Prostějov
ne 27. 11. 13:30
Házená Velká Bystřice B
28:17
TJ Sokol Centrum Haná
so 3. 12. 9:00
Tatran Litovel
0:0
Házená Velká Bystřice B
so 3. 12. 10:30
SK Žeravice
0:0
Házená Uničov
so 3. 12. 14:30
TJ Sokol Osek nad Bečvou
0:0
Senice na Hané
ne 4. 12. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
TJ Cement Hranice
ne 4. 12. 11:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Sokol Horka n. M.
so 10. 12. 9:00
Házená Velká Bystřice B
0:0
SK Žeravice
so 10. 12. 11:00
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Sokol Osek nad Bečvou
so 10. 12. 15:00
Házená Uničov
0:0
SK HFP Prostějov

Tabulka – Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo – Mladší žactvo 2022-2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže