Extraliga mužů

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
Sat 3 9. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
TJ Cement Hranice
Sat 3 9. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
TATRAN Prešov
Sat 3 9. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Sat 3 9. 18:00
HCB Karviná
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sat 3 9. 19:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Sun 4 9. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
TJ Dukla Praha
Sun 4 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Wed 7 9. 18:00
TJ Dukla Praha
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 10 9. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
KH Kopřivnice
Sat 10 9. 17:30
TJ Cement Hranice
0:0
HCB Karviná
Sat 10 9. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sat 10 9. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 10 9. 18:00
TATRAN Prešov
0:0
HK FCC Město Lovosice
Sun 11 9. 10:30
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
SKKP Handball Brno
Wed 14 9. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 17 9. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Sat 17 9. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sat 17 9. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
TATRAN Prešov
Sat 17 9. 18:00
HCB Karviná
0:0
HC ROBE Zubří
Sat 17 9. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
TJ Cement Hranice
Sun 18 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Wed 21 9. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
SKKP Handball Brno
Wed 21 9. 18:00
TATRAN Prešov
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Wed 21 9. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
KH Kopřivnice
Wed 21 9. 18:00
TJ Cement Hranice
0:0
HK FCC Město Lovosice
Wed 21 9. 18:30
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Wed 21 9. 18:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
HCB Karviná
Wed 21 9. 19:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 24 9. 16:30
TJ Dukla Praha
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Sat 24 9. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
HC ROBE Zubří
Sat 24 9. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
TATRAN Prešov
Sat 24 9. 18:00
HCB Karviná
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Sat 24 9. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sun 25 9. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
TJ Cement Hranice
Sun 25 9. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sat 1 10. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
HK FCC Město Lovosice
Sat 1 10. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 1 10. 17:30
TJ Cement Hranice
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 1 10. 17:30
TATRAN Prešov
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 1 10. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
SKKP Handball Brno
Sat 1 10. 18:00
HCB Karviná
0:0
KH Kopřivnice
Sat 1 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Wed 5 10. 16:30
TJ Dukla Praha
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Wed 5 10. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
HCB Karviná
Wed 5 10. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
SHC Maloměřice Brno
Wed 5 10. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Wed 5 10. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC ROBE Zubří
Wed 5 10. 18:30
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
TATRAN Prešov
Wed 5 10. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
TJ Cement Hranice
Sat 8 10. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 8 10. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Sat 8 10. 17:30
TJ Cement Hranice
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 8 10. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
HK FCC Město Lovosice
Sat 8 10. 18:00
HCB Karviná
0:0
SKKP Handball Brno
Sat 8 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
TATRAN Prešov
Sat 8 10. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 22 10. 16:30
TJ Dukla Praha
0:0
HC ROBE Zubří
Sat 22 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sat 22 10. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
KH Kopřivnice
Sat 22 10. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Sat 22 10. 18:00
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
TJ Cement Hranice
Sun 23 10. 16:00
TATRAN Prešov
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sun 23 10. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HCB Karviná
Sat 29 10. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 29 10. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
SKKP Handball Brno
Sat 29 10. 17:30
TJ Cement Hranice
0:0
TATRAN Prešov
Sat 29 10. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 29 10. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Sat 29 10. 18:00
HCB Karviná
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 29 10. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sat 5 11. 16:30
TJ Dukla Praha
0:0
HCB Karviná
Sat 5 11. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
TJ Cement Hranice
Sat 5 11. 18:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
SKKP Handball Brno
Sat 5 11. 18:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
KH Kopřivnice
Sun 6 11. 10:30
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
SHC Maloměřice Brno
Sun 6 11. 16:00
TATRAN Prešov
0:0
HC ROBE Zubří
Sun 6 11. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HK FCC Město Lovosice
Sat 12 11. 10:30
SHC Maloměřice Brno
0:0
TATRAN Prešov
Sat 12 11. 17:00
HK FCC Město Lovosice
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 12 11. 17:00
SKKP Handball Brno
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 12 11. 18:00
HCB Karviná
0:0
Talent tým Plzeňského kraje
Sat 12 11. 18:00
HC ROBE Zubří
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
Sat 12 11. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 12 11. 19:00
O2xyworld HBC Jičín
0:0
TJ Cement Hranice
Wed 16 11. 18:00
TJ Dukla Praha
0:0
HK FCC Město Lovosice
Thu 17 11. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
O2xyworld HBC Jičín
Thu 17 11. 17:00
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
SHC Maloměřice Brno
Thu 17 11. 18:00
TATRAN Prešov
0:0
HCB Karviná
Thu 17 11. 18:00
TJ Cement Hranice
0:0
HC ROBE Zubří
Thu 17 11. 18:30
Talent tým Plzeňského kraje
0:0
KH Kopřivnice
Thu 17 11. 19:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SKKP Handball Brno

Tabulka – Extraliga mužů – Základní část

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže