1. liga starší dorostenky

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 10. 9. 14:30
DHC Plzeň
31:41
DHK Zora Olomouc
so 10. 9. 15:00
DHK Baník Most
33:21
Sokol Písek
so 10. 9. 15:30
1. SC Bohumín 98’
24:37
DHC Slavia Praha
ne 11. 9. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
35:28
TJ Sokol Poruba
ne 11. 9. 13:00
Sokol Vršovice
31:41
Jiskra Třeboň
so 17. 9. 13:00
DHK Zora Olomouc
32:22
Házená Jindřichův Hradec
ne 18. 9. 13:00
Sokol Písek
35:31
Sokol Vršovice
ne 18. 9. 14:00
TJ Sokol Poruba
31:30
DHK Baník Most
ne 18. 9. 15:00
DHC Plzeň
43:27
1. SC Bohumín 98’
ne 18. 9. 15:00
DHC Slavia Praha
33:29
Handball club Zlín, z.s.
so 24. 9. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
24:26
Jiskra Třeboň
so 24. 9. 15:00
1. SC Bohumín 98’
26:34
DHK Zora Olomouc
ne 25. 9. 11:30
Handball club Zlín, z.s.
40:30
DHC Plzeň
ne 25. 9. 13:00
Sokol Vršovice
23:45
TJ Sokol Poruba
ne 25. 9. 15:00
DHK Baník Most
27:23
DHC Slavia Praha
so 8. 10. 13:00
DHK Zora Olomouc
26:34
Jiskra Třeboň
so 8. 10. 15:00
1. SC Bohumín 98’
21:41
Handball club Zlín, z.s.
ne 9. 10. 11:00
DHC Plzeň
25:43
DHK Baník Most
ne 9. 10. 13:00
Sokol Písek
27:21
Házená Jindřichův Hradec
ne 9. 10. 13:00
DHC Slavia Praha
36:14
Sokol Vršovice
so 15. 10. 15:00
1. SC Bohumín 98’
26:35
DHK Baník Most
ne 16. 10. 13:30
Handball club Zlín, z.s.
31:24
DHK Zora Olomouc
ne 16. 10. 16:00
Jiskra Třeboň
31:28
Sokol Písek
ne 16. 10. 16:00
Házená Jindřichův Hradec
30:29
TJ Sokol Poruba
so 22. 10. 13:00
DHK Zora Olomouc
31:19
Sokol Písek
so 22. 10. 17:00
1. SC Bohumín 98’
27:25
Sokol Vršovice
ne 23. 10. 13:00
Handball club Zlín, z.s.
30:36
DHK Baník Most
ne 23. 10. 13:00
DHC Slavia Praha
38:31
Házená Jindřichův Hradec
ne 23. 10. 14:00
TJ Sokol Poruba
37:21
Jiskra Třeboň
so 5. 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
40:29
Sokol Vršovice
so 12. 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
42:35
DHC Plzeň
ne 13. 11. 13:00
Sokol Písek
35:32
TJ Sokol Poruba
ne 13. 11. 14:00
Sokol Vršovice
26:39
Handball club Zlín, z.s.
ne 13. 11. 15:00
DHK Baník Most
26:26
DHK Zora Olomouc
ne 13. 11. 16:00
Jiskra Třeboň
18:37
DHC Slavia Praha
čt 17. 11. 14:00
DHK Baník Most
35:23
Sokol Vršovice
čt 17. 11. 19:00
DHK Zora Olomouc
30:24
TJ Sokol Poruba
so 19. 11. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Házená Jindřichův Hradec
ne 20. 11. 13:00
DHC Slavia Praha
34:18
Sokol Písek
ne 20. 11. 15:00
DHC Plzeň
31:34
Jiskra Třeboň
so 26. 11. 15:00
Házená Jindřichův Hradec
27:28
Handball club Zlín, z.s.
ne 27. 11. 13:00
Sokol Písek
32:27
DHC Plzeň
ne 27. 11. 14:00
Jiskra Třeboň
38:31
1. SC Bohumín 98’
ne 27. 11. 14:00
Sokol Vršovice
26:37
DHK Zora Olomouc
ne 27. 11. 14:00
TJ Sokol Poruba
25:31
DHC Slavia Praha
so 3. 12. 13:00
DHK Zora Olomouc
0:0
DHC Slavia Praha
so 3. 12. 15:00
1. SC Bohumín 98’
0:0
Sokol Písek
ne 4. 12. 14:00
Handball club Zlín, z.s.
0:0
Jiskra Třeboň
ne 4. 12. 15:00
DHC Plzeň
0:0
TJ Sokol Poruba
ne 4. 12. 15:00
DHK Baník Most
0:0
Házená Jindřichův Hradec
út 6. 12. 19:00
Sokol Vršovice
0:0
DHC Plzeň
so 10. 12. 15:00
TJ Sokol Poruba
0:0
1. SC Bohumín 98’
ne 11. 12. 11:00
Jiskra Třeboň
0:0
DHK Baník Most
ne 11. 12. 13:00
DHC Slavia Praha
0:0
DHC Plzeň
ne 11. 12. 13:00
Sokol Písek
0:0
Handball club Zlín, z.s.

Tabulka – 1.liga starší dorostenky – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže