Chance Extraliga mužů

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 3. 9. 10:30
SHC Maloměřice Brno
26:22
TJ Cement Hranice
so 3. 9. 16:00
KH Kopřivnice
24:30
TATRAN Prešov
so 3. 9. 18:00
HC ROBE Zubří
33:26
O2xyworld HBC Jičín
so 3. 9. 18:00
HCB Karviná
38:25
HBC JVP Strakonice 1921
so 3. 9. 19:00
HK FCC Město Lovosice
32:38
Talent tým Plzeňského kraje
ne 4. 9. 17:00
SKKP Handball Brno
32:24
HC Dukla Praha
ne 4. 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
31:28
TJ Sokol Nové Veselí
út 6. 9. 18:00
HC ROBE Zubří
30:25
SHC Maloměřice Brno
st 7. 9. 18:00
HC Dukla Praha
33:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 10. 9. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
32:31
KH Kopřivnice
so 10. 9. 17:30
TJ Cement Hranice
27:32
HCB Karviná
so 10. 9. 18:00
TATRAN Prešov
27:28
HK FCC Město Lovosice
ne 11. 9. 10:30
Talent tým Plzeňského kraje
37:22
SKKP Handball Brno
ne 11. 9. 17:00
O2xyworld HBC Jičín
37:31
TJ Sokol Nové Veselí
st 14. 9. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
28:28
HC Dukla Praha
so 17. 9. 10:30
SHC Maloměřice Brno
26:27
O2xyworld HBC Jičín
so 17. 9. 17:00
HK FCC Město Lovosice
32:29
HBC JVP Strakonice 1921
so 17. 9. 17:00
SKKP Handball Brno
24:30
TATRAN Prešov
so 17. 9. 18:00
KH Kopřivnice
34:26
TJ Cement Hranice
so 17. 9. 20:15
HCB Karviná
29:28
HC ROBE Zubří
ne 18. 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:34
Talent tým Plzeňského kraje
st 21. 9. 17:00
TJ Cement Hranice
32:34
HK FCC Město Lovosice
st 21. 9. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
26:26
SKKP Handball Brno
st 21. 9. 18:00
TATRAN Prešov
26:27
Pepino SKP Frýdek-Místek
st 21. 9. 18:00
HC ROBE Zubří
39:25
KH Kopřivnice
st 21. 9. 18:00
Talent tým Plzeňského kraje
33:25
TJ Sokol Nové Veselí
st 21. 9. 18:30
SHC Maloměřice Brno
21:31
HCB Karviná
so 24. 9. 17:00
HK FCC Město Lovosice
30:28
HC ROBE Zubří
so 24. 9. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
22:22
TATRAN Prešov
so 24. 9. 18:00
HCB Karviná
34:25
O2xyworld HBC Jičín
so 24. 9. 18:00
KH Kopřivnice
36:29
SHC Maloměřice Brno
ne 25. 9. 17:00
SKKP Handball Brno
30:22
TJ Cement Hranice
ne 25. 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
35:28
HBC JVP Strakonice 1921
so 1. 10. 13:00
SHC Maloměřice Brno
27:32
HK FCC Město Lovosice
so 1. 10. 16:00
HC ROBE Zubří
34:27
SKKP Handball Brno
so 1. 10. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
18:25
TJ Sokol Nové Veselí
so 1. 10. 17:30
TJ Cement Hranice
20:31
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 1. 10. 17:30
TATRAN Prešov
32:24
HC Dukla Praha
so 1. 10. 18:00
HCB Karviná
35:28
KH Kopřivnice
so 1. 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
19:30
Talent tým Plzeňského kraje
st 5. 10. 17:00
Talent tým Plzeňského kraje
37:34
TATRAN Prešov
st 5. 10. 17:00
SKKP Handball Brno
28:27
SHC Maloměřice Brno
st 5. 10. 18:00
HK FCC Město Lovosice
30:22
HCB Karviná
st 5. 10. 18:00
KH Kopřivnice
27:21
O2xyworld HBC Jičín
st 5. 10. 18:00
HC Dukla Praha
35:24
HBC JVP Strakonice 1921
st 5. 10. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:24
HC ROBE Zubří
st 5. 10. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
32:24
TJ Cement Hranice
so 8. 10. 10:30
SHC Maloměřice Brno
26:39
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 8. 10. 15:30
HCB Karviná
30:30
SKKP Handball Brno
so 8. 10. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
24:40
Talent tým Plzeňského kraje
so 8. 10. 17:30
TJ Cement Hranice
28:40
HC Dukla Praha
so 8. 10. 18:00
KH Kopřivnice
30:39
HK FCC Město Lovosice
so 8. 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
26:27
TATRAN Prešov
so 8. 10. 18:00
HC ROBE Zubří
28:23
TJ Sokol Nové Veselí
pá 21. 10. 16:00
TATRAN Prešov
45:23
HBC JVP Strakonice 1921
so 22. 10. 16:30
HC Dukla Praha
29:28
HC ROBE Zubří
so 22. 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
32:22
SHC Maloměřice Brno
so 22. 10. 17:00
SKKP Handball Brno
31:28
KH Kopřivnice
so 22. 10. 17:00
HK FCC Město Lovosice
28:27
O2xyworld HBC Jičín
so 22. 10. 18:00
Talent tým Plzeňského kraje
44:24
TJ Cement Hranice
ne 23. 10. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:27
HCB Karviná
st 26. 10. 18:00
HC ROBE Zubří
27:24
Talent tým Plzeňského kraje
st 26. 10. 18:30
HCB Karviná
30:22
TJ Sokol Nové Veselí
st 26. 10. 18:30
SHC Maloměřice Brno
26:38
HC Dukla Praha
so 29. 10. 17:00
KH Kopřivnice
32:26
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 29. 10. 17:00
HK FCC Město Lovosice
33:30
SKKP Handball Brno
so 29. 10. 17:30
TJ Cement Hranice
27:40
TATRAN Prešov
so 29. 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
41:25
HBC JVP Strakonice 1921
st 2. 11. 18:00
HC Dukla Praha
30:29
HCB Karviná
st 2. 11. 18:30
Talent tým Plzeňského kraje
37:21
SHC Maloměřice Brno
st 2. 11. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
26:23
KH Kopřivnice
so 5. 11. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
31:29
TJ Cement Hranice
so 5. 11. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:39
HK FCC Město Lovosice
so 5. 11. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
29:26
SKKP Handball Brno
so 12. 11. 10:30
SHC Maloměřice Brno
27:40
TATRAN Prešov
so 12. 11. 17:00
HK FCC Město Lovosice
31:21
TJ Sokol Nové Veselí
so 12. 11. 17:00
SKKP Handball Brno
27:33
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 12. 11. 18:00
HCB Karviná
24:26
Talent tým Plzeňského kraje
so 12. 11. 18:00
HC ROBE Zubří
34:24
HBC JVP Strakonice 1921
so 12. 11. 18:00
KH Kopřivnice
35:30
HC Dukla Praha
so 12. 11. 19:00
O2xyworld HBC Jičín
42:26
TJ Cement Hranice
st 16. 11. 18:00
HC Dukla Praha
30:37
HK FCC Město Lovosice
st 16. 11. 18:00
TJ Cement Hranice
27:27
HC ROBE Zubří
čt 17. 11. 18:00
TATRAN Prešov
34:34
HCB Karviná
čt 17. 11. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:23
O2xyworld HBC Jičín
čt 17. 11. 18:00
HBC JVP Strakonice 1921
30:28
SHC Maloměřice Brno
čt 17. 11. 18:30
Talent tým Plzeňského kraje
35:30
KH Kopřivnice
čt 17. 11. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
19:19
SKKP Handball Brno
st 23. 11. 19:00
HC Dukla Praha
34:40
Talent tým Plzeňského kraje
st 30. 11. 19:00
O2xyworld HBC Jičín
31:36
HC Dukla Praha
čt 8. 12. 18:00
TATRAN Prešov
0:0
HC ROBE Zubří

Tabulka – Chance Extraliga mužů – Základní část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže