Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Hájek Jakub
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
2000 (23 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
58
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga ženy - Čechy
03/02/2024
HC Plzeň
23:34
DHC Slavia Praha B
28/01/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
27:20
HC Plzeň
08/10/2023
Sokol Písek B
24:33
HC Háje A
07/10/2023
HC Plzeň
31:24
TJ Loko České Budějovice
30/09/2023
HC Háje A
43:33
DHK Pardubice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
09/03/2024
DHC Plzeň B
51:20
Sokol Vršovice A
03/02/2024
DHC Plzeň B
40:33
HBC JVP Strakonice 1921
21/01/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
HK Spartak Ústí n.L.
05/11/2023
Házená Mělník
22:31
HC Hvězda Cheb
01/10/2023
DHC Plzeň B
26:26
HK Slavia VŠ Plzeň
30/09/2023
HC Háje
41:31
DHK Pardubice
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
11/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
17:27
Jihočeši
10/02/2024
Házená Rokycany
27:32
Lokomotiva Vršovice
25/11/2023
Jihočeši
39:26
I.HK Dvůr Králové
23/09/2023
Házená Rokycany
23:33
Jihočeši
16/09/2023
Jihočeši
28:28
Spartak MAS Sez.Ústí
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
29:33
HBC JVP Strakonice 1921
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
43:27
Lokomotiva Vršovice
11/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
21:21
Jiskra Třeboň B
10/02/2024
Házená Rokycany
26:24
Lokomotiva Vršovice
25/11/2023
Jiskra Třeboň B
27:32
Jiskra Havl.Brod
18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
41:16
TJ Sparta Kutná Hora
23/09/2023
Házená Rokycany
36:32
Jiskra Třeboň B
16/09/2023
Jiskra Třeboň B
24:38
Spartak MAS Sez.Ústí
Starty - 1. liga mladší dorostenci
13/04/2024
TJ Dukla Praha A
32:27
Jihočeši
14/10/2023
TJ Dukla Praha A
33:25
C.S.CARGO HBC Jičín
16/09/2023
Jihočeši
24:30
Lovci Lovosice
Starty - 2. liga muži JVČ
25/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
40:38
HBC JVP Strakonice 1921 B
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
32:23
Lokomotiva Vršovice
18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
40:31
TJ Sparta Kutná Hora
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
13/04/2024
TJ Dukla Praha B
34:30
TJ Náchod
26/11/2023
Házená Mělník
27:40
TJ JM Chodov
14/10/2023
TJ Dukla Praha B
38:34
Házená Mělník
Starty - 1. liga mladší dorostenky
20/04/2024
DHC Slavia Praha A
27:10
TJ Sokol Poruba
10/03/2024
Házená Kynžvart
29:35
DHK Zora Olomouc
18/02/2024
Házená Kynžvart
29:38
DHC Slavia Praha A
08/10/2023
Sokol Písek
33:19
1. SC Bohumín 98
Starty - Plzeňská liga mladších žáků
17/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
15:21
Házená Rokycany
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
16:16
Sokol Šťáhlavy
17/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
9:14
Sokol Šťáhlavy
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
24:13
Házená Rokycany
17/09/2023
Házená Rokycany
14:20
Sokol Šťáhlavy
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
26:13
HK Slavia VŠ Plzeň A
Starty - 1.liga starší dorostenky
20/04/2024
DHC Slavia Praha
20:22
TJ Sokol Poruba
10/03/2024
Házená Kynžvart
38:29
DHK Zora Olomouc
09/03/2024
DHC Plzeň
28:23
Sokol Vršovice
18/02/2024
Házená Kynžvart
27:32
DHC Slavia Praha
08/10/2023
Sokol Písek
38:26
1. SC Bohumín 98
Starty - Plzeňská liga mužů
04/04/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
34:31
Házená Rokycany
08/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
36:22
Sokol Šťáhlavy B
12/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
28:31
TJ Lokomotiva Plzeň
Starty - 2. liga muži SZČ
06/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
28:38
SK Slavia Praha
26/11/2023
Házená Mělník
36:32
TJ Chemička Ústí n. L.
24/09/2023
SK Slavia Praha
31:36
Sokol Vršovice B
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:28
TJ Sokol Kobylisy II.
22/10/2023
Házená Rokycany
21:46
HBC JVP Strakonice 1921
17/09/2023
Házená Rokycany
17:24
TJ Náchod
09/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
46:18
Házená Rokycany
Starty - Český pohár mužů
27/08/2023
Házená Rokycany
19:27
Lokomotiva Vršovice