so 9. 9.
12:45
| T.J.Sokol Klimkovice | 25:22 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | |
so 9. 9.
15:00
| Házená Uničov | 25:25 | TJ Sokol Osek n/B | |
so 9. 9.
16:00
| SK Droždín | 37:26 | Senice na Hané | |
ne 10. 9.
10:00
| HC Hlučín | 34:30 | TJ Sokol Krmelín | |
ne 10. 9.
15:00
| Meteor Orlová | 21:32 | Sokol Trnávka | |
so 16. 9.
17:00
| TJ Sokol Osek n/B | 27:30 | T.J.Sokol Klimkovice | |
so 16. 9.
18:00
| Sokol Trnávka | 29:39 | Senice na Hané | |
ne 17. 9.
10:30
| TJ Sokol Krmelín | 21:33 | SK Droždín | |
ne 17. 9.
14:30
| Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | 27:30 | HC Hlučín | |
ne 17. 9.
16:00
| Meteor Orlová | 32:21 | Házená Uničov | |
so 23. 9.
15:00
| SK Droždín | 41:14 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | |
so 23. 9.
15:00
| Házená Uničov | 23:25 | Sokol Trnávka | |
ne 24. 9.
10:00
| HC Hlučín | 23:24 | TJ Sokol Osek n/B | |
ne 24. 9.
15:00
| Senice na Hané | 33:17 | TJ Sokol Krmelín | |
ne 24. 9.
15:00
| T.J.Sokol Klimkovice | 31:25 | Meteor Orlová | |
so 30. 9.
10:00
| Meteor Orlová | 24:24 | HC Hlučín | |
so 30. 9.
15:00
| Sokol Trnávka | 30:22 | TJ Sokol Krmelín | |
so 30. 9.
15:30
| Házená Uničov | 30:23 | T.J.Sokol Klimkovice | |
ne 1. 10.
14:30
| Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | 19:30 | Senice na Hané | |
ne 1. 10.
14:30
| TJ Sokol Osek n/B | 23:27 | SK Droždín | |
so 7. 10.
11:00
| T.J.Sokol Klimkovice | 32:33 | Sokol Trnávka | |
so 7. 10.
15:00
| SK Droždín | 30:26 | Meteor Orlová | |
ne 8. 10.
10:00
| HC Hlučín | 31:29 | Házená Uničov | |
ne 8. 10.
10:30
| TJ Sokol Krmelín | 15:18 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | |
ne 8. 10.
10:30
| Senice na Hané | 33:20 | TJ Sokol Osek n/B | |
so 14. 10.
9:00
| T.J.Sokol Klimkovice | 34:29 | HC Hlučín | |
so 14. 10.
15:00
| Sokol Trnávka | 31:25 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | |
ne 15. 10.
14:30
| TJ Sokol Osek n/B | 38:29 | TJ Sokol Krmelín | |
ne 15. 10.
15:00
| Házená Uničov | 18:29 | SK Droždín | |
ne 15. 10.
15:00
| Meteor Orlová | 36:17 | Senice na Hané | |
so 21. 10.
18:00
| SK Droždín | 33:30 | T.J.Sokol Klimkovice | |
ne 22. 10.
10:00
| HC Hlučín | 30:31 | Sokol Trnávka | |
ne 22. 10.
10:30
| TJ Sokol Krmelín | 16:16 | Meteor Orlová | |
ne 22. 10.
10:30
| Senice na Hané | 35:17 | Házená Uničov | |
ne 22. 10.
14:30
| Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | 25:24 | TJ Sokol Osek n/B | |
so 28. 10.
17:00
| T.J.Sokol Klimkovice | 31:36 | Senice na Hané | |
so 28. 10.
18:00
| Sokol Trnávka | 28:28 | TJ Sokol Osek n/B | |
ne 29. 10.
10:00
| HC Hlučín | 28:23 | SK Droždín | |
ne 29. 10.
15:00
| Meteor Orlová | 25:22 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem | |
ne 29. 10.
15:00
| Házená Uničov | 35:23 | TJ Sokol Krmelín | |
so 4. 11.
14:00
| TJ Sokol Krmelín | 26:39 | T.J.Sokol Klimkovice | |
so 4. 11.
14:30
| SK Droždín | 32:39 | Sokol Trnávka | |
so 4. 11.
18:00
| TJ Sokol Osek n/B | 24:37 | Meteor Orlová | |
ne 5. 11.
13:00
| Senice na Hané | 40:26 | HC Hlučín | |
ne 12. 11.
15:00
| Házená Uničov | 28:26 | Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem |
Aktuální celkové pořadí | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|