2. liga starší dorostenci Čechy

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2021 Jaro 2022
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2021, všechna kola
Sat 18 9. 10:00
Házená Mělník
34:31
Lokomotiva Vršovice
Sat 18 9. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
25:17
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sat 18 9. 15:00
TJ Dolní Cerekev
21:37
Lokomotiva Louny
Sat 18 9. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:35
Sokol Šťáhlavy
Sun 19 9. 17:00
TJ Sokol Chrudim
22:27
TJ Loko České Budějovice
Sat 25 9. 13:00
TJ Loko České Budějovice
20:22
Sokol Šťáhlavy
Sat 25 9. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
33:23
TJ Sokol Velké Meziříčí
Sat 25 9. 18:00
Sokol Vršovice
22:26
Házená Mělník
Sun 26 9. 14:00
Lokomotiva Vršovice
23:23
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 26 9. 16:00
TJ Sokol Chrudim
19:27
TJ Dolní Cerekev
Sat 2 10. 10:00
Házená Mělník
0:0
Lokomotiva Louny
Sat 2 10. 15:00
Sokol Šťáhlavy
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sat 2 10. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
Sokol Vršovice
Sat 2 10. 15:00
TJ Dolní Cerekev
0:0
TJ Loko České Budějovice
Sat 2 10. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Lokomotiva Vršovice
Sat 9 10. 14:00
Sokol Vršovice
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
Sat 9 10. 15:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 10 10. 13:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
Lokomotiva Louny
Sun 10 10. 14:00
Lokomotiva Vršovice
0:0
Sokol Šťáhlavy
Sun 10 10. 16:00
TJ Sokol Chrudim
0:0
Házená Mělník
Sat 16 10. 10:00
Házená Mělník
0:0
TJ Dolní Cerekev
Sat 16 10. 15:00
Sokol Šťáhlavy
0:0
Sokol Vršovice
Sat 16 10. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
Lokomotiva Vršovice
Sat 16 10. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Lokomotiva Louny
Sat 23 10. 13:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
Lokomotiva Vršovice
Sat 23 10. 15:00
TJ Dolní Cerekev
0:0
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sat 23 10. 16:00
Lokomotiva Louny
0:0
Sokol Šťáhlavy
Sun 24 10. 14:00
Sokol Vršovice
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sun 24 10. 16:00
TJ Sokol Chrudim
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
Sat 30 10. 09:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
TJ Dolní Cerekev
Sat 30 10. 10:00
Házená Mělník
0:0
TJ Loko České Budějovice
Sat 30 10. 15:00
Sokol Šťáhlavy
0:0
TJ Sokol Chrudim
Sat 30 10. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
Lokomotiva Louny
Sun 31 10. 14:00
Lokomotiva Vršovice
0:0
Sokol Vršovice
Sat 13 11. 10:00
Házená Mělník
0:0
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sat 13 11. 13:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
Sokol Vršovice
Sat 13 11. 15:00
Lokomotiva Louny
0:0
Lokomotiva Vršovice
Sat 13 11. 15:00
TJ Dolní Cerekev
0:0
Sokol Šťáhlavy
Sun 14 11. 13:00
TJ Sokol Chrudim
0:0
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sat 20 11. 11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
TJ Dolní Cerekev
Sat 20 11. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
TJ Loko České Budějovice
Sat 20 11. 18:00
Sokol Vršovice
0:0
Lokomotiva Louny
Sat 20 11. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
Házená Mělník
Sun 21 11. 14:00
Lokomotiva Vršovice
0:0
TJ Sokol Chrudim
Sat 27 11. 10:00
Házená Mělník
0:0
Sokol Šťáhlavy
Sat 27 11. 13:00
TJ Loko České Budějovice
0:0
Lokomotiva Louny
Sat 27 11. 15:00
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
Sat 27 11. 15:00
TJ Dolní Cerekev
0:0
Lokomotiva Vršovice
Sun 28 11. 16:00
TJ Sokol Chrudim
0:0
Sokol Vršovice
Sat 4 12. 15:00
Lokomotiva Louny
0:0
TJ Sokol Chrudim
Sat 4 12. 15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
0:0
Házená Mělník
Sat 4 12. 16:00
Sokol Šťáhlavy
0:0
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sat 4 12. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
0:0
TJ Loko České Budějovice
Sun 5 12. 16:00
Sokol Vršovice
0:0
TJ Dolní Cerekev
Sat 11 12. 16:30
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
0:0
TJ Sokol Chrudim

Tabulka – 2. liga starší dorostenci Čechy – Podzim 2021 - Jaro 2022

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže