Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Aplikace Česká házená zdarma ke stažení

14/09/2020 | Handball+
V Google Play i App Store je od dnešního dne zdarma ke stažení aplikace Česká házená. Mobilní aplikace uživatelům nabídne v mobilu přehledně kompletní výsledkový servis z házenkářského dění, nejzajímavější články o házené i přístup k základním úkonům informačního systému Handball.Net 2.0.
Aplikace Česká házená zdarma ke stažení

 

V Google Play stahujte aplikaci zde.

 V App Store zde.

Přehledně, na jednom místě, rychle a on-line rovnou v mobilu. Výsledkový servis od reprezentace, přes soutěže všech kategorií až po regiony. A vedle toho také možnost nastavit si sledování výsledků svých oblíbených hráčů a týmů. Vše navíc speciálně uzpůsobené pro čtení a ovládání prostřednictvím mobilního telefonu.

“Mobilní aplikace a všeobecně vzato přístup k informacím z házenkářského hnutí zejména na mobilních telefonech je v dnešní době záležitostí zcela běžnou, a proto jsme s jejím vývojem počítali již od počátku práce na celém informačním systému. Jelikož je naším cílem poskytnout celému hnutí i všem příznivcům České házené to nejnovější z dění co nejrychlejší a nejefektivnější formou, považujeme aplikaci za optimální způsob. Navíc aplikace je uživatelsky přívětivou platformou kombinující obě rozhraní webu i informačního systému v moderním pojetí mobilního zařízení,” okomentoval důvody vývoje mobilní aplikace prezident ČSH Jaroslav Chvalný.

V rozhraní aplikace tedy uživatelé najdou v úvodu soubor nejnovějších aktuality z různých oblastí soutěží, reprezentací i regionů. Současně si ale na domovskou stránku mohou navolit také své oblíbené týmy a hráče, aby pak jednoduchým kliknutím na logo klubu či fotku hráče měli rychlý přístup k jeho výsledkům a statistikám. Poprvé si oblíbený klub nebo hráče uživatel předvolí označením políčka „Přidat k oblíbeným“ v profilu klubu nebo hráče v rozhraní Soutěže.

 

 

Vedle titulní stránky aplikace, kterou si volbou oblíbených položek může každý uživatel libovolně přizpůsobit, v aplikaci fanoušci i házenkáři a házenkářky najdou sekci věnovanou kompletnímu přehledu reprezentací a také nejobsáhlejší část věnovanou přirozeně všem domácím soutěžím – mužským, ženským a regionálním. V sekci TOP utkání pak fanoušci najdou tipy na výběr zajímavých utkání ze soutěží řízených ČSH, jež mohou sledovat živě prostřednictvím on-line zápisu o utkání, přičemž však možnost sledovat utkání skrz on-line zápis platí pro prakticky všechna utkání v soutěžích řízených ČSH. Stačí si vybrat.

Poslední, avšak přitom jednou z nejdůležitějších položek nové aplikace je pak přístup do rozhraní H-netu 2.0. Tento přístup sice v tuto chvíli neumožňuje kompletní správu veškeré rozsáhlé agendy H-netu 2.0 na všech jejích úrovních, přesto však umožňuje uživatelům prostřednictvím mobilního telefonu snadný přístup k řešení některých důležitých úkonu v informačním systému.

 

 

“Všichni uživatelé disponující přístupem do své osobní zóny získají díky mobilní aplikaci přístup ke všem aktualitám z hnutí ve formě svazových zpráv, zároveň mají možnost kontrolovat i příchozí notifikace týkající se jejich vlastní agendy. Kromě přehledu svého osobního profilu, tedy například licencí hráče, trenéra či rozhodčího a také údajů o nevyřízených žádostech či neuhrazených položkách k úhradě, se jedná zejména o možnost potvrzení elektronického zápisu o utkání z rozhraní této mobilní aplikace. Všichni odpovědní, tedy například rozhodčí, ale i vedoucí družstev, mají nově možnost prostřednictvím této appky provést online verifikaci zápisu třeba ze šatny po utkání či z pohodlí domova,” doplnil k možnostem konkrétního využití aplikace za soutěžní úsek Ondřej Šimůnek.

V plánu je do budoucna přirozeně další rozvoj aplikace tak, aby svým uživatelům nabídla co nejvíce možností využití, především v oblasti ovládání informačního systému H-net 2.0. “Aktuální podoba aplikace je, podobně jako celý informační systém, pouze první verzí. Do budoucna bude jednoznačným cílem rozšiřovat sekci H-net v mobilní aplikaci o uživatelsky nejčastěji využívané funkční prvky osobní i klubové zóny, například o možnost platby objednávek z informačního systému přímo z mobilního telefonu,” uzavřel Chvalný.

 

V Google Play stahujte aplikaci zde.

 V App Store zde.