Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Moravec Lukáš
Mateřský klub
HBC JVP Strakonice 1921
Post
Rok narození
1976 (47 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
91
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihočeská liga mladších žákyň
11/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
18:10
Házená Jindřichův Hradec
07/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
29:10
TJ Loko České Budějovice
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
14:13
Sokol Písek B
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
18:25
Sokol Písek A
Starty - 2. liga muži JVČ
27/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
0:0
1.HC Pardubice
18/02/2024
Talent Škoda JS Plzeň
33:27
TJ Loko České Budějovice
25/11/2023
Jiskra Třeboň
28:20
Jiskra Havl.Brod
18/11/2023
TJ Loko České Budějovice
28:22
TJ Sokol Úvaly
28/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
37:37
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
23/03/2024
Sokol Vršovice
32:35
1.HC Pardubice
10/02/2024
I.HK Dvůr Králové
24:20
Sokol Vršovice
19/11/2023
Spartak MAS Sez.Ústí
26:25
1.HC Pardubice
Starty - Jihočeská liga minižactva 5+1
01/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921 C
7:12
HBC JVP Strakonice 1921 A
01/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921 B
20:19
HBC JVP Strakonice 1921 A
30/01/2024
HBC JVP Strakonice 1921 C
4:21
HBC JVP Strakonice 1921 B
08/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
28:23
TJ Loko České Budějovice B
08/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 C
8:14
TJ Loko České Budějovice A
08/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
27:12
TJ Loko České Budějovice B
08/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
27:8
TJ Loko České Budějovice A
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
24/03/2024
HC Hvězda Cheb
22:17
Házená Mělník
09/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
24:31
HK Slavia VŠ Plzeň
25/02/2024
Sokol Vršovice A
26:24
HC Hvězda Cheb
11/02/2024
DHC Slavia Praha B
41:18
Házená Mělník
11/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
20:38
HK Spartak Ústí n.L.
24/09/2023
DHK Baník Most B
20:21
Sokol Vršovice A
Starty - 2. liga muži SZČ
23/03/2024
Sokol Vršovice B
32:22
Házená Mělník
11/02/2024
SK Slavia Praha
33:20
Lokomotiva Louny
Starty - Žákovská liga starších žaček
02/12/2023
HC Hvězda Cheb
11:28
Sokol Písek
02/12/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
17:23
HBC JVP Strakonice 1921
02/12/2023
HC Háje
14:21
HC Hvězda Cheb
02/12/2023
Sokol Písek
25:12
TJ Sokol Kobylisy II.
02/12/2023
HBC JVP Strakonice 1921
24:14
HC Háje
02/12/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
12:17
HC Hvězda Cheb
02/12/2023
Sokol Písek
25:14
HC Háje
02/12/2023
HC Hvězda Cheb
9:17
HBC JVP Strakonice 1921
02/12/2023
HC Háje
19:14
TJ Sokol Kobylisy II.
02/12/2023
HBC JVP Strakonice 1921
19:20
Sokol Písek
Starty - Jihočeská liga mladších žáků
14/04/2024
Spartak Sez.Ústí
20:22
HBC JVP Strakonice 1921
14/04/2024
SG HC LINZ AG
18:18
TJ Loko České Budějovice
14/04/2024
Jiskra Třeboň
20:9
SG HC LINZ AG
14/04/2024
SG HC LINZ AG
14:17
HBC JVP Strakonice 1921
14/04/2024
Jiskra Třeboň
15:16
Spartak Sez.Ústí
14/04/2024
HBC JVP Strakonice 1921
24:9
TJ Loko České Budějovice
04/11/2023
Spartak Sez.Ústí
13:14
HBC JVP Strakonice 1921
04/11/2023
SG HC LINZ AG
15:10
TJ Loko České Budějovice
04/11/2023
Jiskra Třeboň
20:11
TJ Loko České Budějovice
04/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
18:11
Jiskra Třeboň
04/11/2023
Jiskra Třeboň
13:13
Spartak Sez.Ústí
04/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
20:6
TJ Loko České Budějovice
Starty - Jihočeská liga starších žáků
23/04/2024
Jiskra Třeboň
28:33
HBC JVP Strakonice 1921
07/04/2024
HBC JVP Strakonice 1921
35:25
Spartak Sez.Ústí
07/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
29:31
TJ Loko České Budějovice A
07/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
35:18
TJ Loko České Budějovice B
23/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:23
Jiskra Třeboň
Starty - 1. liga ženy
24/03/2024
HC Hvězda Cheb
29:22
SHK Kunovice
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
21:26
TJ Jiskra Otrokovice
10/03/2024
LIONS Hostivice
29:24
Jiskra Havl.Brod
25/02/2024
Sokol Vršovice A
23:22
HC Hvězda Cheb
27/01/2024
Jiskra Havl.Brod
23:29
Tatran Bohunice
21/10/2023
Tatran Bohunice
22:21
HC Hvězda Cheb
24/09/2023
DHK Baník Most B
36:27
Sokol Vršovice A
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
19/11/2023
Spartak MAS Sez.Ústí
31:34
1.HC Pardubice
30/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
34:25
Házená Rokycany
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
09/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
43:12
HK Chomutov
12/11/2023
Házená Rokycany
46:26
Spartak Příbram
30/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
31:24
TJ Náchod
23/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
46:16
Spartak Příbram
09/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
46:18
Házená Rokycany
Starty - Český pohár mužů
08/11/2023
HK FCC Město Lovosice
35:33
O2XYWORLD HBC Jičín
11/10/2023
TJ Loko České Budějovice
25:43
HC Dukla Praha
10/09/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:30
TJ Loko České Budějovice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
39:22
TJ Sokol Újezd u Brna
27/01/2024
Jiskra Havl.Brod
22:22
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Jihočeská liga starších žákyň
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
21:29
Sokol Písek B
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
17:23
Sokol Písek A
Starty - 1. liga starší dorostenci
27/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
35:21
C.S.CARGO HBC Jičín
18/02/2024
Talent Škoda JS Plzeň
30:26
SKH Polanka n.O.
17/02/2024
TJ Dukla Praha
34:24
Lovci Lovosice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
05/05/2024
Jihočeši
0:0
TJ Sokol Ostrava
27/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
30:30
C.S.CARGO HBC Jičín
25/11/2023
Jihočeši
27:27
SKKP Handball Brno
Starty - Jihomoravská liga mužů
20/04/2024
Tatran Bohunice B
36:16
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Starty - Český pohár žen
18/10/2023
DHC Slavia Praha
36:24
Sokol Vršovice
03/10/2023
DHK Baník Most
42:20
DHK Zora Olomouc
Starty - 1.liga starší dorostenky
25/02/2024
Sokol Vršovice
26:32
Házená Kynžvart
24/09/2023
DHK Baník Most
39:13
Sokol Vršovice
Starty - 1. liga muži
20/04/2024
Tatran Bohunice
34:31
TJ Dukla Praha
06/04/2024
Sokol Šťáhlavy
29:28
SKH Polanka n.O.
23/03/2024
Sokol Vršovice A
29:26
O2xyworld HBC Jičín "B"
17/02/2024
TJ Dukla Praha
28:25
KH BEECH Vsetín
10/02/2024
I.HK Dvůr Králové
22:28
Sokol Vršovice A
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
27/01/2024
Jiskra Havl.Brod
26:26
Tatran Bohunice
Starty - MOL Liga
06/01/2024
DHC Plzeň
31:31
Handball club Zlín, z.s.